FOK!forum / De Gouden Kooi / Albert & Daphne live vanuit De Gouden Kooi
Mylenemaandag 13 augustus 2007 @ 20:24
quote:
Televisiezender Tien neemt aanstaande vrijdag 17 augustus om 20.30 uur afscheid van de kijker met De Laatste Show. Daarin nemen Albert Verlinde en Daphne Bunskoek met zes Tien presentatoren afscheid van de zender. Live vanuit De Gouden Kooi blikken zij terug op twee bewogen jaren én kijken vooruit naar het komende tv-seizoen, als vele Tien programma’s en presentatoren hun weg zullen vinden op een van de RTL zenders. Jack Spijkerman speelt een speciale De Kop van Jut.

Bekende Tien gezichten Linda de Mol, Gordon, Beau van Erven Dorens, Bridget Maasland, Humberto Tan en Jack Spijkerman blikken terug op twee bewogen jaren Talpa en Tien. Wat waren de hoogtepunten, successen en missers? Gezamenlijk maken zij de balans op, waarbij ook de minder geslaagde programma’s niet uit de weg gegaan zullen worden.

Ook de controverse rondom het Tien-programma De Gouden Kooi passeert nog één keer de revue, evenals de manier waarop de zender verslag deed van het voetbal. En hoe heeft iedereen het eigenlijk persoonlijk ervaren? Hoogte- en dieptepunten van twee jaar Talpa en Tien komen in sneltreinvaart voorbij en worden voorzien van commentaar door bekende én onbekende Nederlanders.

De Laatste Show is vrijdag 17 augustus om 20.30 uur te zien op Tien.
bron

Dus de miljonairs krijgen een vrijdagavond Albert & Daphne op bezoek. Gezellig .
Utrechtmaandag 13 augustus 2007 @ 20:25
donderdagavond een hele bijzondere stemming???????

Misschien is vrijdag iedereen wel naar huis gestemd.
Mylenemaandag 13 augustus 2007 @ 20:26
Nah, het loopt zeker tot het einde van het jaar.
_The_General_maandag 13 augustus 2007 @ 20:28
Hopelijk heffen ze dan die troep op!
tong80maandag 13 augustus 2007 @ 20:55
Wat waren de hoogtepunten ?

newsmanmaandag 13 augustus 2007 @ 23:04
Het einde van De Gouden Kooi dus
Badabingeadinsdag 14 augustus 2007 @ 06:39
Ik ben wel benieuwd hoe dit nu verder moet met de gouden kooi
T-lexdinsdag 14 augustus 2007 @ 08:46
Leuke verhaallijn ...feestje achteraf.

Huub die na wat drankjes met Kwalbert een eigen feestje bouwt in de jakuzi..
Brian die in de douche Bunskoekie een flinke beurt geeft.
En Amanda, na die merkt niks want die heeft het veel te druk met girl-talk.
J.Herrerdinsdag 14 augustus 2007 @ 11:53
Jaap gaat Kwalbert opeten
Darklightdinsdag 14 augustus 2007 @ 12:28
zullen wel ergens in de tuin zitten, denk niet dat ze in de villa zijn
Ronalddinsdag 14 augustus 2007 @ 12:46
quote:
Op maandag 13 augustus 2007 20:24 schreef schatje het volgende:

[..]

bron

Dus de miljonairs krijgen een vrijdagavond Albert & Daphne op bezoek. Gezellig .
Ik vind dat altijd zo debiel he dat die mensen "miljonairs" worden genoemd
eleusisdinsdag 14 augustus 2007 @ 12:49
avonnedinsdag 14 augustus 2007 @ 13:30

wat moet ik hier van denken?

Afsluiting of oppepper van het programma?
Badabingeadinsdag 14 augustus 2007 @ 13:36
Straks mogen ze ineens allemaal naar huis, hahaha
JohnDopedinsdag 14 augustus 2007 @ 13:49
quote:
Op maandag 13 augustus 2007 20:26 schreef schatje het volgende:
Nah, het loopt zeker tot het einde van het jaar.
Nee hoor, daar kost het programma veel te veel geld voor. De kijkcijfers zijn stagnerend, zolang die niet opgekrikt worden, redt het programma het einde van het jaar niet.
northernlight81dinsdag 14 augustus 2007 @ 13:54
Ze hebben het nog een stuk langer volgehouden dan ik had verwacht. Op een gegeven moment raak je toch uitgekeken als er telkens dezelfde personen inzitten.

Ik had verwachtte dat het enorm zou floppen, ook omdat het redelik kort na Big Brother was. Echter zijn de kijkcijfers nu nog steeds acceptabel. Het is dat het etisch onacceptabel is zoals het daar aan toegaat, anders was ook RTL er nog wel mee door gegaan. Nu nog zou dit door de weeks 1 van de best bekeken programma op RTL5 zijn, terwijl het nu nog op 10 komt (wat sowieso minder kijkers betekend). Alleen heeft RTL5 af en toe een aangekochte serie of film die beter scoort.

Ik vind trouwens dat RTL dat met de sport raar doet de laatste weken, door telkens van kanaal te verplaatsen. Laatst de Grand prix op RTL4 en dan het nieuws op RTL7 om zo de programmering rond te krijgen. Afgelopen weekeind ineens voorbeschouwing voetbal op RTL4 en het nieuws op RTL7. Beetje opmerkelijk, omdat er op RTL7 niks fatsoelijk komt dan kunnen ze lijkt mij beter het nieuws op RTL4 houden en die voorbeschouwing op RTL7.
JohnFoKdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:25
Even over de kijkcijfers zijn die wel goed genoeg om bij RTL dit programma te laten scoren?
Opgezwollenleverdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:38
Een mooie kans voor Jaap om ouderwetse terror uit te voeren.
Darklightdinsdag 14 augustus 2007 @ 15:43
Bron:AD
Albert Verlinde en Daphne Bunskoek ‘begraven’ Tien in tuin van De Gouden Kooi
Door ANGELA DE JONG
HILVERSUM - Gordon, Linda, Beau, Humberto, Jack en Bridget.
Ze komen vrijdagavond allemaal opdraven om in een speciale show afscheid te nemen van ‘hun’ zender Tien.

Een dag later gaat het gedroomde sterrenkanaal van John de Mol op zwart. Nu de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMA) de deal tussen Tien en RTL heeft toegestaan zijn er geen obstakels meer.

In de tuin van De Gouden Kooi zullen Albert Verlinde en Daphne Bunskoek vrijdag de zender ‘begraven’. Met de Tien-coryfeeën blikken ze terug op de afgelopen twee jaar en vooruit naar wat de toekomst zal brengen bij RTL.

Hoogstwaarschijnlijk schuiven de grote bazen John de Mol en Fons van Westerloo ook aan.

Het programma krijgt de sfeer van RTL Boulevard. ,,Albert en Daphne weten er genoeg van, want ze hebben veel aandacht aan ons besteed,’’ verklaart een Tien-woordvoerder.

Van een begrafenis wil hij niet spreken. ,,Je zal zien dat veel Tien-programma’s een plek krijgen op RTL. Dus je kan zeggen dat de zender ophoudt, maar dat de inhoud voortleeft.’’

Het afscheidsprogramma begint om 20.30 uur op Tien.
northernlight81dinsdag 14 augustus 2007 @ 18:17
quote:
Op dinsdag 14 augustus 2007 15:25 schreef JohnFoK het volgende:
Even over de kijkcijfers zijn die wel goed genoeg om bij RTL dit programma te laten scoren?
Tuurlijk, de kijkcijfers van RTL 5 en 7 zijn niet veel beter dan die van 10. Als RTL maar 1 kanaal zou hebben zou het lang niet goed genoeg zijn. /nu komt er incidenteel iets op RTL 5 of 7 waardoor er meer mensen kijken, zoals een goede film, serie of sport (F1) net zoals nu het geval is bij Talpa dus.

Er kijken iedere dag nog dik 500.000 mensen naar de goude kooi (de herhaling erbij geteld). Dit zou beteken dat als het op RTL5 dezelfde cijfers haalt het iedere dag het beste of het op één na best bekeken programma is. Dit is ook bijna net zoveel als Jensen, maar dat kijken denk ik ook veel mensen online.
StephanLdinsdag 14 augustus 2007 @ 18:30
quote:
Op dinsdag 14 augustus 2007 15:38 schreef Opgezwollenlever het volgende:
Een mooie kans voor Jaap om ouderwetse terror uit te voeren.
Terror tegen de presntatoren als ze live zijn
Darklightdinsdag 14 augustus 2007 @ 19:20
Het is in de tuin, denk niet dat de bewoners dan naar buiten mogen
Prosperadinsdag 14 augustus 2007 @ 20:58
Jack Spijkerman in de Gouden Kooi
Wat zal hij het leuk vinden
coldstardinsdag 14 augustus 2007 @ 21:49
Nog steeds niets gehoord hoe het nu gaat met de sreams op internet.
Giggiodinsdag 14 augustus 2007 @ 23:18
quote:
Op dinsdag 14 augustus 2007 20:58 schreef Prospera het volgende:
Jack Spijkerman in de Gouden Kooi
Wat zal hij het leuk vinden
scoort idd beter dan zijn eigen programma
kissawoensdag 15 augustus 2007 @ 00:26


De programma's van Tien gaan over naar RTL 8. Deze zijn te zien op het kanaal waar Tien tot maandag zit. DGK wordt vanaf as maandag uitgezonden op RTL 5, om 19.30 u.
Mika25woensdag 15 augustus 2007 @ 01:16
quote:
Op dinsdag 14 augustus 2007 15:38 schreef Opgezwollenlever het volgende:
Een mooie kans voor Jaap om ouderwetse terror uit te voeren.
De bewoners zullen uiteraard strikte opdrachten krijgen over hoe ze zich zullen moeten gedragen. Huub en Jaap moesten dat ook bij dat live interview in RTL Boulevard, ze lieten daar Jaap gewoon van de cuecard oplezen
F04woensdag 15 augustus 2007 @ 01:53
#ANONIEMwoensdag 15 augustus 2007 @ 23:26
quote:
Op maandag 13 augustus 2007 20:55 schreef tong80 het volgende:
Wat waren de hoogtepunten ?

A.s. vrijdag komt het hoogtepunt
ikwilookwatzeggendonderdag 16 augustus 2007 @ 01:36
Ik hoop dat ze bekend maken dat iedereen de Gouden Kooi moet verlaten.
STAP01donderdag 16 augustus 2007 @ 14:04
Blijf De Gouden Kooi volgen!Zoals bekend stopt Tien op vrijdag 17 augustus met uitzenden. Veel programma’s, waaronder De Gouden Kooi, gaan gewoon verder, maar dan op de zenders van RTL. De Gouden Kooi is vanaf maandag 20 augustus elke werkdag om 19:25 te zien op RTL5 en natuurlijk 24 uur per dag te volgen op www.degoudenkooi.tv
Je_weet_wie_ik_ben_onlinedonderdag 16 augustus 2007 @ 15:36
quote:
Op donderdag 16 augustus 2007 01:36 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
Ik hoop dat ze bekend maken dat iedereen de Gouden Kooi moet verlaten.
Hoop het ook
eleusisdonderdag 16 augustus 2007 @ 15:42
quote:
Op donderdag 16 augustus 2007 15:36 schreef Je_weet_wie_ik_ben_online het volgende:

[..]

Hoop het ook
Hopen doe je maar in de kerk
it_was_medonderdag 16 augustus 2007 @ 20:24
quote:
Op donderdag 16 augustus 2007 15:42 schreef soylent het volgende:

[..]

Hopen doe je maar in de kerk
Off-topic: Geloven doe je in de kerk
Patchvrijdag 17 augustus 2007 @ 14:54
Als 1 van de bewoners een beetje indruk wil maken vanavond, dan moet ie terror-en, de GUH-hele uitzending !
Ik zie Verlindes gezicht al voor me
F04vrijdag 17 augustus 2007 @ 15:23
Live terror op TV!
StephanLvrijdag 17 augustus 2007 @ 16:00
quote:
Op vrijdag 17 augustus 2007 15:23 schreef F04 het volgende:
Live terror op TV!
Streamlock op de tv
Floundervrijdag 17 augustus 2007 @ 16:06
quote:
Op maandag 13 augustus 2007 20:25 schreef Utrecht het volgende:
donderdagavond een hele bijzondere stemming???????
waar lees je dat?