dat geldt niet voor elke auto... sommige gaan idd in standje super licht maar normaal gebeurd er vrij weinig met je stuurbekrachtiging hoor.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 08:52 schreef Athmozz het volgende:
bij inparkeren is je stuurbekrachtiging toch juist hyperactief?
Overpakken kan alleen bij lage snelheid. De kans dat je airbag eruit komt is super klein.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 09:56 schreef SpecialK het volgende:
overpakken zorgt voor de volgende gevaarlijke situaties:
- Arm kan in het stuur vast komen te zittenals je met je voorwielen ergens tegenaan rost. Of als je gewoon grip kwijt raakt in een scherpe bocht.
- Indien airbag in de auto; als je net aan het overpakken bent als zo'n ding naar voren schiet uit je stuur krijg je echt -KEIHARD- je hand/pols tegen je gezicht. Hard genoeg om jezelf dus gewoon helemaal dood te slaan.
Bad habit dus. Gewoon doorgeven.
Ik heb toevallig een slipcursus gedaan en daar is mij -juist- geleerd dat overpakken ontiegelijk slecht is. De instructeur bleef steeds maar weer geirriteerd roepen dat ik daar eens mee moest kappen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:04 schreef draaijer het volgende:
[..]
Overpakken kan alleen bij lage snelheid. De kans dat je airbag eruit komt is super klein.
Ik denk dat je alleen in de 1e overpakt en of in de 2e versnelling stap voets.
Met een slip cursus moet je ook overpakken. Je bent te langzaam als je gaat doorgeven.
Dus bovengenoemde is echt dikke vette bull shit.
ja, dat vind ik ook iddquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 09:35 schreef draaijer het volgende:
Vrouwen doen aan doorgeven en mannen aan overpakken.
Ik vind doorgeven er zo vreselijk stom uitzien
Met doorgeven kan je niet je auto uit dse slip trekken als je snel moet sturen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:06 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik heb toevallig een slipcursus gedaan en daar is mij -juist- geleerd dat overpakken ontiegelijk slecht is. De instructeur bleef steeds maar weer geirriteerd roepen dat ik daar eens mee moest kappen.
Je kan prima met vrij hoge snelheid doorgeven daarnaast moet je tijdens een slip niet als een bezetene aan je stuur lopen sjorren. Je moet de auto juist weer in z'n spoor proberen te krijgen.
Dus bovengenoemde is echt dikke vette bull shit.
Lukte mij anders prima. Blijkbaar was je er te imcompetent voor dat je instructeur maar bij zichzelf dacht:quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:10 schreef draaijer het volgende:
[..]
Met doorgeven kan je niet je auto uit dse slip trekken als je snel moet sturen.
Jij bent er zeker zo eentje die lekker verwijft met 15 de bocht door kruipt?quote:Overpakken doe je (een sli niet meegerekend) alleen met lage snelheid. Dus wat gevaarlijk. Je airbag klapt niet eens uit met lage snelheid. Tenzij er iemand met 50 tegen jou aan rost.
Waaat een onzinargument is datquote:Doorgeven is voor vrouwen en overpakken voor de automobilist die kan autorijden.
Het zit je dwars het knul... Een vrouw en een vrachtwagen chauffeur geven door!quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:16 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Lukte mij anders prima. Blijkbaar was je er te imcompetent voor dat je instructeur maar bij zichzelf dacht:
" *zucht*... laat die freak maar lekker z'n ding doen echt weer zo'n haantje die denkt dat doorgeven voor wijven is dus ... laamaa "
[..]
Jij bent er zeker zo eentje die lekker verwijft in z'n 20 de bocht door kruipt?
[..]
Waaat een onzinargument is dat![]()
![]()
Je komt erg kinderlijk over. Heb je ueberhaupt al een rijbewijs of ben je nu gewoon je stoere pappie aan't napraten?![]()
Ten eerste. Wie heeft het hier per se over de snelweg of bebouwde kom? Het gaat over autorijden in het algemeenquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:20 schreef draaijer het volgende:
[..]
Het zit je dwars het knul... Een vrouw en een vrachtwagen chauffeur geven door!
Geef mij maar een voorbeeld dat jij op de snelweg of buiten de bebouwde kom doorgeeft of zou kunnen overpakken?!![]()
Wederom. Wie heeft het hier over de snelweg. Wat een drogredenquote:Ga eens naar buiten, vraag aan je vader of je de auto mag lenen en zeg hem dat je even gaat proberen over te pakken op de snelweg. Dan lezen wij zo wel hoeveel schade je hebt gereden.
haha oh?? je bent jezelf nu wel beetje voor gek aan het zetten met je aannames en je zielige gefrustreerde toontje. Hoe weet jij nou weer of ik een auto heb of niet.quote:Als in mijn posts en fobo had gezien, had je geweten dat ik auto gek ben en aardig wat km cruise + hou van hardrijden etc.. Jij moet een auto lenen
Dus bovengenoemde is echt dikke vette bull shit.quote:Suc6 knul.. Post je zo even je ervaring met overpakken / doorgeven met hogere snelheid
Ik vind het bizar dat een instructeur bij een slipcursus doorgeven leert... Idd. langzamer en dus bij een auto met een indirecte stuuroverbrengingsverhouding (wat een straatauto nu eenmaal heeft) onvoldoende snel op op iedere situatie adequaat te kunnen reageren.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:16 schreef SpecialK het volgende:
Lukte mij anders prima. Blijkbaar was je er te imcompetent voor dat je instructeur maar bij zichzelf dacht:
" *zucht*... laat die freak maar lekker z'n ding doen echt weer zo'n haantje die denkt dat doorgeven voor wijven is dus ... laamaa "
Reacties bedenken op 2 mensen die het blijkbaar niet zo lekker met elkaar kunnen vinden en dan gaan klagen over de vorm is tot daaraantoe maar dat ook nog gaan posten.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:32 schreef veldmuis het volgende:
Quotes uit elkaar halen en regel voor regel een "tegenargument" bedenken is tot daaraantoe, maar om het dan ook nog te posten!
Zelf iets bedenken is lastig hč?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:34 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Reacties bedenken op 2 mensen die het blijkbaar niet zo lekker met elkaar kunnen vinden en dan gaan klagen over de vorm is tot daaraantoe maar dat ook nog gaan posten.
Je moet gewoon altijd op 10 voor twee / kwart voor drie rijden.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:33 schreef Athmozz het volgende:
voor doorgeven moet je toch ook met je beide handen op 10 minuten rijden?
Dat lijkt me sterk.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:35 schreef DS4 het volgende:
[..]
Je moet gewoon altijd op 10 voor twee / kwart voor drie rijden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |