ongeveer dezelfde kleur denk ikquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:11 schreef Thomas B. het volgende:
Hoe kan je bier nou weer vergelijken met appelsap??
Nou, en is dat dan zo'n prestatie, dat het iets met je doet? Dat gaat automatisch hoor.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:10 schreef -moppie- het volgende:
Weet je he... die vloeistof die je doorslikt, doet iets met je![]()
Probeer het eens!
owja tuurlijk... wat dom van mijquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:11 schreef Tony_Teletext het volgende:
[..]
ongeveer dezelfde kleur denk ik
Nouja, ik waardeer mn vriendin anders enorm omdat ze sliktquote:Kom toch op zeg: het is gewoon een vloeistof. Iets wat je doorslikt. Is dat nu zo'n prestatie ?
Het gaat om de reactie. Dat er alcohol in zit, maakt de drank niet opeens bijzonder, ofzo hoorquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:11 schreef Thomas B. het volgende:
Hoe kan je bier nou weer vergelijken met appelsap??
Ik weet niet watvoor bier jij drinkt, maar in dat van mij zit alcohol... ken je dat?
Echt welquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:13 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Het gaat om de reactie. Dat er alcohol in zit, maakt de drank niet opeens bijzonder, ofzo hoor.
haha, jep dat zijn echt van die kansloze mensenquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:14 schreef ELdudeness het volgende:
Biier wordt geidentificeerd met volwassenheid, en ook inderdaad stoerheid.
Dus voor mensen is bier drinken iets dat ze het gevoel geeft echt volwassen te zijn , en stoer te zijn.
Mensen die geen bier drinken zijn in de ogen van die mensen als snel mietjes die geen vrienden hebben, en die nog nooit in de kroeg geweest zijn.
Inderdaad zielig, maar vooral in nederland is bier drinken onder jongeren echt alles.
Jomngeren gaan naar texel, om daar drie weken lang zoveel mogelijk kratjes op te zuipen. Want dan zijn ze cool.
Ja, dit is wat ik bedoel inderdaadquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:15 schreef sitting_elfling het volgende:
ben het wel met je eens, mensen die 'drankjes' met alcohol een verhevende status geven zijn sneu.
Vooral als ze jou vragen waarom je geen bier wil maar appelsap, en dan heel verontwaardigd kijken.
Ik zeg niet dat het bijzonder is, maar het onderscheidt het wel van appelsapquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:13 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Het gaat om de reactie. Dat er alcohol in zit, maakt de drank niet opeens bijzonder, ofzo hoor.
Voor jou persoonlijk misschien, maar niet in relatie tot andere mensen. Ik vind jou echt niet cool hoor, alleen omdat jij alcohol drinktquote:
die status krijgt het omdat het gewoon erg lekker isquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:16 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Ja, dit is wat ik bedoel inderdaad. Waarom een verheven status toekennen aan iets dat geen enkele moeite kost om het te nuttigen? Echt bizar gedrag
.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |