Maar ja...als jij wakker wordt, heeft een ander er vast ook al een halve dag (of meer) op zittenquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 08:49 schreef Jarno het volgende:
Pauper. 6:20 had ik er al een halve dag opzitten.
Ja vind ik ook. Vrijstaand huis is als student alleen niet echt haalbaar.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 08:51 schreef STING het volgende:
Ja klussende buren wil je maar al te graag preventief ruimen,
vooral als ze elke dag 's avonds beginnen en doorgaan tot een uur of half 12, en je de volgende ochtend vroegop moet. Volgende woning is een losstaand hius ofzo
Trieste reactie weerquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 08:49 schreef Jarno het volgende:
Pauper. 6:20 had ik er al een halve dag opzitten.
Kop je usericon.quote:
Vandaar.quote:
Maargoed, met jouw trieste reacties ken je jezelf beter laten fileren door je moederquote:
Origineel! Een moeder opmerking! Briljant! Hoe kóm je d'r op.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 09:03 schreef Robin2130 het volgende:
[..]
Maargoed, met jouw trieste reacties ken je jezelf beter laten fileren door je moeder
Alles beter dan Jarno heten hequote:Op vrijdag 10 augustus 2007 09:04 schreef Jarno het volgende:
[..]
Origineel! Een moeder opmerking! Briljant! Hoe kóm je d'r op.
.
God wat ben jij dom.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 09:04 schreef Robin2130 het volgende:
[..]
Alles beter dan Jarno heten heDat zegt al genoeg
![]()
quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 08:48 schreef IkWilbert het volgende:
Lekker vroeg wakker, kun je van een mooie lange dag genieten.
Goh wat denk je dat ik al tig keer gedaan heb. Ben er al langsgeweest, plus meerdere mailtjes gestuurd. Maar het boeit ze geen fuck. Je krijgt in dat soort gevallen toch altijd te horen dat het tijdelijk is en dat het nodig is e.d.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 09:10 schreef Pascal86 het volgende:
Je bent een mongool, je komt hier klagen om je bovenburen.
Als ik in jou bed lag had ik om 06.21 bij je boven buurman voor de deur gestaan met een grote tak ofzo...
quote:
Nee hoor, dat denk ik niet.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 09:15 schreef J.Clarkson het volgende:
Aan je reacties te zien denk je beter te zijn dan wie dan ook.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |