wat is dat nou voor onzin. Als je niet wil kijken, kijk je toch niet? 100 andere zenders.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:45 schreef Leer2eK het volgende:
Inderdaad een goedkoop gemaakt kutprogramma...
Kan er hier geen handtekeningen actie voor worden opgezet, zodat dit soort rommel van de buis kan?
Ik hoef inderdaad niet te kijken, maar niemand hoeft toch ook naar de Gouden Kooi te kijken? En dan denk ik dat de Gouden Kooi nog meer kijkcijfers heeft dan de bruiloft van....quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:05 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
wat is dat nou voor onzin. Als je niet wil kijken, kijk je toch niet? 100 andere zenders.
Ik erger me gewoon aan dat onderdeel
Het wordt alleen (deels) betaald als het bruidspaar aan het eind van het programma precies 30 seconde (met een marge van een seconde daaronder) met elkaar 'kust'.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 09:15 schreef karr-1 het volgende:
Wie kijkt er dan ook naar dit soort bagger? Waarschijnlijk wordt de hele trouwerij van die lui betaald, dus dan zou ik het ook wel doen.
En daar zet je dan wat de mooiste dag van je leven zou moeten zijn voor op het spel? Nou nee dank je wel, ik zou er niet aan meedoen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:13 schreef BobbySixkiller het volgende:
[..]
Het wordt alleen (deels) betaald als het bruidspaar aan het eind van het programma precies 30 seconde (met een marge van een seconde daaronder) met elkaar 'kust'.![]()
Idd. En dan die ingestudeerde "Ahhhh" als het weer eens niet lukt om 30 sec te zoenen. Ik hou trouwens echt van dit programma. Zulke neppe, goedkope, asociale emotie-tv heb ik in geen tijden gezienquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 10:13 schreef BobbySixkiller het volgende:
Het wordt alleen (deels) betaald als het bruidspaar aan het eind van het programma precies 30 seconde (met een marge van een seconde daaronder) met elkaar 'kust'.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |