ik loop niet te klagen over buitenlanders die de taal niet goed spreken.quote:
Nee, we zijn tolerant genoeg om de taal zelf te leren. We zijn toch een multi lingual volk?quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:03 schreef Jumparound het volgende:
[..]
ik loop niet te klagen over buitenlanders die de taal niet goed spreken.
Anders check je ff e post van Razor zelf
quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:07 schreef lennart12 het volgende:
Die moeder was zeker een buitenlandse?![]()
precies, ik vind dat alle nederlanders maar lekker buitenlands leren!quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:05 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Nee, we zijn tolerant genoeg om de taal zelf te leren. We zijn toch een multi lingual volk?
![]()
quote:Op maandag 6 augustus 2007 14:16 schreef Razor21 het volgende:
Tief op zeg met dat "Grote Blij"![]()
Was van het weekend op het nieuws dat die gevangen ofzo is vrijgelaten.
Allemaal leuk en aardig nu mocht die moeder uit Woerden een persconferentie geven.![]()
De vraag was in de trant van : Wat voelt u nu?![]()
Waarop zij zei : ik heb Grote Blij.![]()
![]()
Iedereen lag helemaal dubbel en vergeleek haar met Maxima weet ik het allemaal.![]()
Nou ik vind dit diep en diep triest als je hier al zolang woont en je kunt je geen eens verwoorden.![]()
![]()
![]()
tis om te janken dit..en dat meen ik echt.
Er zijn zelfs nu T-Shirts op de markt met dit opschrift.
ik heb Grote Blij...![]()
![]()
![]()
![]()
Ik moest echt hard lachen toen ik het zag, mijn vader ook. Maar ik lach zoiezo altijd om zulke mensen.quote:Op maandag 6 augustus 2007 17:29 schreef Magereheinus het volgende:
OMG dat een dusdanige fout door mensen als grappig gezien word. Niet dat mijn spelling geniaal is, maar zulke grote fouten maak ik toch niet hoor
Wat??quote:
Sowieso, leenwoord uit het Duits hè, en jíj denkt verstand te hebben van de Nederlandse taal?quote:...zoiezo...
quote:Op maandag 6 augustus 2007 18:02 schreef Dandelion het volgende:
[..]
Wat??
Wat voor motivatie heeft iemand die hier komt wonen nog om de taal te leren spreken en schrijven, terwijl de meeste Nederlanders het zelf niet eens kunnen?
De meeste 16 jarigen hier in de buurt kan ik niet verstaan. En nee dat komt niet omdat ik geen Nederlands spreek.
Ik vind het juist wel tof dat zo'n oud mens d'r nog zoiets als "grote blij" uit weet te persen. Klinkt in ieder geval Nederlandser dan "matties", "patta's" en "smatjes".
nee, daar was die gast ook gevangenquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:11 schreef BobbyB het volgende:
[..]
laat die mensen toch lekker, ze doen geen vlieg kwaad.
Als jij iets doet wat niet mag maakt dat jouw ouders ook meteen schuldig?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:50 schreef lennart12 het volgende:
[..]
nee, daar was die gast ook gevangen![]()
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:39 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Als jij iets doet wat niet mag maakt dat jouw ouders ook meteen schuldig?![]()
Juistquote:Op maandag 6 augustus 2007 14:37 schreef ruud_fr het volgende:
eens met TS
leren die taal, anders ga je maar terug
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |