quote:Op maandag 6 augustus 2007 11:15 schreef Avory het volgende:
Vliegen doen zich dom voor.. maar ondertussen speelt er meer. Ze wrijven niet voor niets altijd zo gniepig met hun pootjes. Ik zeg je, die beestjes smeden een plan..
Same thing as every night, Pinky: try to take over the worldquote:Op maandag 6 augustus 2007 11:17 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Hahaha.. Tis een complot! ' Tonight Pinky, we're taking over the world.' Zoiets, toch? (als zijn vliegenvriendje Pinky heet)
Het lukt ze alleen niet, want het waren eendagsvliegenquote:Op maandag 6 augustus 2007 11:17 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Hahaha.. Tis een complot! ' Tonight Pinky, we're taking over the world.' Zoiets, toch? (als zijn vliegenvriendje Pinky heet)
Ja, en als je de vleugers er af trekt is het een Loop.quote:Op maandag 6 augustus 2007 14:33 schreef Nawien het volgende:
Als vliegen achter vliegen aanvliegen. dan vlliegen vliegen achter vliegen aan![]()
Doe het dan goed...quote:Op maandag 6 augustus 2007 14:33 schreef Nawien het volgende:
Als vliegen achter vliegen aanvliegen. dan vlliegen vliegen achter vliegen aan![]()
Lees je eigen zin nog eensquote:Op maandag 6 augustus 2007 14:38 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Doe het dan goed...![]()
Als achter vliegen vliegen vliegen, vliegen vliegen vliegen achterna.
Lees jij hem nog maar een keer, hij klopt namelijk wel.quote:Op maandag 6 augustus 2007 14:59 schreef Nawien het volgende:
[..]
Lees je eigen zin nog eens![]()
Het is als X achter Y dan, en niet, als achter X Y dan![]()
![]()
Onzin, ze hoeven helemaal niet vliegensvlug te vliegen.quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:06 schreef BobbyB het volgende:
Jullie zijn allebei prutserswant het origineel is "Als vliegen achter vliegen vliegen vliegen vliegen vliegensvlug."
nuff said, maar jij doet het op et einde weer foutquote:Op maandag 6 augustus 2007 15:06 schreef BobbyB het volgende:
Jullie zijn allebei prutserswant het origineel is "Als vliegen achter vliegen vliegen vliegen vliegen vliegensvlug."
Kan niet, taaltechnisch is de jouwe niet in orde, omslachtig that isquote:Op maandag 6 augustus 2007 15:18 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Lees jij hem nog maar een keer, hij klopt namelijk wel.![]()
[..]
Onzin, ze hoeven helemaal niet vliegensvlug te vliegen.![]()
jij bent geweldigquote:Op maandag 6 augustus 2007 11:15 schreef Avory het volgende:
Vliegen doen zich dom voor.. maar ondertussen speelt er meer. Ze wrijven niet voor niets altijd zo gniepig met hun pootjes. Ik zeg je, die beestjes smeden een plan..
Nee hoor, dat is namelijk het origineel zoals ik hem al jaren ken. Wat is er volgens jou fout aan dan?quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:28 schreef Nawien het volgende:
[..]
nuff said, maar jij doet het op et einde weer fout![]()
Punt 1: De essentie van deze "grapjes" (tonguebreakers) een woord zo vaak mogelijk herhalen. Je verandert een woord dus niet, mits noodzakelijk.quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:34 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is namelijk het origineel zoals ik hem al jaren ken. Wat is er volgens jou fout aan dan?
Ze kunnen trouwens alle 3, als we gaan Googlen.
Als vliegen achter vliegen vliegen vliegen vliegen vliegensvlug
of
Als vliegen achter vliegen vliegen vliegen vliegen vliegen achterna
of
Als achter vliegen vliegen vliegen vliegen vliegen vliegen achterna
Wacht maar af..! Je zult zien dat ik gelijk heb.quote:
Ik ben er nog nooit eentje tegengekomen waarvan ik denk, "Goh vlieggie, jij bent nuttig bezig!!"quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:52 schreef Robin2130 het volgende:
Hebben vliegen eigenlijk wel nut? Of zijn ze de plaaggeesten van Moedertje Natuur?
Hoe zit het dan met "De kat krabt de krullen van de trap". Is ook een tongbreker en geen 1 woord is hetzelfde. Bij een tongbreker is het juist de essentie om over de woorden te vallen, niet om woorden 20 x keer te herhalen. Mensen horen dan juist over "vliegensvlug" te vallen.quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:44 schreef Nawien het volgende:
[..]
Punt 1: De essentie van deze "grapjes" (tonguebreakers) een woord zo vaak mogelijk herhalen. Je verandert een woord dus niet, mits noodzakelijk.
Punt 2: Als ik: Als vliegen door vliegen heenvliegen, vliegen vliegen door vliegen heen, intyp, is het ook met google te vinden. Maakt dat het correct?
Voorbeeld ter illustratie van mijn betoog:
Als een potvis in een pispot pist, heb je een pispot vol met pis.
Hey, dat heb ik bij bepaalde bevolkingsgroepen ookquote:Op maandag 6 augustus 2007 16:03 schreef Sant het volgende:
[..]
Ik ben er nog nooit eentje tegengekomen waarvan ik denk, "Goh vlieggie, jij bent nuttig bezig!!"
Ja idd mijn fout. De klanken moeten hetzelfde zijn, dat is hetquote:Op maandag 6 augustus 2007 16:08 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Hoe zit het dan met "De kat krabt de krullen van de trap". Is ook een tongbreker en geen 1 woord is hetzelfde. Bij een tongbreker is het juist de essentie om over de woorden te vallen, niet om woorden 20 x keer te herhalen. Mensen horen dan juist over "vliegensvlug" te vallen.
[..]
Hey, dat heb ik bij bepaalde bevolkingsgroepen ook
Nee, wespen hebben dat ookquote:
Maar dat is bij jullie voorbeelden ook, ook daar komt de zogenaamde tongbreker pas (zo goed als) aan het eind.quote:Op maandag 6 augustus 2007 16:10 schreef Nawien het volgende:
[..]
Ja idd mijn fout. De klanken moeten hetzelfde zijn, dat is het
Als de klanken niet hetzelfde zijn, val je er namelijk niet over. Graag ook met klinkers
Klanken dus hetzelfde. Net andere woordjes.
Sowieso in jouw voorbeeld klopt hij niet, want de "tonguebreaker" komt op het einde. Die moet ergens in het midden komen, op het einde gaat het namelijk niet snel mis.
Wij hebben 2 katten en vooral de grootste van de twee wil nog wel eens achter zo'n dikke zwarte brommert aan.quote:Op maandag 6 augustus 2007 12:18 schreef Tuig het volgende:
Beter als kamikaze-vliegen, ze vliegen in je oog, op je been, tegen je gezicht, of naar de honden die ze opeten..![]()
Ook leuk : Vliegen kunnen vliegen als ze batsen, en toen ze op de tafel zaten, sloeg ik ze dood..
![]()
Mja kan hoor dat er geen "echte regels" zijn net als met limericks, maargoed het was slechts mijn ervaring, zullen ongetwijfeld ook uitzonderingen zijn die de regel bevestigen.quote:Op maandag 6 augustus 2007 16:15 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Maar dat is bij jullie voorbeelden ook, ook daar komt de zogenaamde tongbreker pas (zo goed als) aan het eind.
Hier nog een paar!
http://www.defunhuispagina.com/tekst/tongbrekers.html
Wel fijn dat we van dit topic een nuttige discussie hebben gemaakt
waarom kunnen ze dan zo irritant zijn, ze moeten gewoon doodquote:Op maandag 6 augustus 2007 16:47 schreef EdvandeBerg het volgende:
Aan de andere kant is het de wetenschap nog steeds niet gelukt de vliegtechnieken van de vlieg volledig na te bouwen en die 3d-view is natuurlijk ook best cool.
Insecten zijn nu eenmaal een soort apparaatjes die een programmaatje afhandelen en hebben voor zover ik mij kan voorstellen geen besef dat ze bestaan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |