FOK!forum / Big Brother Archief / Ben het helemaal zat
Jellevrijdag 15 oktober 1999 @ 01:36
Eigenlijk ben ik dat BB-gedoe helemaal zat. De hele week moeten de arme bewoners kunstjes opvoeren om "interessante" televisie te maken. Hopelijk wordt het rond het nomineren wat leuker allemaal. Wees eens eerlijk, er gebeurd toch werkelijk niets?

Als een stel aapjes worden de bewoners gedirigeerd: doe dit, doe dat, doe zus en doe zo. En ja hoor, niemand die protesteert of weigert aan deze IQ-loze waanzin mee te doen.

Moorvrijdag 15 oktober 1999 @ 02:57
Jelle,
Bianca had de eerste dag zo'n kritische houding, en begon wat vragen te stellen. Dit werd meteen in de kiem gesmoord door haar in de dagboekkamer op het matje te roepen en duidelijk te maken dat haar vragen niet gewenst waren. (ik zou trouwens graag dat tapeje nog 'ns vinden).
Wat je beschrijft is een voorbeeld van Indoctrination Theory 101: geografische opsluiting + onthouding van bepaalde stimuli + gedwongen aanpassing aan vreemden + 24 uurs-video-exposure = een zeer makkelijk hanteerbaar en manipuleerbaar groepje mensen.
Zelfs aan hongerstaking heeft nog niemand gedacht ! Wat werkelijk opgesloten is, zijn niet hun lichamen, maar hun gedachte-veld. En zie, na een paar weekjes al beweegt het zich nog maar binnen zeer enge grenzen. Ze kunnen zelfs al met één van hen ruzie beginnen, als iemand nog een orginele/zelfstandige gedachte heeft, en maken hem/haar boos erop attent : "dat dat 'niet vlgs. de spelregels is, en dus getuigt van een heel verkeerde mentaliteit!"

Voorbeeld: gesprek tussen Ruud, Mona en Sabine in de tuin, vanavond op de 19:30-uitzending.

Voel j'em ?

Snofvrijdag 15 oktober 1999 @ 10:09
Krijgen we hier dan de eerste tekenen te zien van de echte Big Brother:

Niet de camera's letten op de mensen, ze bekijken alleen maar. Nu gaan de bewoners, die regels voorgeschreven krijgen, zelf letten op andere bewoners en zorgen dat iedereen zich daaraan houdt, want anders...

Dit is ook precies wat BB inhoudt. De mensen die onder de duim gehouden moeten worden, houden elkaar wel onder de duim.

Nooit gedacht zo'n schoolvoorbeeld nog eens te zien.

tanjaliesvrijdag 15 oktober 1999 @ 10:19
En dat Snof, is nu precies de gevaarlijke ontwikkeling om wille van de kijkcyfers. De groep heeft nu na de opstart weken in principe een enorme macht naar de produktie toe. Denk aan het eten b.v. Zij zouden de produktie simpel allerlij zaken kunnen afdwingen als het maar als groep totaal zou gebeuren. Het is zoals Moor beschreven heeft, en dat doet mij vermoeden dat er nog slachtoffers zullen vallen waar we geen weet van hebben.
Moorzaterdag 16 oktober 1999 @ 07:32
Een denkbaar scenario wordt gegeven in de film The Matrix:
Er isoleert zich een groep van 'ongehoorzamen' die door hebben dat hun hele gedachtenwereld wordt gemanipuleerd. Deze kan bestaan uit een paar slimmerikken: Karin, Willem, Bianca, en meelopers als Bart (anti-authoritair van aanleg) en Maurice (transparant van aanleg). Hun taak wordt dan, precies de momenten op te merken wanneer BB illegaal (dus contra de spelregels) ingrijpt, en tevens de anderen wakker te maken, teneinde unanimiteit van beslissing/actie te krijgen. Het afzweren van de (kans op de) hoofdprijs zal voor sommigen mogelijk zijn (als de haat naar BB maar groot genoeg wordt) voor anderen niet mogelijk, hetgeen een schisma zal veroorzaken. Dan rest VOO niets anders dan de ongehoorzamen via stemrondes (desnoods met 2 tegelijk) te 'elimineren' om zijn programma nog te redden van investerings-verlies. Maar dit zou al een teken van contra-macht betekenen. Een 2e voorspelbare actie van VOO zou zijn: meer 'kampbeulen' te trainen en ruzies over de spelregels te forceren. Ruud (als potentieel gehoorzame, uit angst) zou dan tot brute kracht moeten worden verleid om zijn 'rebellen' tot de 'orde' terug te brengen.
Maar als de sabotage intelligent genoeg wordt ondernomen, kan zij ook voor de 'gehoorzamen' verborgen blijven, hetgeen 't beeld van een ogenschijnlijk homogene groep in stand houdt: bv. door botweg te ontkennen dat ze aan 't protest begonnen zijn/cq. deelnemen. Een nominatie-ronde zou een goede gelegenheid zijn voor dergelijke sabotage.
intergalacticzaterdag 16 oktober 1999 @ 10:32
Dus eigenlijk kijken we niet naar 8 mensen maar naar een leider (V) en hoe die de informatie brengt.

Dus V speelt een balancerend spelletje. Men weet dat dit vragen op gaat roepen (tot in de 2de kamer toe...al gelang het verloop), maar weet ook al dat de massa zal overwinnen.
Als het puntje bij paaltje komt zal iedereen nl overstag gaan voor camera's en dat soort shit (ondanks al het privacy gelul). Kijk maar om je heen het gebeurt elke dag.
Klein regeltje hier, groot wetje daar, vandalisme helpt mee om wetgevers vrijheid te geven...etc

Over 25 jaar zijn we met zijn alle Ruud, Sabine enzovoort...

We zien dus een Matrix in het klein ('thnx Moor')

CaptTrippszaterdag 16 oktober 1999 @ 12:10
Bart anti-authoritair?

Hij heeft notabene 4 jaar in het leger gezeten!!
Als je het daar 4 jaar kan uithouden, ben je dus echt niet anti-authoritair he..
Die anti-authoritaire houding is een pose, een masker.

NB: dit is geen flame tegen legerpersoneel whatsoever. Het is gewoon een feit dat het leger een authoritair systeem gebruikt (om goede redenen: je kan moeilijk een vergadering beleggen als je onder vuur ligt).
Een ander feit is dat om het vol te houden je een dergelijk systeem moet kunnen verdragen. En als iemand 4 jaar dienst heeft gedaan, kan ik niet anders concluderen dat die persoon zich best kon inpassen in een dergelijk systeem.

Bovendien stond iedereen donderdagavond vrolijk dat VOO-kunstje op te voeren: het BB-liedje.

Bianca was nog wel 'rebels' in het begin, maar dat begint weg te druppelen, waarschijnlijk omdat ze meer aansluiting bij de groep heeft gekregen. En afwijkend gedrag wordt gauw gecorrigeerd door de groep.

[Dit bericht is gewijzigd door CaptTripps (Datum 16 Oktober 1999).]

Kristyzaterdag 16 oktober 1999 @ 12:54
DURF DUIDELIJKE TAAL TE VRAGEN!
WAT EEN TRIESTE MENSEN ZIJN JULLIE ZEG..HEBBEN JULLIE GEEN EIGEN LEVEN DAT JULLIE ZO MOETEN FILOSOFEREN OVER BIG BROTHER..HOW LOW CAN YOU GO
Pinballzaterdag 16 oktober 1999 @ 13:00
quote:
op 10-16-1999 om 12:54 PM schreef Kristy het volgende:
DURF DUIDELIJKE TAAL TE VRAGEN!
WAT EEN TRIESTE MENSEN ZIJN JULLIE ZEG..HEBBEN JULLIE GEEN EIGEN LEVEN DAT JULLIE ZO MOETEN FILOSOFEREN OVER BIG BROTHER..HOW LOW CAN YOU GO



& hoe zit het me jouw leven als je schreeuwend iedere poging tot analyse probeert te degraderen?

Sorry kristy, maar ik geloof dat het voor jou tijd is voor een bezoekje aan de dagboekkamer. Of gewoon het riagg.

Succes! Je zal het nodig hebben.

Twinny Sisterzaterdag 16 oktober 1999 @ 13:19
Eh, Kristy, wat doe jij hier eigenlijk op dit BB forum???????????
Lettermanzaterdag 16 oktober 1999 @ 13:25
[quote]op 10-16-1999 om 01:19 PM schreef Twinny Sister het volgende:
Eh, Kristy, wat doe jij hier eigenlijk op dit BB forum???????????

Kristy....ik heb dezelfde vraag

Pinballzaterdag 16 oktober 1999 @ 13:27
Twinnie, ff off topic:

(voor de 2e keer)
LiVe is what BB should be,
liFe is what happens...

niet lullig bedoeld, maar het is wel je sig

Moorzaterdag 16 oktober 1999 @ 17:09
quote:
op 10-16-1999 om 12:54 PM schreef Kristy het volgende:
DURF DUIDELIJKE TAAL TE VRAGEN!
WAT EEN TRIESTE MENSEN ZIJN JULLIE ZEG..HEBBEN JULLIE GEEN EIGEN LEVEN DAT JULLIE ZO MOETEN FILOSOFEREN OVER BIG BROTHER..HOW LOW CAN YOU GO


Duidelijke taal, Kristy ?

Slaap zacht, het infuus in je hersenen is al aangebracht, blijf vooral opgewonden, we hebben ook jouw verbeeldingskracht nodig om de anderen weer tot meedoen aan te sporen...

VOO: "wij kunnen de regels niet breken, wij MAKEN de regels"
"wij hoeven de mensen niet te breken, wij MAKEN ze"

duidelijk genoeg ?

JayBeezaterdag 16 oktober 1999 @ 18:58
Of je er nou ziek van wordt of niet: Veronica bespeelt het publiek (en de BB bewoners) volgens een niet beproefde methode. Met de Soundmix show en allerlei andere programma's is het allemaal al veel langer uitgedacht, beproefd en toegepast. Gemeenschappelijk doel is wel zo hoog mogelijke kijkcijfers, zodat met de daaraan gekoppelde commercials en andere commercie zo veel mogelijk geld kan worden verdiend.

Hulde aan Veronica dat ze het met het BB project toch maar aandurven. De dagelijkse uitzendingen, de Internet site met de live streams, alle andere publiciteit, het is glad ijs waar ze zich op begeven. Naar mijn mening resulteert het voorlopig in hele interessante tv en een hele interessante hype.

Ik kan me best voorstellen dat ze de risico's wat trachten te beperken door te proberen de regie strak in handen te houden. Echter. Ze helpen hiermee gedeeltelijk het concept wel om zeep en met hun overduidelijke manipulerende acties en suggestieve uitzendingen verliezen langzaam maar zeker al mijn respect. Toch blijf ik voorlopig maar kijken.

Robin666zaterdag 16 oktober 1999 @ 19:18
Zoals ik al een aantal weken geleden (aan het begin van het programma) al zei:

"Wie is Big Brother? V. of de kijker?"

Gelukkig beginnen nu meer mensen het gemanipuleer van de 'Jonge' (zie V's raad van bestuur) Big Brother in te zien!

[Dit bericht is gewijzigd door Robin666 (Datum 16 Oktober 1999).]

JayBeezaterdag 16 oktober 1999 @ 20:59
Robin666, ik heb het toen niet gevolgd, maar daar is toch zeker wel uitgekomen dat Big Brother op Veronica en de BBredactie slaat, hoop ik.

Het publiek is nooit een echte grootmacht geweest. Het is een kudde, en zonder schaamte wordt daar met psychologen, commercieel managers en reclamemakers op ingespeeld. Jammer dat ze het toch altijd zo doorzichting doen.

Beste Big Brother en andere manipulatoren: Doe het dusdanig dat ik er ook een beetje voor kan gaan (dan stoor ik me er niet meer aan, denk ik) of laat me in mijn waarde! Ehm, ik bedoel eigenlijk, respecteer je publiek.

Moorzaterdag 16 oktober 1999 @ 21:18
Dat doen ze ook, JayBee, dat doen ze
Net zoals IBM, Sony, Unilever en DE Bank ontzettend veel respekt hebben voor hun publiek. Bewijs ? "They give them what they want",
een bijkomstigheid is dan, dat ie daarna zo manipuleerbaar is als de eerste de beste junk. Maar...dat is alleen maar handig, want dan kan je hem weer trainen om andere dingen te willen, en die geef je hem dan weer snel, want je had ze al klaarliggen. Respektvol, toch ? Je bent gewoon een echte Sinterklaas !

Als TV niet zo'n enorme invloed op het denken en begeren van de kijker zou hebben, waarom is er dan reclame op te zien ?
En wat is er mooier, dan die reclame tot leven te wekken in de vorm van echte, levende, lachende, huilende, vrijende en vechtende mensen-lichamen ? Want geef nou toe: zo'n reclamebord met 4 poten eronder is toch maar een saai ding ? Barbie was al veel leuker: die had echte borsten ... wwwooooww, dat trok pas kopers, en vooral kinderen.
Maar een levende Barbie hadden we nog niet.

Daarom is dit zo'n feestelijke mijlpaal: het leeft, je kan het kneden, het blert songs ook al kan het niet zingen, het vrijt, doet belachelijke spelletjes,
en bij dat alles draagt het straks ook nog een T-shirt met jouw firmanaam erop ?
Dit is toch puur orgasme voor de respektvolle nederlandse koopmansgeest ?

Ik wens je veel sterkte met je hoop op respekt.

Toiletmanzaterdag 16 oktober 1999 @ 21:49
Applaus voor Moor!!!!!!!!
jij hebt het nu eens helemaal door....
jammer dat de rest van Nederland dat niet ziet
JayBeezaterdag 16 oktober 1999 @ 23:08
Jammer IBM, Sony, Unilever, DE Bank en de hele rattaplan met hun vorm van respect (point taken Moor ) niet de hele groep kijkers succesvol kunnen raken.

Ik ben bang dat ik, door slechts voor een gedeelte voor de manipulatie te vallen, als outcast gedoemd ben om mijn onvrede uit te spreken op feesten, partijen en in een enkel forum. De produkten die ze reeds voor me klaar hebben liggen terwijl hun manipulatie niet voldoet, zullen me nooit echt bevredigen. Was ik maar een van die gefortuneerden die zonder veel tegenwerking consumeert wat wordt voorgeschoteld.

Met hopen op respect kom je alleen maar buiten spel te staan. Wat een sukkel ben ik toch. Zelfs met het uitspreken van je onvrede oogst je meestal weinig respect. Al eens op een feestje met populaire meisjes en jongens een kritische houding aangemeten? Onbegrip ten top. Kan natuurlijk ook zijn omdat ik niet meer ben dan onbegrijpelijk. Laat staan kritisch. Of zinnig.

Voor zover dit drama op het vlak van mijn zelfbeeld. Ik ga vrolijk verder, want kritisch of niet, respect of niet. Ik ga de boel vooral niet te serieus nemen. En zo kijk ik dan ook fijn verder naar BB. Ik hoop dat ze deze week de boel eens flink op stelten zetten.

By the way. Dit forum is het beste wat er van dat BB gekomen is, en Moor; we want more.

Gabyzaterdag 16 oktober 1999 @ 23:50
JayBee ik word eng van dat oog...gatver kijk me gewoon de hele tijd aan.
JayBeezondag 17 oktober 1999 @ 00:42
Je hebt gelijk. Mede naar aanleiding van de post van in develman_ in i/s/Forum21/HTML/000956.html zal ik mijn fotootje wat aanpassen.

Wat ben ik toch weer klantvriendelijk. Huh? welke klanten? Nou ja, ik heb het goede met iedereen voor dus ik ga aan de slag. Dan zal dit de laatste post zijn met dat priemende oog. Ik werd er zelf soms ook wat ongemakkelijk van.

JayBeezondag 17 oktober 1999 @ 01:18
Ik ben het helemaal niet zat. I have not yet begun to get into this.
Moorzondag 17 oktober 1999 @ 18:15
Er is maar één principe wat de bewoners zouden moeten begrijpen:
"Give them what they want, and you can manipulate them".
Actie in de dagboekkamer:
Here's the deal. Wij geven jullie sappige kijk-TV, jullie geven ons ... (eten, whatever). Zoniet, dan stappen we gezamenlijk op, en hebben jullie geen programma meer.
Dit zenden jullie toch niet uit, dus kom nu maar gauw over de brug, dan praten we er niet meer over en roepen desnoods nog voor het publiek: dank u wel Sinterklaas!
Moormaandag 18 oktober 1999 @ 03:47
quote:
op 10-16-1999 om 12:54 PM schreef Kristy het volgende:
DURF DUIDELIJKE TAAL TE VRAGEN!
WAT EEN TRIESTE MENSEN ZIJN JULLIE ZEG..HEBBEN JULLIE GEEN EIGEN LEVEN DAT JULLIE ZO MOETEN FILOSOFEREN OVER BIG BROTHER..HOW LOW CAN YOU GO


Kristy,
als jij onder 'duidelijke taal' verstaat, wat je als titel van je laatste topic gebruikt:
"Sabine....luie spleet",

dan heb ik liever 1000 filosofische topics dan nog één keer tegen jouw vuilbekkerij aan te moeten kijken.

inderdaad, how low can you go.....

Ik ben het helemaal zat, vanavond, dit ongelimiteerde ge-vuilspuit hier ! Niet alleen VOO laat zich kennen vandaag.....

Met alle respekt voor je persoon, en met geen enkel respekt voor je taalgebruik,

groeten,

Moor.

[Dit bericht is gewijzigd door Moor (Datum 18 Oktober 1999).]

Huntermaandag 18 oktober 1999 @ 07:20
quote:
op 10-16-1999 om 12:54 PM schreef Kristy het volgende:
DURF DUIDELIJKE TAAL TE VRAGEN!
WAT EEN TRIESTE MENSEN ZIJN JULLIE ZEG..HEBBEN JULLIE GEEN EIGEN LEVEN DAT JULLIE ZO MOETEN FILOSOFEREN OVER BIG BROTHER..HOW LOW CAN YOU GO



Kristy, wie was dat ook al weer die mij het verwijt maakte dat ik het recht op vrije meningsuiting probeerde te beperken? Dat was jij toch?

Dat jij posts die langer zijn dan vijf regels niet kunt begrijpen is jammer, maar ik onderbouw mijn stellingen graag met argumenten. En ík denk ook eerst na voordat ik wat opschrijf.

voyeurmaandag 18 oktober 1999 @ 09:03
De felheid waarmee mensen reageren; het afgrijzen dat ze hebben van de bewoners, de haatdragendheid waarmee die meningen uitgedragen worden zijn een fenomeen op zich. Ik heb een topic geopend BB Watchers: Voer voor psychologen om een plek te hebben om op onszelf te reflecteren. Daar kan je de plaatsvervangende schaamte kwijt als je de beelden kijkt en jezelf een voyeur voelt. Daar kan je ook je schaamte kwijt over sommige medekijkers die zich zo genuanceerd uitdrukken in hun bijdrages.

Overigens lijkt het hier de spuigaten uit te lopen; ik mocht gisteren een eerste mailtje ontvangen van een mij volstrekt onbekende:
"Jezus Christus, heb jij geen vrienden, dat je je bezighoudt met deze
kankerhomo's en potten?
Eniewee, het maakt ook geen FLIKKER uit, je bent gewoon een lul die
eigenlijk in dat stupid huis had willen zitten, weg van je familie die
niet accepteren kan dat je nicht bent... Zeg dat dan, LUL!
Jij bent werkelijk zo triest, ik heb nog meer respect voor de hond van
de ouders van Ruud van Nistelrooij.

De hatelijke groenten,

2 fans!"

Kennelijk hebben mijn posts in dit forum deze agressie losgemaakt. Los van het feit dat ik niet eens weet wie die van Nistelrooy is, vind ik het verbluffend dat een volslagen onbekende de moeite gaat nemen om over mijn sexuele vookeuren te speculeren omdat ik interesse vertoon in BB en daar wel eens iets over schrijf in het FokForum.
Ik heb zijn naam maar niet vermeld; lijkt me teveel eer. Zijn er meer mensen die zo belaagd worden ?

Beeezzzmaandag 18 oktober 1999 @ 10:13
Waanzinnig Voyeur!

Ik vind het waaaaanzinnig!

Net als Kristy, als je het forum niet leuk vindt, kan je toch ook ergens anders naartoe surfen?
Ik snap dit soort mensen niet (...er zit een knop op je tv...). Ik begrijp niet dat ze niet mee doen aan een goeie discussie, maar wel de moeite nemen om dit forum te lezen (tenminste daar ga ik vanuit) en een flame-mail te schrijven.

Er zijn wel hele gekke mensen op de wereld.

(byethebye, ik heb geen last van zulke ongewenste mail want mijn email is niet "openbaar")

Snofmaandag 18 oktober 1999 @ 10:44
quote:
op 10-16-1999 om 12:54 PM schreef Kristy het volgende:
DURF DUIDELIJKE TAAL TE VRAGEN!
WAT EEN TRIESTE MENSEN ZIJN JULLIE ZEG..HEBBEN JULLIE GEEN EIGEN LEVEN DAT JULLIE ZO MOETEN FILOSOFEREN OVER BIG BROTHER..HOW LOW CAN YOU GO


Ik kan me voorstellen dat jij je niet thuisvoelt tussen mensen die het leuk vinden hun gedachten de vrije loop te laten over al dan niet belangrijke zaken. Dat ze dit in duidelijke bewoordingen met een grondige argumentatie doen is waarschijnlijk niet aan jou besteedt.

Wat ik dan niet begrijp is je eerste zinnetje: je vraagt om duidelijke taal. Welnu, dat is bij uitstek wat je hier krijgt, dus leg dat even uit als je zo vriendelijk wilt zijn (het sarcasme dat je in dit laatste stukje zou kunnen voelen is welgemeend en oprecht).

Nu moet ik 'back to my life' (=het forum ).

zeefmaandag 18 oktober 1999 @ 11:12
He voyeur, cut & paste dat mailtje effe, kunnen we ook nog eens lachen !!

ALs we het allemaal gehad hebben met Voo. en BB kunnen we twee dingen doen,

1. Niet meer kijkne, maar dat zal VOO niet zo schaden, de uitzendingen zijn al ingeroosterd en de advertentie ruimte is verkocht.

2. Middels dit forum en flink wat publciteit oproepen tot een boycot van produkten en fabrikanten die geadverteerd worden in of rond BB. Daar pak je ze waar het pijn doet, in de portemonee. Immers wat veronica kan kunnen wij ook, door knip en plak werk suggestieve filmpjes maken van de streams.

voyeurmaandag 18 oktober 1999 @ 23:00
Zeef, de hele tekst van dat mailtje heb ik al hierboven gezet. Ik heb alleen de naam van de afzender weggelaten omdat ik het wat veel eer vond.
Als er meer mensen zijn die haat-mailtjes krijgen wil ik de naam ook wel publiceren ter vergelijk. Kan Danny hem er misschien uitmikken! Het geeft een raar gevoel
Kun je trouwens zonder problemen je e-mail adres uit je profiel halen ?
Toiletmandinsdag 19 oktober 1999 @ 16:49
Om maar weer even terug te gaan naar het onderwerp:
hoe denken jullie dat systemen zoals in the matrix/1984/the borg van startrek kunnen ontstaan, als systeem zijn ze allemaal heel effectief enzo, maar ik kan me niet voorstellen hoe zoiets zou kunnen ontstaan, iemand een idee?
Seestardinsdag 19 oktober 1999 @ 17:06
Nou, gewoon, je begint met een baksteen,
en dan bouw je verder tot je klaar bent.

(sorry hoor, kon de verleiding niet weerstaan)

zeefdinsdag 19 oktober 1999 @ 17:10
voyeur : als ik de email link aanklik slaat de zaak volledig op tilt (loopt gierend vast). Dus ik mail maar niet meer
voyeurdinsdag 19 oktober 1999 @ 21:38
Zo Zeef, dus jij was die engerd met die rare mailtjes !!! Ik vergeef het je maar omdat je zo eerlijk bent Kun je me dan alsjeblieft iets vertellen. Ik vind het helemaal niet zo erg om beschuldigd te worden poot (of was het juis pot?) te zijn, maar wie is toch die van Nistelrooy in godsnaam
CATdonderdag 21 oktober 1999 @ 01:22
Kristy? Mag ik je vriendelijk verzoeken het forum te verlaten?
Dank je wel!
Maurisicodonderdag 21 oktober 1999 @ 09:28
quote:
op 10-19-1999 om 09:38 PM schreef voyeur het volgende:
Zo Zeef, dus jij was die engerd met die rare mailtjes !!! Ik vergeef het je maar omdat je zo eerlijk bent Kun je me dan alsjeblieft iets vertellen. Ik vind het helemaal niet zo erg om beschuldigd te worden poot (of was het juis pot?) te zijn, maar wie is toch die van Nistelrooy in godsnaam

Voyeur, ik las met verbazing je mailtje. Dat er werkelijk mensen zijn die zich op die manier tot mensen in het forum wenden. Ongelofelijk! volgens mij kun je via preferences je mailbox aan of uit zetten.
wat betreft Ruud van Nistelrooy, dat is een talentvole spits van PSV Eindhoven, een voetbalclub. Ruud heeft echter naast zijn overdaad aan talent de vervelende bijkomstigheid soms tegenstanders strafschoppen en gele/rode kaarten aan te smeren. Vandaar dat hij niet bij iedereen geliefd is.