quote:(ik wil namelijk geen alcoholist worden)
quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 11:39 schreef DRA het volgende:
(ik wil namelijk geen alcoholist worden).
Dat is uiteraard niet de bedoeling, maar denk je dat er toch een soort tussenweg is. En waarom hebben veel mensen het dan toch over een bierbuik?quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 11:50 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
'Stevige bierdrinkers' zijn meestal juist alcoholisten. Ze eten minder omdat ze aan de drank voldoende hebben, maar krijgen vervolgens Korsakov omdat ze niet genoeg vitaminen naar binnen krijgen en vergeten vervolgens te eten... En dan gaan ze dood...
Ik heb ze bij mij in het park nog nooit met rode wijn gezien maar wellicht heb je gelijk. Het enige probleem dat ik voorzie is dat wijn behoorlijk duur kan zijn. Een beetje redelijke fles wijn kost toch al gauw een euro of 4 en daar kan ik nu al behoorlijk wat van die euroshopper biertjes van kopen. Goedkopere wijn is er wel maar dat geeft vaak zoveel hoofdpijn. Ik vind het nu al best lastig om als ik de avond ervoor stevig gedronken heb, meteen de volgende ochtend weer verder te gaan met mijn "dieet".quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 11:56 schreef Spacehamster het volgende:
Je kunt beter rode wijn nemen dan bier,
Zitten iets meer voedingsstoffen in, anti-oxidanten en iets dat vet afbreekt en je cholesterol verlaagd.
Dat is slim opgemerkt. Ik merk nu ook wel dat ik in de morgen vaak geen trek heb. Dan drink ik alleen mijn drie biertjes (al hoewel ik dat soms ook best pittig vind). Ik drink niet genoeg om de hele dag dronken te zijn en dat wil ik ook niet. Zoals ik in mijn OP al schreef wil ik namelijk geen alcoholist worden.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 11:52 schreef Aventura het volgende:
Alchohol levert veel energie maar geen voedingsstoffen. Je wordt er dus dikker van als je daarnaast je gewone eetpatroon bijft aanhouden. In de praktijk denk ik dat alcoholisten minder eten, als je een kater hebt of continu dronken bent heb je minder trek.
quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 13:07 schreef freecell het volgende:
http://www.dekaterkomtlater.nl/testStart.asp
Heb ik al gedaanquote:Op zaterdag 4 augustus 2007 13:19 schreef freecell het volgende:
Zullen we het drinkgedrag van TS, zoals in de OP genoemd eens onder de loep nemen?
Lijkt me enigszins overdreven. Waarschijnlijk zijn het van die types die al het alcohol al te veel vindenquote:Volgens de testresultaten zijn er aanwijzingen dat je alcoholgebruik problematisch is.
Misschien wilde je een keer uitproberen wat uit de test komt. Maar mochten je antwoorden kloppen, dan adviseren we je echt je alcoholgebruik kritisch tegen het licht te houden – en vooral te minderen!
Te veel in korte tijd kan tot alcoholvergiftiging leiden
Want je drinkt te veel en te vaak alcohol. Zo blijkt uit je antwoorden. Levensgevaarlijke alcoholvergiftiging is slechts een van de mogelijke gevolgen. Wie zich regelmatig bedrinkt moet er ook rekening mee houden dat geheugen en intellectuele prestaties slechter worden.
Van alcohol word je losser
Onder invloed van alcohol word je vaak losser en doe je dingen die je in nuchtere toestand niet zou durven – met alle vergaande gevolgen van dien.
Uit onderzoek blijkt bijvoorbeeld dat mensen die in een alcoholroes verkeren sneller agressief worden en vaker bij zware verkeersongevallen betrokken zijn. Verder komt het onder invloed van alcohol eerder tot ongewilde en onveilige seks.
Risico op verslaving
Weliswaar kan het meerdere jaren duren alvorens je een lichamelijke alcoholafhankelijkheid hebt ontwikkeld, maar nu al ben je er aan gewend geraakt regelmatig veel alcohol te drinken. Uit die gewoonte kan uiteindelijk afhankelijkheid (verslaving) ontstaan.
Tenminste, als je je drinkgedrag niet verandert.
Och, ik heb de test ook ff ingevuld, heb de afgelopen week bijna elke dag 2 wijn gehad en één dag echt behoorlijk wat gedronken en daar deden ze niet moeilijk over.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 13:28 schreef DRA het volgende:
[..]
Heb ik al gedaan
[..]
Lijkt me enigszins overdreven. Waarschijnlijk zijn het van die types die al het alcohol al te veel vinden
Misschien komt dat niet door het bier maar door de gezonde buitenlucht?quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 11:39 schreef DRA het volgende:
Als ik immers naar de stevige gebruikers bij mij in het park kijk dan zijn die allemaal lekker slank.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |