hmm okequote:Op zaterdag 4 augustus 2007 11:27 schreef sylvesterrr het volgende:
Nee, die mogelijkheid heb je - voor zover ik weet - niet bij die webshop. De producten waren (en zijn) trouwens op voorraad.
Het is vandaag ook nog eens f*cking zaterdag. Dit betekent dat indien men de processor alsnog nastuurt het op z'n vroegst pas op dinsdag zal arriveren.
Nee. Ik heb het moederbord en de videokaart bij webshop #1 gekocht, en het geheugen + de processor bij webshop #2. Ik denk niet dat beide webshops met elkaar samenwerken.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 11:41 schreef ToMaSZ het volgende:
Is het niet een oem-tray processor en hebben ze hem al in de socket gestopt... ook een keer gehad... ik maar zoeken naar dat ding.
Ja.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 12:27 schreef sylvesterrr het volgende:
Mijn e-mail is nog niet beantwoord, grmbl...
Ben ik ongeduldig?
Mailtje teruggestuurd waarin ik aangeef dat het een klein wit doosje is. Ik heb voor de zekerheid ook een tweetal foto's bijgesloten.quote:Goedemorgen,
Helaas dat we dit te horen hebben gekregen.
Mag ik vragen wat voor een doosje u heeft gekregen? Een kleine witte, of een
bruine? Zo kunnen we even nagaan of de cpu misschien nog bij ons ligt.
Excuses voor het ongemak.
quote:Goedemiddag,
Bedankt dat u ook foto's heeft gestuurd. Het is duidelijk dat u de cpu niet
heeft gekregen.
Ik stuur vandaag de cpu naar u op.
Nogmaals excuses voor het ongemak.
cool-prices.nlquote:Op maandag 6 augustus 2007 18:48 schreef GemMagic het volgende:
Netjes afegehandeld dus. Welke webshop?
Matige grap...quote:Op maandag 6 augustus 2007 20:46 schreef PeZu het volgende:
ik heb zaterdag 2 processors ontvangen van cool-prices, terwijl ik maar 1 had besteld en er maar 1 op de factuur staat![]()
I know...quote:Op maandag 6 augustus 2007 20:49 schreef PeZu het volgende:
ts heeft wel een toepassleijke ondertitel
Dan hoop ik voor je dat het goed is verpakt en dat de CPU niet fijn heeft zitten rammelen in de doos.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 12:16 schreef sylvesterrr het volgende:
Ik heb 'm binnen.De doos waarin de CPU is vervoerd is bijna 3x zo groot als de doos die ik afgelopen zaterdag heb ontvangen.
so? als je een processor zonder pinnetjes hebt maakt het niet echt uit...quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 12:45 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Dan hoop ik voor je dat het goed is verpakt en dat de CPU niet fijn heeft zitten rammelen in de doos.
Wat is daar mis mee?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:04 schreef Biogarde het volgende:
Best wel een dik systeem, maar dan die videokaart![]()
HD support, meer heeft ie niet nodig... tenzij die er op gaat gamen..quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:04 schreef Biogarde het volgende:
Best wel een dik systeem, maar dan die videokaart![]()
Gamen doe ik wel op m'n Wii die ik onlangs heb gekocht.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:08 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
HD support, meer heeft ie niet nodig... tenzij die er op gaat gamen..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |