quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:24 schreef Meganog het volgende:
Nadia gaat spagaat staan anders is ze langer dan Dennis.
ze vreten ook te vaak frikandellenquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:26 schreef PumaStreamer het volgende:
kunnen ze niet is wat anders verzinnen dan die kutkleding..neem is een vb aan A next top model..die wijven zijn trouwens bijna allemaal spuiglelijk maar op foto super. Kleding make up...tis allemaal niet profi genoeg vind ik. die mega sterren aldus miljonairs hebben dan ook iets meer antourage dan deze fotograferende paardenstaart
lieverd dat mag absoluut..ze is ook niet lelijk maar absoluut niet mijn smaak als het puur om uiterlijk gaat..maar jah zoals iemand anders ook al zei...als ze gaat praten valt alles weg en is het zowiezo helaas niks meer..quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:23 schreef Disana het volgende:
[..]
Toch vind ik wel dat ze knap is en mooie ogen heeft (en nee, ik mag haar niet).
zeg ik lekker nietquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:30 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
en wat the fuck heeft dat er mee te maken?![]()
Brian stak zn vinger er inquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:34 schreef Disana het volgende:
Huub: Ze heeft ook gewoon haar!
[afbeelding]
quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:34 schreef mootie het volgende:
[..]
Brian stak zn vinger er in![]()
Dennis: Ze heeft ook gewoon een open wond!![]()
zou graag ooit nog willen neuken maar hoe langer je naar de kooi kijkt hoe minder ik zin krijg in sex...wat een goor zooitje.quote:
Nena koppiequote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:36 schreef Disana het volgende:
Jaap wil ook als stel op de foto.
[afbeelding]
die pop is net liekequote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:36 schreef Disana het volgende:
Jaap wil ook als stel op de foto.
[afbeelding]
Lieke is een natuurtalent...quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:37 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
zou graag ooit nog willen neuken maar hoe langer je naar de kooi kijkt hoe minder ik zin krijg in sex...wat een goor zooitje.
Meningen van amateurs zijn niet interessantquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:38 schreef Disana het volgende:
[..]
Pumastreamer is het niet met je eens![]()
Amateurs...wijfie...als jij zo veel geld heb als ik goed fotografeer zou jij nu met je dikke reet op een tropisch eiland zitten.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:40 schreef FdW het volgende:
[..]
Meningen van amateurs zijn niet interessant![]()
waar ben ik het niet mee eens? dat ze op nena lijkt die pop.....lekker B...pop is lelijk dus de ideale vriendin voor dennis lijkt me whaha.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:38 schreef Disana het volgende:
[..]
Pumastreamer is het niet met je eens![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |