Ik wacht nog even af hoe hij bij jou uitvaltquote:Op donderdag 2 augustus 2007 15:45 schreef El_Hijo_Del_Jefe het volgende:
[..]
Okee mooi, dat laatste heb ik dus gedaan, ben benieuwd. Een tikkeltje minder muscle-fit mag zo'n ding eventueel ook wel zijn aangezien ik er ws. nog een shirtje onder zal dragen.
Jij bent echt tof! Alleen dragen wat "in" is, en niet wat je mooi vindt!quote:Op donderdag 2 augustus 2007 15:45 schreef Elwood1802 het volgende:
A&F is alweer een tijdje uit, iedereen loopt er al mee
binnenkort, ik moet nog even aan wat personen vragen of zij ook nog wat willen meebestellen.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 17:46 schreef Ednet het volgende:
Satanic wanneer ga je opnieuw bestellen?
Nee, en hollisterco.com heeft ook geen user-accounts dus niemand kan meer direct van de site naar NL laten versturen.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 20:28 schreef De Wouzeraar het volgende:
Trouwens, bezorgd Hollister ook niet meer in Nederland?
Ellen berekent namelijk ongeveer dezelfde verzendkosten uit Amerika als via Hollisterco.com. Dan kan ik dus de bezorgkosten naar Ellen, de kosten voor internationaal betalingsverkeer en de fee van Ellen besparen.
Geen mensen in Duitsland die een inkoopactie willen starten?quote:Op donderdag 2 augustus 2007 20:40 schreef SatanicWarrior het volgende:
[..]
Nee, en hollisterco.com heeft ook geen user-accounts dus niemand kan meer direct van de site naar NL laten versturen.
hoe doe je dat zo snel?quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:50 schreef Adelante het volgende:
Vandaag m'n pakketje binnen van A&F (vrijdag besteld op de site, I love FedEx)
Dat streepjesding met lang mouwen zit perfect en ook nog een blauw/wit gestreepte polo en een overhemd maken het plaatje compleet. Je hebt toch niks aan t-shirts en shorts als de zon niet schijnt.
als je ooit een account hebt aangemaakt op abercrombie.com toen je Nederland nog in de lijst kon kiezen om naartoe te verzenden, dan kan je nog wel direct vanaf de website bestellen. en dat gaat heel snel, mijn record is 4 dagen.quote:
het veroorzaakt anders vaak wel een koopziekte.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 17:32 schreef Xaverius1337 het volgende:
Khad dit topic nooit gelezen want dacht dat het over een ziekte ging![]()
Maar kijk net op de site en ze hebben er super vette kledingjammer dat je het niet in nederland kan kopen en alleen kan importeren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |