Maar ze zijn toch niet zo erg dat ze na al die jaren nog niet weten dat het een domme actie was?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 16:30 schreef murp het volgende:
ja, sukkels zijn het...
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 16:39 schreef Guncta het volgende:
[..]
Maar ze zijn toch niet zo erg dat ze na al die jaren nog niet weten dat het een domme actie was?
Of weten ze het wel, maar denken ze dat ze zo slim zijn dat ze beter hun mond kunnen houden zodat niemand erachter komt?
:no:quote:
nope en dus ben je inderdaad wel verplicht om naast een rijbewijs een id kaart of paspoort te hebben in verband met de idwet!quote:Op dinsdag 31 juli 2007 16:48 schreef rasor1 het volgende:
maar een kopie is geen geldig legitimatiebewijs ofwel?
^^Dat is één van de gegronde redenen.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 17:05 schreef Guncta het volgende:
Maar je gaat toch niet iedereen meer laten betalen, omdat je de mogelijkheid moet hebben om iemands rijbewijs in te nemen. Dat is iig de enige reden die ik kan verzinnen.
tja, zijn wel meer dingen niet logisch, maar het is nu eenmaal internationaal zo dat een rijbewijs geen reisdocument is, maar alleen een legitimatiemiddel, denk dat de opm. het is alleen maar om geld uit de zak te kloppen wat kort door de bocht is!quote:Op dinsdag 31 juli 2007 17:05 schreef Guncta het volgende:
Ik snap de logica niet Tommy.
Als je nou een identiteitskaart hebt met een "2 extra vakjes": 1 voor je nationaliteit en 1 voor je behaalde rijbewijzen,dan kan je het toch perfect combineren? Het enige verschil is dat op je rijbewijs niet je nationaliteit staat.
Als je rijbewijs wordt ingenomen, dan maken ze een kopietje of een papiertje die je ook krijgt als je id of rijbewijs gejat is en moet je maar naar het gemeentehuis om een nieuwe op te halen of de kans om te wachten dat je hem terug krijgt (mocht dat snel zover zijn).
Maar je gaat toch niet iedereen meer laten betalen, omdat je de mogelijkheid moet hebben om iemands rijbewijs in te nemen. Dat is iig de enige reden die ik kan verzinnen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |