Nah, die zitten lekker cultuur en natuur te snuiven in Noorwegen, ik ga toch liever voor coke... ik ga vrijdag zelf weg. Dus waarschijnlijk kom ik weken niet terug omdat ik weer iets doms uithaal of iets mis / vergeet...quote:
happen naar peijnenburgquote:Op dinsdag 31 juli 2007 08:32 schreef yvonne het volgende:
Tsja, ach, we blijven gewoon loeren op die ene user die wel wil happen.
ik heb ook wel eens in de achtertuin geslapen omdat ik mijn sleutel niet bij had en niemand thuis (mits mooi weer is zacht gras niet zo heel naar)quote:Op woensdag 1 augustus 2007 18:00 schreef Mss het volgende:
Ah bekend verhaal.
Toen ik zaterdag wilde slapen bleek mijn huissleutel zich op een andere plek te bevinden dan ikzelf.
Heb uiteindelijk maar ergens in de voortuin geslapen
Ik op een tuinstoelquote:Op woensdag 1 augustus 2007 18:06 schreef Berenanus het volgende:
[..]
ik heb ook wel eens in de achtertuin geslapen omdat ik mijn sleutel niet bij had en niemand thuis (mits mooi weer is zacht gras niet zo heel naar)
Ik denk dat het lastig slapen is in de kou van deze nachten ja...!quote:Op woensdag 1 augustus 2007 18:08 schreef Mss het volgende:
[..]
Ik op een tuinstoel
En het was koud zaterdagnacht![]()
Ik had weinig keuze, mijn sleutels lagen binnen en de bewoners waren de stad in en namen de telefoon niet opquote:Op woensdag 1 augustus 2007 18:19 schreef Berenanus het volgende:
[..]
Ik denk dat het lastig slapen is in de kou van deze nachten ja...!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |