quote:Randjesfietsen
Van Wikipedia
Ga naar: navigatie, zoek
Randjesfietsen is een seksuele techniek om de intensiteit van het orgasme van de vrouw (en in mindere mate ook dat van de man) te verhogen. Door de genitale prikkelingen net aan het begin van een hoogtepunt te stoppen, wordt het lichaam gedwongen op het randje van een orgasme te balanceren. Hierdoor is het mogelijk meerdere keren na elkaar een (gedeeltelijk) seksueel hoogtepunt te beleven zonder de refractaire periode te doorlopen.
Vrouwen die zwanger willen worden, gebruiken deze techniek om de baarmoedermond in het plasje sperma te laten dippen. Biologen geloven dat door dit 'zuig-effect' er makkelijker een bevruchting tot stand kan komen.
Ik vind het eigenlijk maar een stomme benaming ookquote:Op maandag 30 juli 2007 18:39 schreef Brighteyes het volgende:
Pfew... ben blij dat ik toch niet de enige ben die er nog nooit van gehoord had!
nah dat dekt de (ont)lading (quote:
Duh tuurlijk dekt het de ontlading nietquote:Op maandag 30 juli 2007 18:51 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
nah dat dekt de (ont)lading (_! ) niet, is veul heftiger dan een btje teasen
![]()
Kom je woensdag ook naar de bbq btw?
Eeen paar berichten boven je in het Delft-topic. Woensdag bij BB en M-Kayquote:Op maandag 30 juli 2007 18:56 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Duh tuurlijk dekt het de ontlading niet
BBQ? wie wat waar hoelaat? ik weet nog niets?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |