haal er bij mij maar 8 jaar vanaf.quote:Op maandag 30 juli 2007 12:25 schreef Het_Biertje het volgende:
herkenbaar, ik zou graag weer 16 zijn en dan mijn vakantie in Tsjechie herbeleven. mijn god wat een tijd.
In bepaalde opzichten zeker wel jaquote:
Vergissingen zijn er om recht te zetten. Je bent nog jong genoeg om iets van je leven te maken. Mijn god, je lijkt wel een man van 90 die terugkijkt op z'n leven.quote:Op maandag 30 juli 2007 12:30 schreef TubewayDigital het volgende:
Gisteren nog even de peuterspeelzaal bezocht waar ik op gezeten heb. Door de straat gereden van mijn pianolerares en dadelijk ga ik door straten fietsen waar mensen wonen die ik had kunnen kennen maar niet gekend heb omdat ik verkeerde beslissingen gemaakt heb in mijn verleden.
Vroeger is erg fijn. Ik weet nog dat ik op het eind van een mooie zomerdag als enige met mijn tennismaatje op het tennispark aanwezig was. Helemaal in de hoek van het park. De banen die normaal gesproken gereserveerd waren voor training terwijl de hemel rood kleurde.quote:Op maandag 30 juli 2007 12:32 schreef NiteSpeed het volgende:
Misschien ga je wel heel ver in je herinneringen ophalen, en misschien komt het enorm gay over inderdaad, maar ik begrijp het wel. Vroeger is fijn.
Im working on it. Im working on it.quote:Op maandag 30 juli 2007 12:36 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Vergissingen zijn er om recht te zetten. Je bent nog jong genoeg om iets van je leven te maken. Mijn god, je lijkt wel een man van 90 die terugkijkt op z'n leven.
't was geloofwaardig, maar nu niet meer. Mocht het wel echt waar zijn allemaal, dan wil ik je dringend aanraden psychische hulp te zoeken, want volgens mij ben je aan het doordraaien. Maar eigenlijk denk ik meer aan een neptopic.quote:Op maandag 30 juli 2007 12:37 schreef TubewayDigital het volgende:
[..]
Ik probeer wanhopig terug te keren naar vroeger. Ik tik dit dan ook allemaal vanaf de computer van mijn ouders.
Idd, obsessief... misschien is depressief een beter woord?quote:Op maandag 30 juli 2007 12:38 schreef NiteSpeed het volgende:
Dit begint eng te worden. Tot het obsessieve af zeg maar. Niets mis met jezelf aftrekken op foto's uit den oude doosch, maar je kan het overdrijven.
ik zit echt wel bij mijn ouders hoor. Ik ben student en bezoek ze dus nog regelmatig. Alleen steeds vaker geef ik toe.quote:Op maandag 30 juli 2007 12:39 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
't was geloofwaardig, maar nu niet meer.
't Klonk een beetje alsof je speciaal op de computer van je ouders zit te tikken om dat fijne gevoel van vroeger terug te krijgen. En dat is best een beetje eng.quote:Op maandag 30 juli 2007 12:40 schreef TubewayDigital het volgende:
[..]
ik zit echt wel bij mijn ouders hoor. Ik ben student en bezoek ze dus nog regelmatig. Alleen steeds vaker geef ik toe.
Beetje nostalgische gevoelens is niets mis mee maar...quote:Op maandag 30 juli 2007 12:30 schreef TubewayDigital het volgende:
Gisteren nog even de peuterspeelzaal bezocht waar ik op gezeten heb. Door de straat gereden van mijn pianolerares en dadelijk ga ik door straten fietsen waar mensen wonen die ik had kunnen kennen maar niet gekend heb omdat ik verkeerde beslissingen gemaakt heb in mijn verleden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |