Omdat:quote:Op zondag 5 augustus 2007 10:36 schreef Strolie75 het volgende:
Waarom is RE4 overal uitverkocht!
[afbeelding]
quote:Release lijst:
...
.
.
.
.
.
.
Resident Evil 4
.
.
.
.
..
Ehm, ik bedoel eigenlijk Veel Keus & Lage Prijzen......quote:Op zondag 5 augustus 2007 11:53 schreef Xrenity het volgende:
Bij Bartsmit had ik het al na 1/2 dagen binnen
quote:Op zondag 5 augustus 2007 19:14 schreef depax het volgende:
wat is q4?
Heb dat soms met gebrande games, gewoon oppoetsen de dvd of stroom van de wii afhalen.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 23:11 schreef teigan het volgende:
Zijn er meer mensen met problemen met wii sports?
Wij hebben nu het probleem dat als we met 4 spelers willen tennissen, dit niet gaat.. Na het selecteren van het aantal spelers loopt hij vast..
Kan het aan de cd liggen?
Wie gaat er nu Wii Sports branden, die zit er gratis bijquote:Op maandag 6 augustus 2007 11:32 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Heb dat soms met gebrande games, gewoon oppoetsen de dvd of stroom van de wii afhalen.
Heb je Bernies bericht niet gelezen? Geen gebrande games dus ophouden daarover nu.quote:Op maandag 6 augustus 2007 12:11 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Jij dacht dat ik intresse had in jouw mening?
![]()
Maar het probleem wat beschreven word komt ook bij de gebrande games voor. Keertje oppoetsen of even de stroom eraf en het werkt vaak weer. Wii is erg gevoelig voor leesfoutjes.
goede vraag, en ten tweede vroeg ik me nog steeds af of er een VGA kabel voor de wii bestaat. En dan zo doende dat deze voor een hogere resolutie kan zorgen als output.quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:02 schreef Shazbot het volgende:
Heeft iemand al een Wii RGB Scart kabel gevonden met een apparte audio uitgang? Ik kan ze nog nergens vinden. De Madcats en Blaze hebben ook geen apparte audio uitgang als ik op de plaatjes afga.
Daarnaast vroeg ik me af of het ook zin heeft om een RGB Scart kabel te kopen als je tv geen RGB ondersteunt. De TV die ik gebuik is al zon 15 jaar oud (van het merk Metz) gok ik en ik kan nergens vinden of hij RGB ondersteunt. Hij heeft echter wel twee SCART aansluitingen welke waarvan er één blauw en één zwart gekleurd is.
Deze zou dan toch automatisch voor een hogere resolutie zorgen dan de gewone tulp?quote:Op maandag 6 augustus 2007 16:44 schreef Shazbot het volgende:
VGA is nog niet uit. Echter ik dacht wel dat er plannen voor waren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |