abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_51837190
Nu bij Mart,

Zo maar flapt ie het eruit,
"Als je niet positief test en wel gebruikt, ben je professioneel bezig".

Ofwel, iedereen gebruikt, wie zal er volgen?
  Moderator / Miss SHO woensdag 25 juli 2007 @ 23:32:11 #2
22592 crew  Ole
pi_51837223
Dat is geen nieuws toch
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_51837337
Legendarische tv...zelfs Mart Smeets was even sprakeloos.
pi_51837387
dat er veel gebruikt word is een publiek geheim, al is het wel opmerkelijk dat hij het er zo even uitfloept
  woensdag 25 juli 2007 @ 23:51:19 #5
93643 DumDaDum
We Have Unfinished Business
pi_51838157
Nou, spannend. Begrijp niet dat iedereen hier zo hypocriet over moet doen. Verdiep je je even in de sport, dan weet je dat middelen daar onlosmakelijk bij horen.

Bijvoorbeeld, in bijna iedere fitnesszaal in de provinciestad lopen wel mensen die over middelen beschikken. En dan hebben we het over gewone amateurs.
“I'm not touched but I'm aching to be”
— Heather Nova
| myHiFi | myMusic | Chuck Norris
pi_51840606
Amateur / Professional scheiding in fitnesszalen is ook een slecht voorbeeld.
Maar het is mij inderdaad al eens ter oren gekomen dat ook in het Nederlandse Prof circuit, niet alleen met veel koolhydraatjes training en eiwitten de overwinningen worden behaald. Maar het is toch knap dat al deze mensen al die tijd hebben kunnen zwijgen.

Jans Koerts zal dan nu ook wel weer veroordeeld worden door de mensen die zelf 'stiekem' ook gebruiken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')