Ik heb het nog maar pas maar er zit een soort stickertje op met drie kleuren groen en wanneer het de laatste kleur heeft aangenomen moet je hem vervangen...Het heet trouwens Cyberclean of mag ik dat niet zeggen?quote:Op woensdag 25 juli 2007 22:38 schreef Frumzel het volgende:
Gaat dat niet afbrokkelen op een gegeven moment, zodat alles alsnog tussen je toetsen blijft zitten?
is het ookquote:
Mag best, tenzij je er aandelen in hebtquote:Op woensdag 25 juli 2007 22:41 schreef Trusten het volgende:
Het heet trouwens Cyberclean of mag ik dat niet zeggen?
Heb geen aandelen, komt gewoon bij de Blokker vandaan voor hem 3,95 ofzo (ook geen aandelenquote:Op woensdag 25 juli 2007 22:47 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Mag best, tenzij je er aandelen in hebt
Ik heb ergens een recensie in een krant zien staan, ze waren redelijk enthousiast.
Heb net effe goed plaatje gevonden, je haalt het er echt als een compacte lap weer af zeg maar dus dat afbrokkelen gaat niet gebeuren denk ik. Ook aangezien je het echt uit kan rekken tot een meter of langer en er niks gebeurt qua scheuren/brekenquote:Op woensdag 25 juli 2007 22:38 schreef Frumzel het volgende:
Gaat dat niet afbrokkelen op een gegeven moment, zodat alles alsnog tussen je toetsen blijft zitten?
Dat ding op mijn werk is nog veel ergerquote:Op woensdag 25 juli 2007 23:20 schreef lucky_m3 het volgende:
handig, misschien dat het er dan ooit nog eens schoon uit gaat zien
Ik dacht dat het bij mij erg kon zijnquote:Op woensdag 25 juli 2007 23:48 schreef PankPinther het volgende:
misschien moet ik dat ook eens proberen...![]()
[afbeelding]
Joh!quote:Op donderdag 26 juli 2007 00:40 schreef -td6d- het volgende:
[..]
Internetplaatje van een paar honderd jaar oud![]()
Hmm, denk dat ik dat even ga proberenquote:Op donderdag 26 juli 2007 09:10 schreef Kuukske het volgende:
Gewoon de stofzuiger erop zetten joh.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |