In de geliefde Stentor - afdeling Apeldoorn - vind ik vandaag het prachtige artikel "Er is hier te weinig politie", aangaande het schiet-incident in winkelcentrum Anklaar. Hierbij werd een politieagent meerdere malen beschoten met een vuurwapen.
De Stentor peilt vervolgens (heel slim) de publieke opinie. Ik quote:
quote:
Ook buurtbewoonster Wafa Osman ervaart een gevoel van angst als ze over straat loopt. "Als ik hier bij winkelcentrum Anklaar aan kom lopen, staan er altijd heel erg veel groepjes met mensen. Ze dragen vaak zwarte kleding en hebben van die oorbelletjes in. Ik ben echt een beetje bang voor ze. De politie moet die groepjes uit elkaar halen."
Er is net iemand neergeblaft met een wapen, en Wafa (
![]()
! ) maakt zich druk om kinderen met oorbelletjes. Er staan immers "altijd heel erg veel groepjes met mensen"; mét zwarte kleding! en mensen! Ja. Die moet de politie maar even uit elkaar halen.
Klacht: Wafa
![]()
en de Stentor