quote:
Op woensdag 25 juli 2007 12:36 schreef thewhiteguy het volgende:Klerelijers daarzo bij justitie willen dak 1200 euro betaal ( en 24 uur werk) aan zo'n klote mannetje dat me
vriendin mepte nadat zij hem mepte. (Na 3 jaar lang gepest te zijn en een keer sloeg uit frustratie)
Heb alleen maar soep uit zijn handen gemept, moet die maar niet zo'n mongool zijn om over brandplekken
heen te gaan wrijven als een halve mitiel.
Klracht: Justitie die het opneemt voor pestkoppen en wrijvend mitielen
Is het een schikkingsvoorstel of moet je het nog laten voorkomen? In het eerste geval wordt de uiteindelijke straf vaak lager. Omdat de officier van justitie helemaal niet naar jouw verhaal kijkt, maar alleen maar als doel heeft om jou zo hard mogeljik te raken. Voor de rechter kan je jouw verhaal doen en zeker als je je vriendin als getuige oproept, maak je een goede kans van slagen.
Tip: Zo te horen is dat geldbedrag een vergoeding voor het "slachtoffer". deze heeftg zich dan kennelijk als benadeelde partij in het strafproces gevoegd. Stel in reconventie een geldelijke eis in tegen de dader ter onderbouwing van je verhaal. Mischien haal je er nog wat geld uit ook, hij is immers ook niet schuldenvrij.
Edit: niet meer nodig zie ik.