Ik wil gewoon meteen wat betalen, niet dat ik straks 20 verschillende collectes heb (want er komen hier een stuk of 15 per maand langs) die standaard geld van mijn rekening afslurpen!quote:Op dinsdag 24 juli 2007 20:04 schreef Arthur.Spooner het volgende:
Ik hoop dat je op je 70e terminale kanker krijgt, en er op dat moment niemand zin heeft om langs de deuren te gaan met collectebusjes.
Dan zit je zelf met een schuldgevoel omdat je jezelf dan hebt ge-pwnt.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 20:07 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ik wil gewoon meteen wat betalen, niet dat ik straks 20 verschillende collectes heb (want er komen hier een stuk of 15 per maand langs) die standaard geld van mijn rekening afslurpen!
quote:Op dinsdag 24 juli 2007 20:15 schreef TimeForPlanB het volgende:
[..]
Dan zit je zelf met een schuldgevoel omdat je jezelf dan hebt ge-pwnt.
Jaaa klopt inderdaad! Écht overal gebruiken ze dit nu! Ook op straat wordt je door een stel verkopers in spé van alles aangepraat, dierenmishandeling,amnesty,sos kinderdorpen,unicef,dierproefvrij etc.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 20:21 schreef Dorkquemada het volgende:
Ze komen er hier niet voor aan de deur, maar ik vind het zelf ook jammer.
Vaak vraag ik dan of ik gewoon eenmalig geld kan overmaken en dan doen ze alsof het niet kan, terwijl er op hun site wel een bank/giro nummer staat
en dan uit protest niet doen uiteraardquote:Op dinsdag 24 juli 2007 20:21 schreef Dorkquemada het volgende:
Ze komen er hier niet voor aan de deur, maar ik vind het zelf ook jammer.
Vaak vraag ik dan of ik gewoon eenmalig geld kan overmaken en dan doen ze alsof het niet kan, terwijl er op hun site wel een bank/giro nummer staat
quote:Op dinsdag 24 juli 2007 20:26 schreef Seventees het volgende:
'Als u niets geeft gaan er weer 5 extra zeehonden/arme Afrikaanse kindjes/zeldzame padden dood. Wilt u dat op uw geweten hebben? Nou? Nou?
En schuldbewust door deze emotionele chantage stort je weer een paar tientjes op de rekening van de lui die zich aan booreilanden en fabrieken vastketenen.
Ach, soms wel soms niet.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 20:24 schreef bijdehand het volgende:
[..]
en dan uit protest niet doen uiteraard
Ja hoor, ik zal ze niet missen.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 20:26 schreef Seventees het volgende:
'Als u niets geeft gaan er weer 5 extra zeehonden/arme Afrikaanse kindjes/zeldzame padden dood. Wilt u dat op uw geweten hebben? Nou? Nou?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |