Ik woon in Delft, maar hij staat nu nog bij m'n vriendin in Weert dus eventueel kan je in 1 van die 2 plaatsen hem ophalen weet niet waar jij woont ?quote:Op maandag 23 juli 2007 16:21 schreef nuclear-rabbit het volgende:
Dribbel_ . Zo'n hele set ziet er wel interessant uit. Dan ben ik voor vrij weinig geld klaar aangezien het in het begin nog vooral experimenteren/oefenen zal zijn, en evt kan ik later altijd nog 'n gitaar kopen. Waar woon je?
geef je het cadeau, gooi je haar daarna op de bbq, jij eten voor een paar weken ;-)quote:Op maandag 23 juli 2007 15:41 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ja is vrijdag jarig
waar denk je dat het geldprobleem vandaan komt![]()
Hey ik heb al een keer een versterker verkocht via hierquote:Op maandag 23 juli 2007 16:24 schreef TeleluvR het volgende:
Gaat er dan toch iets verkocht worden via het gitaristentopic? Volgens mij een primeur
En dat is gewoon wat ik zoek, verder is het mij allemaal best aangezien ik het niet echt ken ^^quote:Prijs kwaliteit is het gewoon wel waar voor je geld.
en het voordeel van een goedkope kutte gitaar bezitten, is dat je daarna op bijna alle gitaren kan spelenquote:Op maandag 23 juli 2007 16:05 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
De meeste nummers vinden hun oorsprong op een klassieke of een western gitaar. Beide accoustisch. Omdat een accoustische gitaar goedkoper is dan electrisch (beginnersgitaren), raad ik je toch accoustisch aan.
Mocht je electrisch willen gaan spelen, gisteren zag ik nog in Vraag en Aanbod een prima electrische gitaar met versterker te koop staan voor 150 euro. Tjek daar ff (ibanez gitaar).
ik een wahwah pedaaltje, die ik nog op moet sturen naar dean... (ik ben te lui gewoonquote:Op maandag 23 juli 2007 16:24 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Hey ik heb al een keer een versterker verkocht via hier
en m'n multieffect ding![]()
Je kan me wel ff toevoegen op msn of mailenquote:Op maandag 23 juli 2007 16:29 schreef nuclear-rabbit het volgende:
Wanneer heb je tijd dat ik 'm kan op komen halen?
En jij weer terugquote:
Die lolly krijgt ze sowiesoquote:Op maandag 23 juli 2007 16:24 schreef Operc het volgende:
dribbel, ziet ernaar uit dat je je vriendin misschien wel meer kunt geven dan een lolly en 10 euro vrijdag
quote:Op maandag 23 juli 2007 16:59 schreef Dribbel_ het volgende:
Dan kan ik nu dat 2e cabinet en dei tuner kopen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |