Voor de rest zal het over de vloer zijn. Ze gaan bergbeklimmen of kamperen, en Gordon heeft er geen zin in en gaat klagenquote:Op woensdag 29 augustus 2007 14:27 schreef mister_kripple het volgende:
[..]
Ghehehe, ja, zover was ik idd ook gekomen. Voor de rest zien we het zondag en daarna wel
Maar ging jij echt met Gordon op vakantie of was je toevallig in het programma beland ofzo?quote:Op woensdag 29 augustus 2007 14:25 schreef mister_kripple het volgende:
[..]
Wat nou precies de bedoeling is van het programma kon ik niet ontdekken. Zit niet echt lijn in ( ik kon um in ieder geval niet vinden:p ) Maar zoals Gordon ook al op zijn site schreef: Het gaat hilarisch worden. En mocht je een gozer in een rolstoel met rooie spaken zien.....it's me!!
Ja, was puur toeval. Ik was op Kreta en ging ff met een vriend van me ergens wat drinken bij de haven. En daar was hij dus ook met de hele ploeg. Ze moesten op de boot wachten dus wij ff wat met hun gepraat. Toen de boot aankwam zouden we afscheid nemen van hun maar toen vroegen ze opeens of we die dag mee wilden. Nouja, had toch vakantie dus waarom niet he?quote:Op woensdag 29 augustus 2007 14:44 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Maar ging jij echt met Gordon op vakantie of was je toevallig in het programma beland ofzo?
Oeh, dat is dit weekend!! Ben benieuwd.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 22:34 schreef biermeister het volgende:
eerste uitzending is op zondag 2 september om 20:30 op RTL 4
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Whatever I want.
zelfs dat kind moest lachenquote:Op zondag 2 september 2007 20:46 schreef kikoooooo het volgende:
Wil je er echt af? Ja? Jammer voor je
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |