FOK!forum / Big Brother Archief / Gejank over Topics....
MiRRoRMaNwoensdag 13 oktober 1999 @ 14:25
DE REALISATIEWAARDE VAN HET ZEURGEHALTE BESTRIJKT MIJ EEN BEETJE ALS NIHIL!!!!

Dat wil zeggen: Ik wordt een beetje schijtziek van dat gehuil over Topics, man man man, als iemand een topic post waar toevallig iemand ergens onderin (waar nooit iemand kijkt) een quote staat over hetzelfde begint iedereen te janken, en als je ook maar twee of 3 losse geintjes post begint iedereen ook te janken. Reden te meer dat ik en mn maten Sloerie@Home opnieuw op gaan zetten. Met een forum die je helemaal de tering mag spammen, boeit ons geen fuck. Lekker los. Voor details contact me onder:

webmaster@summer-garden.zzn.com

Reden dat ik dit post is NIET voor reclame, gezien alleen coole gasten het URL krijgen van de nieuwe Sloerie@Home. Beretta en iedereen elders die slap geouwehoer wel kan waarderen is hierbij uitgenodigd.... I rest my case.

Grtz,

Meerhoerman. (En Doodenrij.)

Gabywoensdag 13 oktober 1999 @ 14:57
hou er wel rekening mee dat al die onzin topics wel eens de kop kunnen kosten van fokzine...en best stoer hoor jou post
Piepeltjewoensdag 13 oktober 1999 @ 15:00
quote:
op 10-13-1999 om 02:25 PM schreef MiRRoRMaN het volgende:
DE REALISATIEWAARDE VAN HET ZEURGEHALTE BESTRIJKT MIJ EEN BEETJE ALS NIHIL!!!!

Daar valt weinig aan toe te voegen, of het zou moeten zijn dat intrinsiek-semantisch de coherentie ver te zoeken is. Hulde

V.woensdag 13 oktober 1999 @ 15:07
quote:
Daar valt weinig aan toe te voegen, of het zou moeten zijn dat intrinsiek-semantisch de coherentie ver te zoeken is.

LOL en eveneens HULDE
hahahaha
V

Dannywoensdag 13 oktober 1999 @ 15:13
Mirrorman: ben jij dan bereid alle extra traffic te dokken ?
momenteel moet er flink wat geld bijgelegd worden door ons namelijk.
zeefwoensdag 13 oktober 1999 @ 15:50
Ik ben het helemaal met mirrorman eens, al is zijn taalgebruik het mijne niet. Als iemand er problemen mee heeft of surft met een 14k4 dan is dat zijn probleem en niet het mijne. Ik ben niet gediend van de topic-politie en als ik iets belangrijks te melden heb dan doe ik dat. Wat jij niet belangrijk vind of erger nog niet interessant, is voor een ander niet belangrijk.

Als het jullie geld kost - en je vind dat blijkbaar vervelend - dan moet je stoppen.

Maar als je ziet dat op je forum index de meeste fora onder de 100 postings zitten, en big brother er met een ruime 10000 bovenuit steekt, waaron verkoop je het niet gewoon aan een commerciele harry. De gebruikers krijgen dan wat meer reclame, maar betalen zo zelf voor hun keuze

Hermanwoensdag 13 oktober 1999 @ 16:08
(uiteraard) ben ik het niet eens met de posting van Mirrorman. Allereerst gaat het taalgebruik wel erg ver, en beledig je op die manier de mensen die er hard voor werken.

Vervolgens moet je eens gaan nadenken over het verschil tussen een forum en een newsgroup. Verschil is dat je op een newsserver kan posten wat je wil, en dus ook gigantisch veel bagger tegenkomt. Wil je geen gezeik en zo veel postings kunnen doen als je wil, ga dan daarheen!

Mijn ervaring hiero is dat het nivo wel 100 keer hoger ligt, de humor niet ver te zoeken is en dat er zinnige dingen gezegd worden. (euhhhhhh tenminste meestal )

Kun je er niet tegen om gemodereerd te worden hoor je hier niet thuis.

Tot slot: ja, het is zo ongeveer vrijwilligerswerk wat ze hier doen, en betalen dat waarschijnlijk voor een heel groot gedeelte uit eigen zak. Iedereen is welkom, maar ben dan zo fair om je ook aan hun regels te houden. Je betaald er niet voor en bent te gast.

MiRRoRMaNwoensdag 13 oktober 1999 @ 16:21
GOH HERMAN

Die arm ging er ver in! Bleef geloof ik alleen nog met de voeten buiten steken!

Over mijn taalgebruik: jA!.

Grtz,

MiRR0RMaN.

TheMarcowoensdag 13 oktober 1999 @ 16:26
quote:
op 10-13-1999 om 04:21 PM schreef MiRRoRMaN het volgende:
GOH HERMAN

Die arm ging er ver in! Bleef geloof ik alleen nog met de voeten buiten steken!

Over mijn taalgebruik: jA!.

Grtz,

MiRR0RMaN.


Hij heeft echter wel gelijk.
Als het je niet aanstaat dan kun je toch zelf
leuk ook een site starten en het daar doen
zoals jij het leuk vindt?

Ik vind niet dat iemand die jou effe wijst
op een paar feiten meteen met zijn arm ergens
inzit (wil ik weten waarin? nee, dat wil ik niet! )

Zo dan...

Marco

MiRRoRMaNwoensdag 13 oktober 1999 @ 16:36
Ja, en your point being? dat ga ik toch doen?

Grtz,

MiRR0RMaN.
P.S. Als iemand een slabbetje voor het gekwijl wil, be my guest.

Twinny Sisterwoensdag 13 oktober 1999 @ 17:05
Tot ziens Mirrorman,

Ik zal je humor missen, maar je begint nu echt lulkoek uit te kramen. Ga alsjeblieft fijn op je eigen site lopen irriteren!
Enne, een beetje meer waardering voor het Fokzine-team kan ook geen kwaad!! (en nu wil ik hele lullige dingen zeggen tegen Mirrorman, maar dan begin ik net zulk idioot taalgebruik uit te slaan als hij zelf. Daarom dus maar niet....)

Gabywoensdag 13 oktober 1999 @ 17:20
wat wel handig zou zijn is een soort filter zodat je mensen die niet zo aardig vind (mooi gezegd he) kan filteren
JayTaphwoensdag 13 oktober 1999 @ 17:23
geez, wat een tara is die gast zeg..

Veel success met het opzetten van je nieuwe geocities site... NOT

zeefwoensdag 13 oktober 1999 @ 17:40
Mar wie bepaald dan wat wel en niet interessant / on topic / humor etc etc is ?? Wat heeft jullie het recht om aan mijn berichten een waarde oordeel te plakken.

Dus als ik het niet eens ben met de meerderheid/moderator op een topic dan worden mijn berichten dus zomaar gewist, want niet ter zaken doende/ off topic/ geen humor/ arme 14k4 gebruikers etc. etc. ?? Dan wordt dit forum meer een Orwelliaanse Big Brother dan BB.

Twinny Sisterwoensdag 13 oktober 1999 @ 18:06
Zeef, iedereen moet zeggen wat hij/zij te zeggen heeft. Maar ga niet lopen zeiken op de gasten die veel tijd (en geld) in een forum stoopen en de boel een beetje in het gareel willen houden. Maar ja, zo werkt het altijd: "Hoge bomen vangen veel wind" (om maar even met een oer-Hollands gezegde op de proppen te komen). Maar goed, om eerlijk te zijn: in de puberteit verketterde ik mijn ouders ook omdat ze mij (op een voor mij onbegrijpelijke wijze) in het gareel probeerden te houden. En toch hadden ze gelijk.... Komt wel als je groot bent, zulke wijze inzichten...
Hunterwoensdag 13 oktober 1999 @ 18:16
"Are you talking to me?"

Geachte Professor M. Man,

naar aanleiding van onze woordenwisseling van gisteren wil ik u graag mijn nederige excuses maken voor de door mij gebezigde taal. Ik wil hier gaarne publiekelijk afstand nemen van de kwalificaties 'geouwehoer' en 'topic-vervuiling' die ik in een plotselinge opwelling gebruikte als reactie op één van uw briljante bijdragen aan de discussie rond het thema 'Big Brother'. Ik zou het niet graag op mijn geweten willen hebben dat een begenadigd denker en spreker om mijnentwille dit forum zou verlaten. Ik had mij moeten realiseren dat een creatief persoon (ik zou u met uw welnemen zelfs een artiest willen noemen!) met een dergelijke grote productie, gevoelig zou kunnen reageren op een beetje tegengas. In een poging om door te dringen in de inspiratieve wolk die om uw persoon heen hangt heb ik wellicht mijn grenzen overschreden.

Ik ben het geheel met u eens dat een ieder de gelegenheid moet krijgen, hebben en behouden om zijn mening over Big Brother in dit forum kwijt te kunnen. In de wereld die internet heet komt het delen van ideeen, humor en opinies het beste tot zijn recht in forums als het onderhavige. Het blijvende karakter van de geschreven tekst geeft een toegevoegde waarde aan de inhoud ervan. Het zaad van uw ingenieuze hersenspinsels zou immers in een chatbox op onvruchtbare aarde zijn gevallen!

Voor de door u zo vurig begeerde Discussie bestaat echter toch een zekere nettiquette. De genoemde omgangsvormen kunnen slechts tweeerlei wijze worden gehandhaafd. In het communistische model handhaaft de moderator eigenhandig de orde door middel van censuur, uitsluitingen van personen en afsluiting van niet gewenste topics. In het democratische model dat in ons geliefde forum fungeert dient de orde van uit de eigen verantwoordelijkheid van de leden te worden gehandhaaft. Ik zie een taak voor de 'ouderejaars' om hier in de 'pasgeborenen' de weg te wijzen. De moderator treedt dan alleen op op verzoek van de genoemde leden.

Afgezien daarvan zult u het toch met mij eens moeten zijn dat iedere mening, grap of kreet het beste tot zijn recht komt indien deze wordt gelezen in een samenhangende context. Ook ben ik van mening dat een opinievorming pas optimale vormen aan kan nemen indien de er sprake is van actie en reactie. Daarom probeer ik zo nu en dan (op mijn ietwat onbeholpen wijze) nieuwe (en soms zelfs ook wat oudere) forumleden te stimuleren eerst eens wat topics door te nemen voordat zij er zelf één plaatsen. Met andere woorden, te luisteren voordat men iets zegt.
Dat enige van deze goed bedoelde terechtwijzingen mijnerzijds hebben geleid tot ongewenste intimiteiten of onbeschoftheden (ik weet het, ik had Kristy nooit 'lieverd' mogen noemen; en wat betreft Zeef neem ik ook al mijn woorden terug) betreur ik ten zeerste.

In navolging van uw wens, wil ik daarom plechtig beloven mij verder te onthouden van fascistische politionele acties.
In afwachting van uw ongetwijfeld wijze reactie buig ik deemoedig het hoofd en kus de grond waar u gelopen hebt.

Hunter, Inspecteur der Topic-Police

PS overigens is de door u in het huidige topic geventileerde mening reeds eerder ter sprake gekomen in topic 454, sub c, paragraaf 8.

Twinny Sisterwoensdag 13 oktober 1999 @ 18:33
Jezus Hunter, lieverd, ff lekker ongesencureerd: dat heb je verdomd mooi gezegd!!
zeefwoensdag 13 oktober 1999 @ 18:38
quote:
op 10-13-1999 om 06:06 PM schreef Twinny Sister het volgende:
Zeef, iedereen moet zeggen wat hij/zij te zeggen heeft. Maar ga niet lopen zeiken op de gasten die veel tijd (en geld) in een forum stoopen en de boel een beetje in het gareel willen houden. Maar ja, zo werkt het altijd: "Hoge bomen vangen veel wind" (om maar even met een oer-Hollands gezegde op de proppen te komen). Maar goed, om eerlijk te zijn: in de puberteit verketterde ik mijn ouders ook omdat ze mij (op een voor mij onbegrijpelijke wijze) in het gareel probeerden te houden. En toch hadden ze gelijk.... Komt wel als je groot bent, zulke wijze inzichten...


Public figure, public speech !

Ik ben de opzetter(s) van fokzine dankbaar voor de geboden mogelijkheid, maar ik vind het niet juist dat er een ecnsuur op na houden omdat ze een populair thema aansnijden en dat behoorlijk wat berichten oplevert.

Rewoensdag 13 oktober 1999 @ 18:45
ik geloof dat mirrorman toch uiteindelijk bereikt heeft wat tie wilde... moet hem toch goed doen...

waarom maken wij ons zo druk.... mensen die domme posts insturen wordener toch wel uit gevist en genegeerd niet?

zeefwoensdag 13 oktober 1999 @ 18:46
Geachte Inspecteur Hunter

Met veel genoegen heb ik uw fraaie woorden mogen lezen. Het leidt geen twijfel dat U zich als gepardoneerd mag beschouwen, in tegendeel zelfs, groots is de man( M/V ??) die zijn eigen fouten toegeeft.

Natuurlijk ben ik volkomen met U eens dat een zekere mate van terughoudendheid getuigd van goed fatsoen, maar bovenal is de vrijheid van meningsuiting een schhon goed dat niet zomaar verkwanseld dient te worden.

Zonder U, waarde Hunter was dit forum geen forum, dank voor Uw literaire inspanningen, Uw geestige hersenspinsels zijn een lust voor het brein etc. etc.

Ik denk dat nu dit onderwerp genoeg besproken is, en teken

Hoogachtend,

Zeef

MiRRoRMaNwoensdag 13 oktober 1999 @ 19:15
WELK ENER ?DRAMAH! DOET ZICH HIER VOOR?!

Tranen met tuiten huilde ik, Meerhoerman, bij de brief van de heer Jager om zijn nederige excuus aan te bieden! En overstuur, doch met een prettig gevoel geef ik u dit antwoord! Een antwoord, echter, waarbij ik zelf mijn wederexcuses aan bied (welk mij ener genoegen schept) en zeg hoerbij:

'Ik zat fout, maar verwijs u door naar mijn stoelinstelling!'

Deze stond nl. op half 7, en een iechelijk weet dat je je stoel nimmer naar het noorden moet plaatsen! Om niet van het onderwerp af te wijken: Ik mag graag een woord in het forum plaatsen, aldoch de inhoud laat vaak te wensen over. Ik zie mijzelf niet als mega-artiest of superfunny, alleen moet iedereen een kans hebben wat te zeggen hoe zinloos of banaal dan ook. Om terug te komen op de post die ik in Jager's topic had geplaatst:

Deze had wel degelijk met de topic te maken!

Dit was nl. het bericht dat ik per pijl-mail (V1.3) naar binnen wilde deponeren! Ik had eerst gevraagd of iemand dat voor me wilde doen, toen werd er een voorbeeld gevraagd van het bericht, en dat was degene die ik wilde sthoeren!

Dus daar.... Anyway, excuses aanvaard en hierbij ook mn excuses aan degene waarvan ik gezegd had dat hij zijn vuist in de anus van een ander had of wie ik dan ook beledigd mag hebben.

Grtz,

MiRR0RMaN.

Hunterwoensdag 13 oktober 1999 @ 19:24
LOL! En ze gingen Back to Basic en leefden nog lang en gelukkig. Vriendjes?
pentawoensdag 13 oktober 1999 @ 19:32
quote:
op 10-13-1999 om 07:15 PM schreef MiRRoRMaN het volgende:
WELK ENER ?DRAMAH! DOET ZICH HIER VOOR?!


Deze stond nl. op half 7, en een iechelijk weet dat je je stoel nimmer naar het noorden moet plaatsen! Om niet van het onderwerp af te wijken: Ik mag graag een woord in het forum plaatsen, aldoch de inhoud laat vaak te wensen over. Ik zie mijzelf niet als mega-artiest of superfunny, alleen moet iedereen een kans hebben wat te zeggen hoe zinloos of banaal dan ook. Om terug te komen op de post die ik in Jager's topic had geplaatst:


Hierbij wil ik U dus gaarne mededelen dat ik genoten heb van Uw schrijven maar dat U mij enige tijd geleden vermaande vanwege het feit dat ik een uitspraak deed over een der bewoners van het huis der Big Brother. Het betrof jonkvrouw Mona en dat zij genomen zou moeten worden door de heren om hun groots aanwezige lusten te botvieren en te ontlasten.

Voor de rest heb ik genoten van Uw schijven en Uw vaardigheden zijn hopenlijk niet beperkt tot het schrijven van vermakelijke teksten.

MiRRoRMaNwoensdag 13 oktober 1999 @ 19:36
JA NATUURLIJK!!!!


Al moest ik me wel echt de tering nadenken over een antwoord, Hunter *LOL*

Okee, vrienden dus.... Geld voor iedereen....

Ook tegen de makers van het Forum, dankzij dit forum heb ik sinds tijden eindelijk weer lol op het net....

Grtz,

MiRR0RMaN.
Over het drukken van kosten gesproken: Ik heb nog een bekeuring vanwege te hard rijden liggen a Fl. 400,- liggen, die doneer ik GRAAG! Zou het helpen?

#ANONIEMwoensdag 13 oktober 1999 @ 20:06
MOOI MOOI MOOI

geen afscheid
Prima

kan ik tenminste weer lachen als ik 's morgens nog zwaar bezopen op m'n werk kom om de geweldige slappe texten van de "ONE AND ONLY MIRHOERMAN

hij gaat weer prima

en nu maken dat ik me huis uitkom, BB begint

MiRRoRMaNwoensdag 13 oktober 1999 @ 20:20
IT FEELS NICE TO BE WANTED

)))) Thnx!

Grtz,

Meerhoerman!

Barbarellawoensdag 13 oktober 1999 @ 23:38
Goh, ben een dagje niet wezen forummen en hele relaties worden verbroken en weer aangehaald...lijkt Dynasty wel....
#ANONIEMdonderdag 14 oktober 1999 @ 00:10
MIRHOERMAN graag gedaan
Dannydonderdag 14 oktober 1999 @ 01:18
Ik wil alleen nog ff kwijt dat ik me niet kan herinneren dat ook maar iemands mening hier is onderdrukt of iemand de mogelijkheid is ontnomen zijn zegje te doen.
Het enige dat we vragen is om niet onnodig topics aan te maken als je bericht makkelijk in een andere topic kan.
Dat bespaart ONS kostbare bandbreedte, bespaart mensen met een wat tragere verbinding de irritatie van het wachten en komt de algehele overzichtelijkheid van het forum ten goede.

De ene admin of forumleider zal een onnodig dubbel topic sluiten, de ander wist 'm meteen. So be it. Als iedereen gewoon alleen in dat ene dingetje dat we vragen mee wil werken dan kan iedereen hier naar hartelust zijn of haar mening kwijt.

Verder wil ik iedereen die dagelijks 3000 topics zijn nogmaals wijzen op de mogelijkheid om bovenaan onder prefs in te voeren dat je alleen de actieve topics van 1 dag wil zien.

Verder staat er bovenaan ook nog een tekstje 'actieve topics'.
Als je daarop klikt zie je ook alleen maar de topics waarin in de laatste 24 uur (ongeveer ) een bericht is geplaatst.

Hermandonderdag 14 oktober 1999 @ 09:21
Mirrorman,

Je schreef: "Dus daar.... Anyway, excuses aanvaard en hierbij ook mn excuses aan degene waarvan ik gezegd had dat hij zijn vuist in de anus van een ander had of wie ik dan ook beledigd mag hebben."

Mij beledig je niet zo snel
In het kader van positief denken: toch bedankt. Ik waardeer het gewoon heel erg als mensen moeite doen en energie steken in iets waar andere mensen veel plezier van hebben. Imho is en blijft dit 'hun' pagina, waar wij te gast zijn en hun bepalen daarbij de regels. Simple as that. Het is dan ook reeel dat men mag verwachten dat we ons aan hun regels houden.

Van de andere kant....... mag dit uiteraard niet betekenen dat er censuur opgelegd gaat worden die elke redelijke (!!) redenatie te buiten gaat. Right, wat is 'redelijk'? Aan die discussie wil ik niet eens beginnen
Ik heb echter sterk het idee dat de "moderators" zich hier erg goed van bewust zijn en niet ingrijpen in de zin van censuur plegen.

Op zich heb je een toch redelijk zinnige discussie ontlokt.

Cabbydonderdag 14 oktober 1999 @ 15:25
Eind goed al goed?!? Shit dacht ik, zat ik ff lekker te lezen op deze topic, netjes boven aan beginnen, jaaaaaaa! dat wordt digiknokke, en natuulijk wil ik wat zeggen (daar is een forum voor). gauw het volgende berichtje lezen, en het volgende, en het volgende, kolere worden ze weer vrienden..... ik hoor de aftiteling op de achtergrond tatatatatatatatatataaaaaa (gtst), kan ik eindelijk een berichtje plaatsen onder aan (check nog ff de tijd) is de dicussie al eeeeeuwen afgelopen. Weer te laat. Dit ging ook over niets, bye
Lettermandonderdag 14 oktober 1999 @ 15:42
Lieve, lieve mensen,

Als er een noTARAbelprijs uitgereikt zou moeten worden dan is het wel aan de groep mensen die hier op uiterst vredige wijze tot overeenstemming is gekomen. Hulde aan deze topic en hulde op de wijze waarop jullie mij aan het hebben gekregen! Mijn dag is weer helemaal goed! Als beloning wilde ik eigenlijk de enige echte complete TARA lijst hier uitreiken van 463 TARA woorden. Dit eerbetoon kan helaas niet plaatsvinden daar DANNY dan waarschijnlijk ter plekke een hartverzwakking zou krijgen en vele met hem....

DaNikdonderdag 14 oktober 1999 @ 21:29
Hierbij wil ik graag een ieder bedanken voor het geen toch weer goed is gekomen nadat aanvankelijk werd gevreesd voor een nederlaag op meerdere fronten van menigeen die daar voor in aanmerking wenste te komen i.v.m. de voortschreidende droogte op de arbeidsmarkt.

Ik zeg dus dag Broertje Mirroman...

Beertje66donderdag 14 oktober 1999 @ 22:02
quote:
op 10-13-1999 om 03:13 PM schreef Danny het volgende:
Mirrorman: ben jij dan bereid alle extra traffic te dokken ?
momenteel moet er flink wat geld bijgelegd worden door ons namelijk.

Dus zijn jullie helemaal niet blij als er teveel mensen jullie site bezoeken?

Grx, Maarten

Pinballdonderdag 14 oktober 1999 @ 22:23
quote:
op 10-14-1999 om 10:02 PM schreef Beertje66 het volgende:
Dus zijn jullie helemaal niet blij als er teveel mensen jullie site bezoeken?

Grx, Maarten


Volgens mij is er een groot verschil tussen aantal mensen (= hits = ok) en METERS slap ge%#$%@ over nix (= traffic =klote)
Fok!

Wat ik ook nog kwijt wilde:

Nog afgezien van semi-intelectueel gebla over censuur door enkelen. Ga lekker naar china voor censuur!

Hey enige wat hier gevraagd word is een kleine aanpassing van je gedrag zodat dit forum leuk blijft. En ja, je mag zeggen wat je wil, het hoeft niet *allemaal* van het nivo Psychlogische Profielen etc. te zijn,
hou het gewoon een beetje leuk, plies

MiRRoRMaNvrijdag 15 oktober 1999 @ 13:35
HIGH DANIK!

Grtz terug ook van je broeder....

Grtz,

MiRR0RMaN.
Die nieuwe plaat van Melanie C rules trouwens echt als de tering! (Going down)

Dannyvrijdag 15 oktober 1999 @ 14:02
quote:
op 10-14-1999 om 10:02 PM schreef Beertje66 het volgende:
Dus zijn jullie helemaal niet blij als er teveel mensen jullie site bezoeken?

Grx, Maarten


Wel degelijk. Hoe meer hoe liever. Maar ik zie dat je mijn vorige post al niet begreep dus heeft het weinig zin het nog een keer uit te gaan leggen.

Twinny Sistervrijdag 15 oktober 1999 @ 14:07
Over en sluiten....
AcEvrijdag 15 oktober 1999 @ 14:47
Jammer dat er op deze aarde nog steeds mensen lopen die denken dat ze beter zijn dan de rest.
Idd zijn er nog steeds veel te veel topics, en is het zo dat teveel mensen NIET lezen voordat ze oordelen, en mocht je NA het lezen van bepaalde zaken, het NIET eens zijn met bepaalde uitspraken is dat ok, maar ga dan niet lopen mekkeren dat je een eigen site gaat bouwen die veel beter zal zijn. Gelukkig is het nog steeds zo gesteld met Internet dat je hierover weinig kunt zeggen omdat je niet weet wat er gebeuren zal....

En nog steeds het meest simpele advies:

Als t allemaal niet bevalt moet je idd gewoon niet meer komen, dan is iedereen weer happy

Helaas moet ik hier ook aan toevoegen dat de vele, vaak dubbel geplaatste, topics ook mijn eigen bezoek beinvloedt.....

Maar nog steeds Hulde aan FOKzine en aan de initiatiefnemers voor het opzetten EN doorzetten van dit geweldige forum..........

APPLAUS APPLAUS APPLAUS

Snofvrijdag 15 oktober 1999 @ 15:05
quote:
op 10-15-1999 om 02:47 PM schreef AcE het volgende:

Als t allemaal niet bevalt moet je idd gewoon niet meer komen, dan is iedereen weer happy

Maar nog steeds Hulde aan FOKzine en aan de initiatiefnemers voor het opzetten EN doorzetten van dit geweldige forum..........

APPLAUS APPLAUS APPLAUS


Over het eerste wil ik zeggen dat die mensen niet weg moeten gaan, aangezien we dan met zijn allen hier dezelfde mening gaan zitten verkondigen, wat de discussie niet ten goede komt. Dat er dan af en toe iets niet volledig bijdraagt is het risico, maar weegt niet op tegen de voordelen.

Over het tweede: Ik sluit mij bij de vorige spreker aan: BROEVA! HARO!

AcEvrijdag 15 oktober 1999 @ 15:51
O.k. deels mee eens, ik wil ook zeker niet dat leden verdwijnen, maar ik bedoel te zeggen dat, wanneer ik een t.v. programma niet goed vindt, ga ik zappen en niet dat programma afzeiken, ik heb wel wat beters te doen met mijn tijd. Kortom alle mensen die zo lopen te ZE&$#%KEN maken zichzelf onnodig moe, en halen het enthousiasme naar beneden.

Later.....