Dat klinkt inderdaad als een behoorlijke puinzooi.quote:Supporters van Ajax ontmoeten Go Ahead Eagles fans rond 16.00 uur op de Brink ter hoogte van het Talamini-terras waarna een woest gevecht uitbrak. De supporters pakten alles wat los en vast zat en smeten het over en weer. Hele kramen van de brocantemarkt in de Walstraat en terrasmeubilair vlogen door de lucht. Het volzittende terras werd in zijn geheel weggevaagd.
Op verschillende plekken werden ruiten ingegooid, mensen met messen bedreigd en op de markt werden kramen geplunderd. De café's en restaurants haalden de terrassen binnen en een aantal winkels sloot de deuren. Ook op de Beestenmarkt en in de Grote Overstraat zorgden groepen fans voor flinke overlast. Tegen 17.00 uur was in de binnenstad de rust weergekeerd.
Er zijn meerdere aanhoudingen verricht. Hoeveel gewonden er zijn gevallen is nog niet bekend.
JAAAAHHHHHHHHHHHHH WIJ ZIJN DE GEKSTUHHHHHquote:Op zaterdag 21 juli 2007 18:42 schreef paultjuhhh het volgende:
Ajax heeft de 1e sup. rellen op z'n naam dit seizoen
Met 10 tegen 12 zekerquote:Op zaterdag 21 juli 2007 18:13 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Ach, de laatste keer kwamen ze ons café binnenvallen maar werden ze door een kleinere groep weer weggemept. Maak me niet zo druk om die gastjes.
40 tegen 50quote:
Morgen mogen jullie...quote:Op zaterdag 21 juli 2007 18:42 schreef paultjuhhh het volgende:
Ajax heeft de 1e sup. rellen op z'n naam dit seizoen
quote:Op zaterdag 21 juli 2007 19:04 schreef TerroRobbie het volgende:
Nja in ieder geval wel toepasselijk dat ze het op de Beestenmarkt gedaan hebben.
Deventer is meer van de Turkenquote:Op zaterdag 21 juli 2007 19:37 schreef PLAE@ het volgende:
Wel een mooie stad trouwens Deventer. Al zie je dat niet op die foto's
Beetje jammer van al die Marokkanen.
Al zou het zo zijn, dan is dat natuurlijk een prima reden om een 80 jarige man voor zijn bakkes te stompen, nietwaar?quote:Op zaterdag 21 juli 2007 18:09 schreef BonJovi het volgende:
Begon gewoon door GAE
Grote fout idd, kon je al wel beetje aan zien komen dat dit fout zou gaan.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 19:40 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Wel dwaas trouwens dat er in het stadion geen Ajax-vak was ingericht. Ze hebben heel wat te verantwoorden daar
aan de hand van deze beelden kan je zo 25 man herkennen en oppakkenquote:Op zaterdag 21 juli 2007 19:43 schreef Tomatenboer het volgende:
Hier al het eerste video-verslag, al is er nog weinig te zien![]()
quote:Op zaterdag 21 juli 2007 19:43 schreef Tomatenboer het volgende:
Hier al het eerste filmpje op internet, al is er nog weinig te zien![]()
Zie die stoelen vliegen..quote:Op zaterdag 21 juli 2007 19:43 schreef Tomatenboer het volgende:
Hier al het eerste filmpje op internet, al is er nog weinig te zien![]()
Wat een typische mannen/jongens zijn het weer, op zulke momenten lijkt het me leuk lid van de ME te zijn.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 19:43 schreef Tomatenboer het volgende:
Hier al het eerste filmpje op internet, al is er nog weinig te zien![]()
Ga solliciteren zou ik zeggen, best leuk hoorquote:Op zaterdag 21 juli 2007 19:53 schreef FootballPlayer het volgende:
[..]
Wat een typische mannen/jongens zijn het weer, op zulke momenten lijkt het me leuk lid van de ME te zijn.![]()
Ja, want die is ook erg duidelijk in beeldquote:Op zaterdag 21 juli 2007 19:55 schreef FootballPlayer het volgende:
De jongen die op 1:07 vlak voor de camara een flesje gooit is hopenlijk flink de lul. Moet makkenlijk te achterhalen zijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |