klinkt wel heel erg hahaquote:Op zaterdag 21 juli 2007 11:31 schreef vdvorst het volgende:
Het Net is iets waar je nooit aan moet beginnen,
ze zeggen dat het maandelijks opzegbaar is ofzo? bij ons heeft het bijna 1 jaar geduurt.
gewoon het net blokkeren op je rekening werkt uiteindelijk het beste, ze weten daar echt niet waar ze mee bezig zijn. De medewerkers weten van elkaar niet waar ze je mee hebben geholpen, ze beloven maar doen niks!
echt, ga er meteen weg! of je vind het misschien niet erg dat internet 3, 4 keer per week uitvalt, of nog vaker, en dat je gewoon moet blijven betalen
Gaat er niet om.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 11:34 schreef Cuegirllie het volgende:
en die helpdesk kost nu toch geen 0.45 cent meer.. dacht dat dat allemaal teruggedrongen was naar 1 cent ofzo.
Achja en het werkt nu (toch??) het had veel erger kunnen lopen.
Ik draai nu inmiddels 2 jaar hetnet ADSL, en ik heb nog nooit storing gehad, ik zit bijna elke dag op internet en download ook veel, maar wat jij beweerd klopt gewoon nietquote:Op zaterdag 21 juli 2007 11:31 schreef vdvorst het volgende:
Het Net is iets waar je nooit aan moet beginnen,
ze zeggen dat het maandelijks opzegbaar is ofzo? bij ons heeft het bijna 1 jaar geduurt.
gewoon het net blokkeren op je rekening werkt uiteindelijk het beste, ze weten daar echt niet waar ze mee bezig zijn. De medewerkers weten van elkaar niet waar ze je mee hebben geholpen, ze beloven maar doen niks!
echt, ga er meteen weg! of je vind het misschien niet erg dat internet 3, 4 keer per week uitvalt, of nog vaker, en dat je gewoon moet blijven betalen
en dan weer eerst 5 minuten door die geautomatiseerde menu's ploegen zeker? Ze zorgen maar dat ze hun werk goed doen, daar krijgen ze voor betaald.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 11:43 schreef Cuegirllie het volgende:
Thats the story of the helpdesk.
Ik weet t hoe t daar gaat, zelf bij de kpn (ddsl) gezeten, dus hokkie ernaast. Tuulk kan t alelmaal veel beter, maar vanuit hoger wordt t ook niet zo geregelt.
Je moet je aanwennen dat wanneer je belt en je krijgt een shagrijnig mens aan de tel, gewoon ophangen en opnieuw bellenKrijg je veel betere hulp
De eerste competente moet ik nog meemaken, vrienden van mij werken bij KPN en als ik al die verhalen hoor is het niet meer dan normaal om je klanten als stront te behandelen ze maken er zelfs een sport van om zo met klanten om te gaanquote:Op zaterdag 21 juli 2007 11:48 schreef Matrixxx het volgende:
[..]
* Matrixxx ook ervaring heeft met incompetente helpdeskmedewerkers
'quote:Op zaterdag 21 juli 2007 14:36 schreef Duvekoater het volgende:
[..]
De eerste competente moet ik nog meemaken, vrienden van mij werken bij KPN en als ik al die verhalen hoor is het niet meer dan normaal om je klanten als stront te behandelen ze maken er zelfs een sport van om zo met klanten om te gaan
Helpdesk![]()
Ok zal het wat nuancerenquote:Op zaterdag 21 juli 2007 14:53 schreef aaipod het volgende:
[..]
Nou nou dat valt ook wel mee. Ik werk er zelf ook en zo erg is het echt niet.
Wat naief. HetNet is toch zeker geen liefdadige instelling?quote:Op zaterdag 21 juli 2007 11:41 schreef OnnoM het volgende:
Het feit dat je 45 cent betaald vind ik ronduit asociaal.
Nee je moet je klanten een poot uitdraaien omdat jij een fout maaktquote:Op zaterdag 21 juli 2007 16:17 schreef 700MB het volgende:
[..]
Wat naief. HetNet is toch zeker geen liefdadige instelling?
Die vrienden lullen uit hun nek of zijn ondertussen al weg bij de KPN. Als je dat namelijk doet dan kun je er van op aan dat je een exit gesprek met je manager krijgt. Je hebt je gewoon aan de regels te houden, en een van die regels is dat je klanten netjes behandeld.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 14:36 schreef Duvekoater het volgende:
[..]
De eerste competente moet ik nog meemaken, vrienden van mij werken bij KPN en als ik al die verhalen hoor is het niet meer dan normaal om je klanten als stront te behandelen ze maken er zelfs een sport van om zo met klanten om te gaan
Helpdesk![]()
Mja ik had het al wat genuanceerd, maar het is gewoon zo dat ze niks om de klant geven en de sporadische medewerker die dat wel wilquote:Op zaterdag 21 juli 2007 17:03 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Die vrienden lullen uit hun nek of zijn ondertussen al weg bij de KPN. Als je dat namelijk doet dan kun je er van op aan dat je een exit gesprek met je manager krijgt. Je hebt je gewoon aan de regels te houden, en een van die regels is dat je klanten netjes behandeld.
In 99% van de gevallen is de reden van het telefoontje er een die niet de schuld van HetNet is. Zo ook in dit geval.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 16:22 schreef Duvekoater het volgende:
Nee je moet je klanten een poot uitdraaien omdat jij een fout maakt![]()
Dat HetNet gebruikt maakt van een lettertype waar I en l gelijk zijn is wel de fout van HetNet.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 19:01 schreef 700MB het volgende:
[..]
In 99% van de gevallen is de reden van het telefoontje er een die niet de schuld van HetNet is. Zo ook in dit geval.
Was dat toen niet de enige nederlandse provider die geen fup had maar echte datalimieten ?quote:Op zaterdag 21 juli 2007 21:35 schreef Max-Westerman het volgende:
Het Net was een jaar of 7 geleden toch wel een puike provider
Ons hebben ze juist 5x in een maand tijd super geholpen...en je bent ook hartstikke snel in gesprek met een medewerker. Alleen met een modem dat het niet meer doet als het geen stroom heeft gehad kan je lang bezig blijvenquote:Op zaterdag 21 juli 2007 21:19 schreef Max-Westerman het volgende:
Wees blij dat je geen Tele2 hebt
Mijn zus kreeg 2 maanden geleden enzo ook haar modem en sinds gister heeft ze het pas werkend
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |