Ik moest lachenquote:
Ontbijtkoek is niet goed!quote:Op vrijdag 20 juli 2007 12:27 schreef PushyGurl het volgende:
ja of ontbijtkoek
nee juist niet...dan krijg je verstoppingen als je veel banaan eetquote:Op vrijdag 20 juli 2007 12:28 schreef Dangel het volgende:
eet een banaan
Roggebrood is idd beter.quote:
quote:Op vrijdag 20 juli 2007 12:32 schreef rusketier het volgende:
Even de vinger in de bips, Of poepedoere.
Ik snapte 'm ook nog.quote:
Eet iets wat over datum isquote:Op vrijdag 20 juli 2007 12:36 schreef vogeltjesdans het volgende:
Ik heb gehoord dat bruine bonen wel goed werkt om eens lekker door te kakken. Helaas houd ik niet van bruine bonen en bovendien serveert de kantine ze vandaag niet.
Waar zijn de schijtopwekkende maaltijden als je ze nodig hebt
Er liep hier net nog een braadworst over de gangquote:
ga naar de dichtsbijzijnde winkel en koop een blikje witte bonen in tomatensaus. Is ook koud te eten en werkt als een dolle! Oh ja. Niet vanavond op stap gaan dan.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 12:36 schreef vogeltjesdans het volgende:
Ik heb gehoord dat bruine bonen wel goed werkt om eens lekker door te kakken. Helaas houd ik niet van bruine bonen en bovendien serveert de kantine ze vandaag niet.
Waar zijn de schijtopwekkende maaltijden als je ze nodig hebt
Maar dan kan ie na afloop dus wel poepen maar niet meer pissenquote:Op vrijdag 20 juli 2007 12:42 schreef Devlinsect het volgende:
Eet twee eetlepes olijfolie. Hup zo in de mik. Niet zeiken. Wel poepen.
Als je poept, pis je automatisch. Als je pist, poep je ook of laat je flinke scheten. Dus no problemo.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 12:44 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Maar dan kan ie na afloop dus wel poepen maar niet meer pissen![]()
Mischien het daarom dat maar niet wil lukkenquote:
toevallig stront uit Noord-Afrika dat zich bezig houdt met tasjesroof e.d.?quote:Op vrijdag 20 juli 2007 13:12 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Mischien het daarom dat maar niet wil lukken
Ik heb wel eens gehoord dat men in sommige Afrikaanse stammen de stront 9 maanden op kan houden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |