Hij was waars stiekem aan het fappenquote:Op woensdag 18 juli 2007 12:57 schreef Geerd het volgende:
Ruiken ze dat niet dan?
Bij die PP's ( Portable Plee ) die ze op festivals hebben of bij bouw werkzaamheden worden gebruikt moet je ze gewoon omduwen als er iemand op zit! Dan hoef je tenminste niet zo lang te wachten tot ze klaar zijn.quote:Op woensdag 18 juli 2007 15:14 schreef Sjengdanny het volgende:
Wat ook vervelend is dat als je bij een openbaar toilet geen slot hebt en je moet dán schijten, en er trekt iemand de deur open![]()
quote:Op woensdag 18 juli 2007 13:17 schreef BobbyB het volgende:
[..]
JaDan floept ie van schrik weer terug!
Bepaalde oerdriften die naar boven komen als je moet zeiken als een dolle stier?quote:Op woensdag 18 juli 2007 21:11 schreef BreakSpear het volgende:
Ja, dat snap ik ook niet. Je moet nodig, je hebt haast, en dat dan niet direct opvalt dat de het slotje op rood staat en het licht brandt, dat kan ik nog wel begrijpen. Maar waarom dan die rukken aan de deur en dan tachtig keer die klink op en neer doen?????????
Dankjewel voor de waardevolle, doordachte en vooral met ruime vocabulaire doorspekte reactie.quote:Op woensdag 18 juli 2007 18:18 schreef Oraalridder het volgende:
kankerlemming.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |