Door Tikorev. Die noemde hem ineensquote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:37 schreef gelly het volgende:
Hoe zijn we nu ineens bij Hitler aanbeland ?
Schuld van Tikorev.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:37 schreef gelly het volgende:
Hoe zijn we nu ineens bij Hitler aanbeland ?
Uitstapje van Sidekick. Die piepte iets over "Adolf Wilders' conserfascisme". Ik neem maar aan dat Adolf verwijzing was naar onze grote linkse vriend.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:37 schreef gelly het volgende:
Hoe zijn we nu ineens bij Hitler aanbeland ?
Dan moeten we de Wet van Godwin er even op naslaan om te zien wie em nu precies heeft verdiend..quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:40 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Uitstapje van Sidekick. Die piepte iets over "Adolf Wilders' conserfascisme". Ik neem maar aan dat Adolf verwijzing was naar onze grote linkse vriend.
quote:Jeugd GroenLinks stuit op bombenodigdheden
Uitgegeven: 17 juli 2007 21:00
Laatst gewijzigd: 17 juli 2007 21:01
AMSTERDAM - In een pand van GroenLinks-jongerenorganisatie Dwars in Utrecht zijn vanmiddag grondstoffen gevonden om een bom mee te maken. Er was geen gevaar voor de omgeving, maar uit voorzorg zijn wel twee aangrenzende panden ontruimd.
Een deel van de Oudegracht in het centrum van de stad is enige tijd afgesloten geweest. De herkomst van de chemische stoffen wordt onderzocht, meldt de politie.
Rond 13.45 uur vond een medewerker tijdens een verbouwing in het hoofdkantoor van Dwars een verdachte koffer. Omdat het vermoeden ontstond dat het om stoffen ging waarmee explosieven kunnen worden gemaakt, werd direct de politie ingeschakeld.
Bodem
"Deze zeer ernstige zaak moet tot op de bodem worden uitgezocht," laat politiek voorzitter van Dwars Joeri van der Hoff weten. "Dwars heeft sinds haar oprichting geweld tegen mensen en objecten altijd ten zeerste afgekeurd."
Een team van het Korps Landelijke Politiediensten met een explosievenhond ging naar het pand, maar kwam niet in actie. De Oudegracht werd aan het begin van de avond weer vrijgegeven.
(c) Novum
http://www.nu.nl/news/115(...)ombenodigdheden.html
Belachelijke insinuaties.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:40 schreef Tikorev het volgende:
Die piepte iets over "Adolf Wilders' conserfascisme". Ik neem maar aan dat Adolf verwijzing was naar onze grote linkse vriend.
Eerder een Pavlov-ractie: "Het woord 'Adolf' wordt gebruikt, dus het zal wel over Wilders gaan."quote:
Hij is geen modje meer hoor.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:48 schreef Monidique het volgende:
Ik steun jou, Sidekick.
Tssss.quote:
Vooruitdanmaar, SK, je mag em hebben, de Godwin.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:22 schreef Sidekick het volgende:
Adolf Wilders' conserfascisme tegenhouden....
quote:120 Teletekst di 17 jul
***************************************
Kort nieuws binnenland
***************************************
`Bij de jongerenvereniging Rood van
de SP in Tilburg zijn spullen voor het
vieren van carnaval gevonden.
In een rommelkast stond een doos
met bonte kleding en 2 kratten bier.
De vondst werd gedaan bij het opruimen
van de kast.
Ik denk dat een eenling bezig was met het fabriceren van een bom, en hem zou gebruiken ter intimidatie van een bedrijf dat bekend staan niet zo ecologisch met dieren om te gaan. Ecoterrorisme. Wellicht.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:51 schreef Ringo het volgende:
Hee, maar er is een GroenLinkse BOM gevonden.
Die lui wilden vast de ECB opblazen.
Ik kan me herinneren dat ik naar aanleiding van die discussie heb gevraagt heb wat er rechts aan Hitler was, maar dat daar nooit een antwoord op kwamquote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:35 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Libertarian.nl. Tuurlijk, een erg objectief en historisch onderlegd clubje. Veel beter op de hoogte dan mensen als Bullock, Kershaw, Trevor-Roper en Shirer, om er maar een paar te noemen, die een paar decennia van hun leven onderzoek hebben gedaan naar Hitler...
Dat is het gewoonquote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:58 schreef Tikorev het volgende:
Zou het er overigens nog iets mee te maken hebben dat Groenlinks vorige week per se Hamas wilde ontmoeten en daar zelfs een gesprek met vredesactivisten voor liet schieten?
Zoiets. Mogelijk.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 22:02 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ik denk dat een eenling bezig was met het fabriceren van een bom, en hem zou gebruiken ter intimidatie van een bedrijf dat bekend staan niet zo ecologisch met dieren om te gaan. Ecoterrorisme. Wellicht.
Waar het hart vol van is...quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:57 schreef Monidique het volgende:
Tsja, als je bij een gewone jongensnaam als Adolf meteen al denkt aan de massamoordenaar Hitler, dan vraag ik mij af wat voor posters je in je slaapkamer hebt hangen.
Ik denk niet dat Duyvendak lid is van Dwars. Misschien dat hij er volgelingen heeft rondlopen, die voor deze bom verantwoordelijk zijn.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 22:02 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat is het gewoon![]()
Ze hadden duyvendak z'n expertise nodig. Vanwege de aanhoudende gevechten waren alle bommenmakers op.
En ze eindigden dat gesprek met die mensenrechten activisten ook zo abrupt omdat de handleidingen koste wat kost overgedragen moesten worden
Laat Duyvendak maar voor doen hoe je een zelfmoordaanslag pleegt.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 22:02 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ze hadden duyvendak z'n expertise nodig. Vanwege de aanhoudende gevechten waren alle bommenmakers op.
quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:57 schreef Monidique het volgende:
Tsja, als je bij een gewone jongensnaam als Adolf meteen al denkt aan de massamoordenaar Hitler, dan vraag ik mij af wat voor posters je in je slaapkamer hebt hangen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |