Niet specifiek Natasia. Het was de laatste waarschuwing voor allemaal.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:54 schreef mootie het volgende:
Anywas, Natasja heeft nu dus een laatste allerlaatste waarschuwing?![]()
Wat heeft dat mens voor info of invloed dat ze dit voor elkaar krijgt?
Ja kan die jongen het niet wat rustiger aan doen.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:33 schreef Borga het volgende:
[..]
Die Dennis die gaat te keer .....echt ongelofelijk![]()
Ach, de excuus neger moet in het spel blijven om het ethisch verantwoord te houden en een breder publiek te blijven trekken!quote:Op maandag 16 juli 2007 17:54 schreef mootie het volgende:
Anywas, Natasja heeft nu dus een laatste allerlaatste waarschuwing?![]()
Wat heeft dat mens voor info of invloed dat ze dit voor elkaar krijgt?
Zonder boete en met uitermate fatsoenlijk en sociaal gedrag, en dan durf jij haar als tuig zonder uitzondering over een kam te scheren met anderen.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:49 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, de één is een kilo fout, de ander twee pond. Als je toch een maatstaf wenst, kijk dan maar naar de uitgedeelde boetes. Lieke zit nog zonder, maar als die normaal zou zijn, zou ze er dan tussen blijven zitten?
Het is een spel waar je een hoog tuiggehalte moet hebben om te kunnen functioneren, gezien de gebeurtenissen in een half jaar tijd.
Zelfs al als het zonder prijs was ja... maar nu gaat het ook nog om miljonair worden of niet.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:54 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik kan me echt voorstellen dat dat haar eer te na is.
Zie opmerking Scan....blijkbaar legt geld en mensen weg pesten meer gewicht in de schaal dan fatsoen. Lieke is ook niet onschuldig. Ze wist wat er zich afspeelde in die villa en gaat er bewust in zitten.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:54 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik kan me echt voorstellen dat dat haar eer te na is.
Ik had moeite om het te volgen.. Natasia loopt er steeds doorheen te bleren.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:57 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
@Dark, Lieke las jouw kaart voor, Huub voegde toe 'Van FOK'.
Jaap denkt ook een film te kunnen maken a la Quentin Tarrantino en dat voor slecht 25.000 euro, hij gaat zichzelf op een livestream zetten als hij DGK uit is, tussen 7 en 8 s'avonds en verwacht meer dan 50.000 bezoekers per dag en voorts wil hij studentenfeesten en huizen opvrolijken om betaald: "Hier komt terrorJaap" te roepen.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:37 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Had ik ook, een zwak voor Jaap, maar nu stelt ie zich wel heeeel erg aan. En dan die onozele gedachte dat ie Paul de Leeuw kan evenaren kwa grappigheid......gevoed door de slijmerigheid van Brian.![]()
En ik verdenk hem ook dat ie dat hele afpersingsplan gewoon wist van te voren....![]()
Zou ik ook doen als er zoveel geld was te verdienen. Maar welk punt maak je eigenlijk?quote:Op maandag 16 juli 2007 17:57 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Zie opmerking Scan....blijkbaar legt geld en mensen weg pesten meer gewicht in de schaal dan fatsoen. Lieke is ook niet onschuldig. Ze wist wat er zich afspeelde in die villa en gaat er bewust in zitten.
Deze verstond ik omdat Huub het herhaaldequote:Op maandag 16 juli 2007 17:57 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik had moeite om het te volgen.. Natasia loopt er steeds doorheen te bleren.
Dan nog, dit is nooit de bedoeling van het spel geweest, niemand was er aan begonnen als ze wisten dat het hier op zou uitdraaien.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:57 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Zie opmerking Scan....blijkbaar legt geld en mensen weg pesten meer gewicht in de schaal dan fatsoen. Lieke is ook niet onschuldig. Ze wist wat er zich afspeelde in die villa en gaat er bewust in zitten.
Nee, als ze echt karakter had, dan stapte ze op, net als Bart. Verkoop jij jezelf voor 10 K?quote:Op maandag 16 juli 2007 17:56 schreef FdW het volgende:
[..]
Zonder boete en met uitermate fatsoenlijk en sociaal gedrag, en dan durf jij haar als tuig zonder uitzondering over een kam te scheren met anderen.![]()
Jaap gaf aan dat hij andere verwachtingen had van de redaktie, zoals eerder Bart en anderen.
Lieke is er waarschijnlijk ook ingetuind en of ze blijft is aan haarzelf.
Zij heeft in ieder geval veel meer karakter dan de rest en ik vertrouw er op dat ze de goede beslissingen neemt.
Maar mijn kaart geldt wel namens HEEL Fok! he !!!quote:Op maandag 16 juli 2007 17:57 schreef petraa het volgende:
Dennis heeft 2 envelopjes haahah
Dat het allemaal tuig is, dat was de aanvangsprik waarop ik commentaar kreeg.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:58 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Zou ik ook doen als er zoveel geld was te verdienen. Maar welk punt maak je eigenlijk?
quote:Op maandag 16 juli 2007 17:58 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Maar mijn kaart geldt wel namens HEEL Fok! he !!!![]()
Als er in staat dat het een jongetje is die ik graag zou willen pesten dan ja, daar schaar ik me achterquote:Op maandag 16 juli 2007 17:58 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Maar mijn kaart geldt wel namens HEEL Fok! he !!!![]()
quote:Op maandag 16 juli 2007 17:58 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Maar mijn kaart geldt wel namens HEEL Fok! he !!!![]()
quote:Op maandag 16 juli 2007 17:58 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Maar mijn kaart geldt wel namens HEEL Fok! he !!!![]()
jammer dat ik nu niet mee kan luisteren.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:01 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Klasse. Huub heeft nu al de tweede kaart met een Surinaamse kreet. Natasia mag het vertalen en komt tot teksten als "Lieveling" en "Jullie zijn heel goed". De moeite die Natasia heeft om het uit te spreken is zooooooo mooi !
Lekker makkelijk zeg, zo'n opmerking. Liek zit daar voor haar toekomst. Ze heeft de kans van haar even om schatrijk te worden. Die ga je niet even opgeven door een stelletje randdebielen. Natuurlijk moet ze in feite blijven zitten. Blijven vertrouwen op de redactie, die nu dus eindelijk enigszins hebben ingegrepen. Fysiek geweld mag nu absoluut niet meer, wat Lieke's kansen in één klap enorm vergroot heeft. Zij is de enige die nog geen boete heeft gehad. Grote klasse dat ze er niet is uitgewandeld! Deze kans moet ze zich niet laten ontnemen.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:58 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Nee, als ze echt karakter had, dan stapte ze op, net als Bart. Verkoop jij jezelf voor 10 K?
Ze heeft het er al over in de chill. Ze klinkt erg geirriteerd.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:02 schreef avonne het volgende:
[..]
jammer dat ik nu niet mee kan luisteren.
Dat zal pijn doen bij natasia!!
En bij de volgende overtreding krijgt ze dan eindelijk haar echte laatste waarschuwing. En dan nog een, en nog een, tot dat ze de villa heeft gewonnen.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:54 schreef mootie het volgende:
Anywas, Natasja heeft nu dus een laatste allerlaatste waarschuwing?![]()
Dat zou brrrrrian nooit doen.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:47 schreef Dementor het volgende:
En Brian heeft het meteen over het leeg roven van een huis.
Lieke heeft veel meer karakter en stamina dan Bartje rozenwater.quote:Op maandag 16 juli 2007 17:58 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Nee, als ze echt karakter had, dan stapte ze op, net als Bart. Verkoop jij jezelf voor 10 K?
quote:Op maandag 16 juli 2007 17:58 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Maar mijn kaart geldt wel namens HEEL Fok! he !!!![]()
Dan ben je wel erg veranderd in een paar uurtjesquote:Op maandag 16 juli 2007 18:03 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Lekker makkelijk zeg, zo'n opmerking. Liek zit daar voor haar toekomst. Ze heeft de kans van haar even om schatrijk te worden. Die ga je niet even opgeven door een stelletje randdebielen. Natuurlijk moet ze in feite blijven zitten. Blijven vertrouwen op de redactie, die nu dus eindelijk enigszins hebben ingegrepen. Fysiek geweld mag nu absoluut niet meer, wat Lieke's kansen in één klap enorm vergroot heeft. Zij is de enige die nog geen boete heeft gehad. Grote klasse dat ze er niet is uitgewandeld! Deze kans moet ze zich niet laten ontnemen.
Waarom zou danny het sluiten??quote:Op maandag 16 juli 2007 18:04 schreef Brechtje het volgende:
Ik lees ookal een poosje mee samen met yvonne en wat er allemaal gebeurt vind ik echt belachelijk!![]()
Wie vooral naar huis mag van mij is natasiamaar dat zal toch niet gebeuren.
Stiekem hoop ik toch dat dit forum niet gesloten wordt door Danny, toch wel handig om soms bij te lezen en dan toch hopen dat er een exit komt..
Zonder fysiek geweld. Dat is de opzet van het prgramma.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:05 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dan ben je wel erg veranderd in een paar uurtjesJe was van mening dat het programma gestopt moest worden toch? Hou even in beeld dat het nog steeds een pestshow is en dat op die manier mensen weg getreiterd moeten worden.
Lieke mag van mij genieten. Huub wat mij betreft niet, hij verdiend geen één minuut genot.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:05 schreef De_Moester het volgende:
goed te zien dat huub en lieke van hun post genieten![]()
Ik stel voor dat wij als die-hard-Dennis-fans gewoon iedere dag een lief kaartjequote:
doe normaalquote:Op maandag 16 juli 2007 18:06 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Lieke mag van mij genieten. Huub wat mij betreft niet, hij verdiend geen één minuut genot.
Dat is dan wel 1 kaart per dag.........quote:Op maandag 16 juli 2007 18:06 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Ik stel voor dat wij als die-hard-Dennis-fans gewoon iedere dag een lief kaartje
aan onze Held sturen................
Huh, eerst was danny zo´n fan van het programma!quote:Op maandag 16 juli 2007 18:06 schreef Brechtje het volgende:
[..]
http://frontpage.fok.nl/nieuws.fok/79235#3774106
Ik zou pertinent geen onderdeel wensen te zijn van een pest en treitershow. Jij wel? Ik vind dat nu eigenlijk niet zo heel intelligent om daarvoor mijzelf in een villa op te sluiten. Het lijkt mij toch meer een gebrek aan zinvolle alternatieven in de buitenwereld.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:04 schreef FdW het volgende:
[..]
Lieke heeft veel meer karakter en stamina dan Bartje rozenwater.
Ze houdt van uitdagingen, is sportief en heeft ook nog eens een kans op de hoofdprijs.
Zolang ze het aankan en bij zichzelf blijft zoals tot dusverre is ze positief bezig.
Ik acht haar als intelligent mens zeer goed in staat haar eigen grenzen te bepalen.
Niet meer sinds je moet betalen.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:08 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Huh, eerst was danny zo´n fan van het programma!
Ze blijven zichzelf opfokken richting volgende moment van fysiek geweld.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:08 schreef petraa het volgende:
N: Het is zo'n irritant KUT KIND
Nadia: Het is gewoon een KUT KIND
N: Ik heb zo'n hekel aan haar, vanuit de grond van mijn tenen.
Rara over wie ging dit
Scan zwabbert nog wel eens, maar in dit geval haal je een drogreden aan.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:05 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dan ben je wel erg veranderd in een paar uurtjesJe was van mening dat het programma gestopt moest worden toch? Hou even in beeld dat het nog steeds een pestshow is en dat op die manier mensen weg getreiterd moeten worden.
Trots op Nadia omdat ze iedere nacht Dennis zo vakkundig leegzuigt op de streams. Welke moeder zou daar niet trots op zijn? En trots op de vuilbekkerij van haar dochter. Daar heeft toch iedere moeder een zwak voor. Natuurlijkquote:
Als escort is het niet verkeerd hoor.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:08 schreef avonne het volgende:
Nieuwe walrus aangespoeld, geloof ik.
Dat is toch niet charmant en miljonairsachtig
Inderdaad, en als we dan uitgenodigd zijn bij dennis, en lekker in het zwembad rondhangen zorgen we dat er tegen die tijd nog 1 stream even beschikbaar is waar alle fokkers even op mogen kijken!!!!! en zullen we zwaaien en al onze kaartjes voorlezen hehehehehehehehequote:Op maandag 16 juli 2007 18:06 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Ik stel voor dat wij als die-hard-Dennis-fans gewoon iedere dag een lief kaartje
aan onze Held sturen................
quote:Op maandag 16 juli 2007 18:11 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Trots op Nadia omdat ze iedere nacht Dennis zo vakkundig leegzuigt op de streams. Welke moeder zou daar niet trots op zijn? En trots op de vuilbekkerij van haar dochter. Daar heeft toch iedere moeder een zwak voor. Natuurlijk
WAS inderdaad.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:08 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Huh, eerst was danny zo´n fan van het programma!
Neej hoor zijn al zekers 3 Dennisfans, wel een beetje bijblijven he!!!quote:Op maandag 16 juli 2007 18:07 schreef Nicoss het volgende:
[..]
Dat is dan wel 1 kaart per dag.........
Als ik daarmee schatrijk kan worden? JAZEKER!!! Goed voor mijzelf, goed voor mijn kinderen.. goed voor de toekomst dus. En het liep gisteren volkomen uit de hand idd, maar gelukkig is dat vandaag (kostte wel veel moeite) eindelijk gecorrigeerd (het mag niet meer).quote:Op maandag 16 juli 2007 18:09 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik zou pertinent geen onderdeel wensen te zijn van een pest en treitershow. Jij wel?
Absoluut niet, als je natasia zoals ze nu is zou terugzetten in het begin was ze er linea recta uitgevlogen!quote:Op maandag 16 juli 2007 18:12 schreef avonne het volgende:
[..]
WAS inderdaad.
Danny heeft ook vurig gepleit voor het correct toepassen van de regels in het verleden.
Het programma is niet meer wat het geweest is.
quote:Op maandag 16 juli 2007 18:11 schreef Dennisfan het volgende:
[..]
Inderdaad, en als we dan uitgenodigd zijn bij dennis, en lekker in het zwembad rondhangen zorgen we dat er tegen die tijd nog 1 stream even beschikbaar is waar alle fokkers even op mogen kijken!!!!! en zullen we zwaaien en al onze kaartjes voorlezen hehehehehehehehe
Ik denk het wel. Je gaat toch niet vrijwillig in zo iets rondlopen.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:16 schreef Nicoss het volgende:
Moet Nadia nu verplicht in dat pakje rondlopen???
Dus het liep alleen gisteren uit de hand? Die 20 keer daarvoor was het eigenlijk veel normaler?quote:Op maandag 16 juli 2007 18:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Als ik daarmee schatrijk kan worden? JAZEKER!!! Goed voor mijzelf, goed voor mijn kinderen.. goed voor de toekomst dus. En het liep gisteren volkomen uit de hand idd, maar gelukkig is dat vandaag (kostte wel veel moeite) eindelijk gecorrigeerd (het mag niet meer).
Ze hebben het er laatst nog over gehad. Lieke heeft vaker zin dan Huub.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:15 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Bij mijn weten neukt Lieke daar ook voor haar dekking, soms ook als ze liever niet wil maar Huub het voor zichzelf toch wenselijk acht om van zijn kwakkie af te komen. Beetje flauw om het Nadia te verwijten vind ik
Hiermee erken je dus dat sjondrol debielaflens en stijnzwijn er een zooitje van hebben gemaakt.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:09 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik zou pertinent geen onderdeel wensen te zijn van een pest en treitershow. Jij wel? Ik vind dat nu eigenlijk niet zo heel intelligent om daarvoor mijzelf in een villa op te sluiten. Het lijkt mij toch meer een gebrek aan zinvolle alternatieven in de buitenwereld.
Gisteren was echt de grens over ja (vond ik). Wat daarvoor gebeurde was alle behalve mooi, maar ja... de buitenwereld is nog veel erger.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:16 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dus het liep alleen gisteren uit de hand? Die 20 keer daarvoor was het eigenlijk veel normaler?
Dat zal mevrouw flensindehens niet accepteren.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:06 schreef Nostalgist het volgende:
Wie weet komt er nog wel een keer een brief die helemaal in het Surinaams is, en de misstanden aan de kaak stelt.....
Normale mensen neuken omdat het een natuurlijk iets is en zeer prettig en gezond.quote:Op maandag 16 juli 2007 18:15 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Bij mijn weten neukt Lieke daar ook voor haar dekking, soms ook als ze liever niet wil maar Huub het voor zichzelf toch wenselijk acht om van zijn kwakkie af te komen. Beetje flauw om het Nadia te verwijten vind ik
Ja, natuurlijk doe ik dat!quote:Op maandag 16 juli 2007 18:18 schreef FdW het volgende:
[..]
Hiermee erken je dus dat sjondrol debielaflens en stijnzwijn er een zooitje van hebben gemaakt.![]()
Nadia half Marokkaans.....hum dan is papa zeker de Marokkaan.quote:
Als ze nog 1 keertje zo'n streek als gisteren uithaalt welquote:Op maandag 16 juli 2007 18:20 schreef Dark het volgende:
Voor Nadia kan dit programma nog wel 10 jaar duren, want zij gaat nergens!
Waarom speel je het nu op de man? Ik heb overigens soms wel te klagen, hoofdpijn hequote:Op maandag 16 juli 2007 18:21 schreef FdW het volgende:
[..]
Normale mensen neuken omdat het een natuurlijk iets is en zeer prettig en gezond.
Uit jouw post zou ik bijna concluderen dat je sexueel niet lekker in je vel zit.![]()
Ik weet het, ik weet het....Amanda!quote:Op maandag 16 juli 2007 18:08 schreef petraa het volgende:
N: Het is zo'n irritant KUT KIND
Nadia: Het is gewoon een KUT KIND
N: Ik heb zo'n hekel aan haar, vanuit de grond van mijn tenen.
Rara over wie ging dit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |