nee maar als je kijkt bij bijvoorbeeld vraag en aanbod, kun je kiezen uit de subfora vraag en aanbod!quote:Op zondag 29 juli 2007 11:16 schreef Gitanki het volgende:
Dat zal wel niet gebeuren, want buiten de tour zijn er niet zoveel wielertopics als bijvoorbeeld voetbal buiten EK en WK..
Dat zou inderdaad geen verkeerde optie zijnquote:Op zondag 29 juli 2007 11:17 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
nee maar als je kijkt bij bijvoorbeeld vraag en aanbod, kun je kiezen uit de subfora vraag en aanbod!
Waarom flikken ze dat zelfde kunstje ook niet bij sport?![]()
Daar had ik het ooit met Joost ook al over in het feedbacktopic. Ik denk niet dat er genoeg "unieke" onderwerpen zijn om een heel Wielrennen forum het hele jaar mee te kunnen vullen. Maar aangezien er volgens mij genoeg users zijn die vooral de wielertopics in SPT interessant vinden (waaronder ikzelf), is zo'n subforumfilter (of hoe je dat ook moet noemen) wat mij betreft een prima oplossing. Het is nu al best wel zoeken als je alleen de wielertopics wil volgen in SPT.quote:Op zondag 29 juli 2007 11:18 schreef Gitanki het volgende:
[..]
Dat zou inderdaad geen verkeerde optie zijn![]()
en dat is direct de reden waarom ik eigenlijk nooit post in spt.. veel te veel gezoek en ik kijk toch niet elke dag op fok. .. op de tour weken na.quote:Op zondag 29 juli 2007 12:21 schreef Cootz het volgende:
[..]
Daar had ik het ooit met Joost ook al over in het feedbacktopic. Ik denk niet dat er genoeg "unieke" onderwerpen zijn om een heel Wielrennen forum het hele jaar mee te kunnen vullen. Maar aangezien er volgens mij genoeg users zijn die vooral de wielertopics in SPT interessant vinden (waaronder ikzelf), is zo'n subforumfilter (of hoe je dat ook moet noemen) wat mij betreft een prima oplossing. Het is nu al best wel zoeken als je alleen de wielertopics wil volgen in SPT.
Ik zit eigenlijk alleen in voetbal, maar zag van de week ineens deze tdf folder. Erg aardig. Ik volg met name de grote ronde's en de (semi-)klassiekers, maar kijk ik zelden in spt wegens te onoverzichtelijk. Een aparte wielerfolder zal misschien niet lukken, maar zo'n subfora juich ik erg toe.quote:Op zondag 29 juli 2007 12:34 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
en dat is direct de reden waarom ik eigenlijk nooit post in spt.. veel te veel gezoek en ik kijk toch niet elke dag op fok. .. op de tour weken na.
quote:Op zondag 29 juli 2007 12:51 schreef -Mo- het volgende:
Gewoon zo'n filter er in knallen, en iedereen is blij.
en flikker er dan ook nog maar eentje bij voor basketbal en tennis. Ik snap zoiezo niet waarom het bij vraag en aanbod wel mooi verdeeld in subfora is , terwijl SPT verschrikkelijke harrewar isquote:Op zondag 29 juli 2007 12:54 schreef Arcee het volgende:
[..]
En straks natuurlijk ook een filter voor het schaatsen.
Helemaal mee eens.quote:Op zondag 29 juli 2007 13:31 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
en flikker er dan ook nog maar eentje bij voor basketbal en tennis. Ik snap zoiezo niet waarom het bij vraag en aanbod wel mooi verdeeld in subfora is , terwijl SPT verschrikkelijke harrewar is
prft, stoicijnse niet vooruitdenkende moderators in dat forumquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |