abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_51427890
Ik lees net dit artikel:
Blood & Honour wil actie tegen homospelen Antwerpen

Dus ik denk van wat een fout figuur even wat info over hem opzoeken. Kom ik bij zijn programma uit van zijn politieke partij, en echt OMG:
1. Kerkasiel en schoolasiel moeten strafbaar worden gesteld.

2. Asielaanvragen moeten behandeld worden in maximaal een maand tijd.

3. Nultolerantie voor antisemitisme en haatzaaierij tegen christenen. Ik wil de verkoop aan banden leggen van met name Islamitische teksten die oproepen tot geweld op joden en andersgelovigen. En hij zelf dan?

4. De wet op de kindermishandeling moet van toepassing worden op ouders die hun kinderen verplichten een hoofddoek te dragen.

5. Permanente drugcontroles met checkpoints in alle Antwerpse treinstations voor aankomende reizigers.
(dankzij snuffelhonden worden reizigers in het bezit van drugs er selectief uitgepikt, gewone reizigers kunnen vlotjes de balie passeren)

6. Pedofielen mogen na hun vrijlating niet meer zelfstandig gaan wonen maar enkel nog in commune-verband om verscherpt toezicht mogelijk te maken. Een andere oplossing: hen een onzichtbare chip inplanten zodat ze ten allen tijde kunnen worden gevolgd door een centrale. OMG!

7. Een webcam in ieder gebedshuis (zoals moskee) zodat iedereen langs het internet kan controleren of er tijdens de erediensten geen oproepen tot Jihad of Heilige Oorlog worden gedaan. Geloofsgemeenschappen die hier weigeren vrijwillig aan mee te werken onder het voorwendsel "schending van de privacy" worden hun overheidssubsidies ontnomen, simpel toch? Het kan toch immers niet dat wij met ons belastinggeld religies steunen die mogelijkerwijs geloofsgenoten oproepen om terroristische aanslagen te plegen tegen andersgelovigen of niet gelovigen? Weer OMG!

8. Onmiddellijke afschaffing van de wet Lejeune.

9. Om de veiligheid op straat te verhogen wil ik gepensionneerde politie-agenten inschakelen die vrijwillig -al dan niet in uniform- op straat patrouilleren met een werkritme dat ze zelf kiezen. Zij krijgen uiteraard geen salaris doch wel een premie bovenop hun pensioen, in grootte verschillend volgens de ernst van de misdaad zelf die zij helpen oplossen.

10. De Antwerpse stadsparken wil ik laten uitrusten met camera's om bewijzen te kunnen verzamelen tegen plegers van openbare zedenschennis zoals cruisende homo's en pedofielen.

11. De kwetsbaarheid van Antwerpen als mogelijk terroristisch doelwit wil ik aanzienlijk verminderen door de haven (waar heel veel petroleum ligt opgeslagen) veel strenger te beveiligen.

12. Onze jeugd op school wil ik weerbaarder maken tegen geweldenaars door deze jongeren zelfverdedigingstechnieken bij te brengen tijdens de sportlessen.

13. De te hoge huur- en vastgoedprijzen wil ik verminderen door iedere wijk afzonderlijk te laten beoordelen op levenskwaliteit volgens uiteenlopende criteria en de resultaten daarvan open en bloot te publiceren op een website van de Stad Antwerpen.

Kandidaat kopers of huurders kunnen zo -door te verwijzen naar een te lage of slechts gemiddelde quotering- bij verkopers en makelaars lagere prijzen afdwingen.

14. De Stad Antwerpen wil ik verplichten om een tienjarenplan op te stellen voor geplande Openbare Werken en wegenwerken (behoudens onvoorziene dringende herstellingen), vrij te raadplegen op het internet, zodat zelfstandigen die zich ergens nieuw willen gaan vestigen niet langer voor onaangename verrassingen komen te staan.

15. De strengere wapenwet wil ik terugfluiten zodat eerbare burgers opnieuw in staat zullen zijn een vuurwapen te kopen om zich te kunnen verdedigen tegen inbrekers die het gemunt hebben op hun leven en bezittingen.

16. Als eerbetoon aan de Amerikaanse president George Bush die zich dagelijks inspant om zijn land en alle met hem bevriende naties (waaronder het onze) te beschermen tegen laffe terroristische aanvallen zal ik vragen om de Amerikalei om te dopen tot George Bushlei.

17. De rijkelijke subsidies voor plaatselijke holebi-verenigingen wil ik intrekken om dat vele geld beter te besteden aan gratis opvang van kinderen van alleenstaande ouders met een te laag inkomen.

18. Ik zou willen dat de Stad Antwerpen, ter bevordering van de integratie, een affiche-campagne sponsort voor zelfstandigen waarin zij worden opgeroepen om van hun werknemers te eisen dat het op de werkvloer enkel gepast is om onderling Nederlands te spreken en dus geen allochtone talen.

19. De prijs van de huisvuilzakken moet omlaag!

20. Heel veel vreemdelingen verzeilen hier in de illegaliteit door mensenhandelaren die hen zwartwerk aanbieden tegen een hongerloon. Al deze (naar schatting duizenden) illegale Antwerpenaren vormen een acute bedreiging voor de gewone arbeidsmarkt. Daarom wil ik deze maffiosi die rijk worden op de rug van deze arme illegalen belasten met een eenmalige "illegalentaks" van maar liefst tienduizend euro per ontdekte illegaal die zij tewerkstelden. (een aparte stadstaks bovenop de zware overheidsboetes voor illegale tewerkstelling). Op die manier kan het Stadsbestuur genoeg geld inzamelen om op de luchthaven van Deurne vliegtuigen te charteren om deze illegalen terug te sturen naar hun landen van herkomst.

21. Degenen die betrapt worden op agressie in het openbaar vervoer (bus, trein, tram, metro enz) wil ik op een zwarte lijst plaatsen zodat zij levenslang kunnen worden uitgesloten van voordelige abonnementsprijzen en andere voordeeltarieven.

22. De eis van een fikse loonsverhoging voor politie, leger, Staatsveiligheid en het volledige justitie-apparaat aangezien deze alsmaar meer voor zwaardere beproevingen komen te staan door toenemende gevaren.

23. De invoering van een "computervergunning": alle computers krijgen een registratienummer en wie er een wil moet een vergunning aanvragen, zo kunnen misbruikers uit het verleden (oplichters, pedofielen) worden uitgesloten.

Ze zijn allemaal erg eigenlijk
Xbox Live: koenpijl
pi_51428050
Sorry, maar sommigen vind ik best strak
*nee, ik ben geen racist en weet ik wat*

Al zijn sommigen inderdaad ook echt dat je denkt van...
Vooral nummer 19
Vivre
  vrijdag 13 juli 2007 @ 13:39:36 #3
13250 Lod
Sapere aude!
pi_51428384
Op zich kan ik me in punt 12 nog wel vinden. Een beetje weten hoe je je moet verdedigen kan nooit kwaad natuurlijk.
GNU Terry Pratchett
  vrijdag 13 juli 2007 @ 13:40:10 #4
175038 RiffRaff
Balle in me buik
pi_51428407
Sommige zijn best goed, maar heel veel slaan echt nergens op.
Mwah, ik zou wel een amandelkoekje lusten.
  vrijdag 13 juli 2007 @ 13:42:18 #5
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_51428503
In de USA hadden deze standpunten beter standgehouden. Zie o.a. punt 15.

Punt 19
pi_51429067
Punt 11 lijkt zo'n beetje de enige serieuze
pi_51429198
quote:
Op vrijdag 13 juli 2007 13:26 schreef koen_pijl het volgende:
Ik lees net dit artikel:
Blood & Honour wil actie tegen homospelen Antwerpen

Dus ik denk van wat een fout figuur even wat info over hem opzoeken. Kom ik bij zijn programma uit van zijn politieke partij, en echt OMG:

6. Pedofielen mogen na hun vrijlating niet meer zelfstandig gaan wonen maar enkel nog in commune-verband om verscherpt toezicht mogelijk te maken. Een andere oplossing: hen een onzichtbare chip inplanten zodat ze ten allen tijde kunnen worden gevolgd door een centrale.

13. De te hoge huur- en vastgoedprijzen wil ik verminderen door iedere wijk afzonderlijk te laten beoordelen op levenskwaliteit volgens uiteenlopende criteria en de resultaten daarvan open en bloot te publiceren op een website van de Stad Antwerpen.

Kandidaat kopers of huurders kunnen zo -door te verwijzen naar een te lage of slechts gemiddelde quotering- bij verkopers en makelaars lagere prijzen afdwingen.

14. De Stad Antwerpen wil ik verplichten om een tienjarenplan op te stellen voor geplande Openbare Werken en wegenwerken (behoudens onvoorziene dringende herstellingen), vrij te raadplegen op het internet, zodat zelfstandigen die zich ergens nieuw willen gaan vestigen niet langer voor onaangename verrassingen komen te staan.

19. De prijs van de huisvuilzakken moet omlaag!

21. Degenen die betrapt worden op agressie in het openbaar vervoer (bus, trein, tram, metro enz) wil ik op een zwarte lijst plaatsen zodat zij levenslang kunnen worden uitgesloten van voordelige abonnementsprijzen en andere voordeeltarieven.
Eensch, de rest is bullshit.
  vrijdag 13 juli 2007 @ 14:03:44 #8
177856 Birra
Bangkok Connection
pi_51429272
Klinkt wel goed eigenlijk.
To me, clowns aren't funny. In fact, they're kinda scary. I've
wondered where this started and I think it goes back to the time I
went to the circus and a clown killed my dad.
pi_51429296
Ik weet niet hoe het in Antwerpen geregeld is maar het zou kunnen dat mensen alleen in zakken van de gemeente het vuil buiten mogen zetten om zo de hoeveelheid afval te beperken.
Uiteraard betaalt de burger niet de inkoopprijs.
Als ik het goed heb gaat het ook zo in Nijmegen.
2147483647 angels can dance on the point of a needle.
Add one and they will all turn into devils.
pi_51429363
Punt 12 geeft scholieren met een agressieve natuur juist een opstapje. Dan kun je beter de watjes die bij gym het laatst gekozen worden bijlessen "lichamelijk zelfvertrouwen" gaan geven.

Het enige wat ik verder nog van die pipo's zou willen weten, is welke drug ze hebben gebruikt toen ze die onzin opschreven...
Farts are jazz to assholes
pi_51429629
quote:
19. De prijs van de huisvuilzakken moet omlaag!
OMG
  vrijdag 13 juli 2007 @ 14:14:05 #12
137346 Keramiekplaatser
Blauw gevleugelte
pi_51429684
Op een paar na, zijn het allemaal prima punten.
pi_51430409
quote:
Op vrijdag 13 juli 2007 13:39 schreef Lod het volgende:
Op zich kan ik me in punt 12 nog wel vinden. Een beetje weten hoe je je moet verdedigen kan nooit kwaad natuurlijk.
Als iedereen weet hoe hij/zij zich moet verdedigen schiet je er als nog niet veel mee op..
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 13 juli 2007 @ 14:40:44 #14
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_51430609
quote:
Op vrijdag 13 juli 2007 13:31 schreef Strychnine het volgende:

Al zijn sommigen inderdaad ook echt dat je denkt van...
Vooral nummer 19
het werkt in België net iets anders dan in Nederland, lijkt me.

waarschijnlijk betaal je via je vuilniszak ook voor het ophalen. Hoe anders kun je deze prijzen verklaren:
http://www.standaard.be/Artikel/Detail.aspx?artikelId=FR1EJD51_12
Nothing lasts forever but the certainty of change
  vrijdag 13 juli 2007 @ 14:46:18 #15
128088 Masanga
Hakuna matata!
pi_51430768
quote:
Op vrijdag 13 juli 2007 14:04 schreef jeroen25 het volgende:
Ik weet niet hoe het in Antwerpen geregeld is maar het zou kunnen dat mensen alleen in zakken van de gemeente het vuil buiten mogen zetten om zo de hoeveelheid afval te beperken.
Uiteraard betaalt de burger niet de inkoopprijs.
Als ik het goed heb gaat het ook zo in Nijmegen.
Ik kan enkel spreken over Gent en Brugge. Het is zo dat je enkel zakken mag plaatsen van de gemeente. Die kosten 12¤ per 10 zakken. Andere zakken neemt de afvalophaaldienst niet mee, dus je komt er niet onderuit. Hiermee worden gemeentetaksen betaalt.

Zijn programmapunten zijn verder te gek om los te lopen uiteraard.
When all things seem to end, the future still remains..
  vrijdag 13 juli 2007 @ 14:49:26 #16
134240 Cryonic
ijskoud het lekkerste
pi_51430895
quote:
Op vrijdag 13 juli 2007 14:12 schreef andre347 het volgende:

[..]

OMG
Weet je hoe belachelijk duur die dingen zijn? ...en voor een arme student helemaal.
In Antwerpen hebben ze nu pas nieuwe prijzen ik weet uit mijn hoofd niet precies hoeveel. Maar t is best prijzig.
  vrijdag 13 juli 2007 @ 14:50:41 #17
167671 Hijacking
wat is je probleem ?
pi_51430934
op sommige punten eens maar op sommige on eens :V
happen naar de baas
  † In Memoriam † vrijdag 13 juli 2007 @ 14:53:01 #18
127870 Ratelslangetje
Lady
pi_51431003
Punt 1 tm 4 en punt 7
Giftig, Fel
Agressief en
Razendsnel
  vrijdag 13 juli 2007 @ 15:03:33 #19
37300 StarGazer
Anesthetize
pi_51431390
3. Nultolerantie voor antisemitisme en haatzaaierij tegen christenen. Ik wil de verkoop aan banden leggen van met name Islamitische teksten die oproepen tot geweld op joden en andersgelovigen.

'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_51432007
Eigenlijk zijn (neo) nazi's hele goede mensen hoor. De joden hadden het zo slecht nog niet tijdens de WOII.
  vrijdag 13 juli 2007 @ 18:07:40 #21
160473 Rossoneri
Daar hoorden zij engelen zinge
pi_51437451
quote:
Op vrijdag 13 juli 2007 14:14 schreef Keramiekplaatser het volgende:
Op een paar na, zijn het allemaal prima punten.
AJAX AJAX AJAX!!
PSN: Rossoneri15
  vrijdag 13 juli 2007 @ 18:12:12 #22
167671 Hijacking
wat is je probleem ?
pi_51437595
ik zie het neo nazi aspect niet zo erg in die punten.
hij is wel rechts , maar extreem / ?

edit : hij zit bij blood and honour dan zijn het idd nazi's
happen naar de baas
  vrijdag 13 juli 2007 @ 18:13:01 #23
160473 Rossoneri
Daar hoorden zij engelen zinge
pi_51437625
quote:
Op vrijdag 13 juli 2007 18:12 schreef Hijacking het volgende:
ik zie het neo nazi aspect niet zo erg in die punten.
hij is wel rechts , maar extreem / ?
Je wordt gauw voor (neo)Nazi uitgemaakt tegenwoordig he.
AJAX AJAX AJAX!!
PSN: Rossoneri15
  vrijdag 13 juli 2007 @ 18:15:26 #24
167671 Hijacking
wat is je probleem ?
pi_51437699
zie mn edit vorig bericht
blood and honour zijn geen lieverdjes
happen naar de baas
pi_51437767
quote:
Op vrijdag 13 juli 2007 18:13 schreef Rossoneri het volgende:

[..]

Je wordt gauw voor (neo)Nazi uitgemaakt tegenwoordig he.
Ja, vreselijk. Waarom zou dat zo zijn ?

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')