Ach, sinds het niet meer via Dordrecht gaat wordt het allemaal een stuk slomerquote:Op vrijdag 13 juli 2007 13:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Dan heb je vast dezelfde als die van mij van de week, die zit af en toe even in de kroeg tussendoor, maar hij komt wel hoor!
Dankje!quote:Op vrijdag 13 juli 2007 15:40 schreef Greys het volgende:
Chanty, staat je goed zeg!
Ik heb dat witte capribroekje ook, maar ik vind hem wel erg dun, de kwaliteit. Viel jij dat niet een beetje tegen? En hij kreukt als de helMaar misschien ben jij er wel veel zuiniger mee dan ik en blijft hij wel mooi
Thanksquote:Op vrijdag 13 juli 2007 16:48 schreef zoeperzazke het volgende:
Die broek en blouse staan je mooi, maarreh... waar heb je die rode pumps gekocht??
En de Kimono staat je ook enig!
Dame, ik MOEST even melden dat je een schitterend figuurtje hebt. Mooie verhoudingenquote:Op vrijdag 13 juli 2007 14:01 schreef Chanty87 het volgende:
Speak of the devil, net 5 minuten geleden afgeleverd
Edit: Foto's!
[afbeelding]
Nieuwe blouse en capribroek
[afbeelding]
Geel gestreepte top, maar je kijkt er dwars doorheen dus die gaat terug
[afbeelding]
Blauw topje
[afbeelding]
Nieuw vestje (ook aardig transparant, maar gaat sowieso wat onder dus dat is niet zo erg)
[afbeelding]
En de Madonna kimono. Weet nog niet of ik 'm ga houden,
Graag gedaanquote:Op vrijdag 13 juli 2007 18:11 schreef Greys het volgende:
Dank je MissJ! Echt superlief van je!!!!
De mannenafdeling had ik ondertussen ontdekt, dat ze die niet hebben. Dus de broek ga ik vanavond in Rotterdam ruilen (die hebben ze apart gelegd!) en het jurkje dan morgenochtend in Zoetermeer. Als ze er nog zoveel hebben, komt dat wel goed.
Wel jammer dat ik 14,95 heb betaald via de site en hem nu ga ruilen en dat hij dan nog maar 5,-- kostWant dan krijg ik de rest vast niet terug
Maar goed, dan heb ik wel een kleinere maat! Top!
(Ook gek trouwens he, dat het zo snel afgeprijsd is!)
Oeps... hmm jammer, maar ja, niks aan te doen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 18:22 schreef Greys het volgende:
Ja, maar ik heb iets doms gedaan, ik heb de rekening al betaald
Volgens mij was 7384 = 25% korting op een artikelquote:Op vrijdag 13 juli 2007 18:43 schreef fae_sarah het volgende:
Zijn er toevallig nog werkende kortingscodes?? Bedankt alvast!!
Die werken volgens mij helaas allebei niet meer... bij mij iig niet.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 19:35 schreef AJ187 het volgende:
[..]
Volgens mij was 7384 = 25% korting op een artikel
En 7442 is 10 euro korting
Tuurlijk krijg je de rest wel terug! dat zou anders echt belachelijk zijn...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 18:11 schreef Greys het volgende:
Dank je MissJ! Echt superlief van je!!!!
De mannenafdeling had ik ondertussen ontdekt, dat ze die niet hebben. Dus de broek ga ik vanavond in Rotterdam ruilen (die hebben ze apart gelegd!) en het jurkje dan morgenochtend in Zoetermeer. Als ze er nog zoveel hebben, komt dat wel goed.
Wel jammer dat ik 14,95 heb betaald via de site en hem nu ga ruilen en dat hij dan nog maar 5,-- kostWant dan krijg ik de rest vast niet terug
Maar goed, dan heb ik wel een kleinere maat! Top!
(Ook gek trouwens he, dat het zo snel afgeprijsd is!)
Das tricky... vooral als buurvrouw zelf denkt oeh weer een H&M pakket, lekker uitpakken...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 21:10 schreef loehoes het volgende:
Mijn pakket is ook terug van weggeweest. De postbode had het een paar huizen verderop gebracht en vergeten een briefje in de bus te doen!
De zwarte ballerina's en een broek voor mijn vriend. Beide perfect!
Ja precies. Maar had van de week al met de H&M besteld. En ze zij al, als het niet terecht komt halen we het gewoon van de factuur af. Goede service!quote:Op vrijdag 13 juli 2007 21:12 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Das tricky... vooral als buurvrouw zelf denkt oeh weer een H&M pakket, lekker uitpakken...
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 21:27 schreef Greys het volgende:
Loehoes, good for you! En... vond je vriend zijn ballerina's leuk?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |