Misschien omdat zij ook een race-licentie heeft en in kleine auto's racet?quote:Op zondag 8 juli 2007 13:24 schreef Jim.Beam het volgende:
In godsnaam wat doet Froukje de Both bij de formule 1?
Formule 1 hoort gewoon een moment te zijn van mannen onder elkaar, geven ze de presentatie in handen van een vrouwmens dat volgens mij gewoon van de autocue aan het oplullen is, nee nog beter, ze playbackt, heel haar presentatie is een week van te voren opgenomen!
Blurgh![]()
Ja in de Barbie-cup zeker.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:25 schreef Juup© het volgende:
[..]
Misschien omdat zij ook een race-licentie heeft en in kleine auto's racet?
Ik wil Dionequote:Op zondag 8 juli 2007 13:29 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Ze is in ieder geval beter dan dat lesbische mokkel die altijd bij he tennisen zit
Die zit bij de NOSquote:
Dan ga je toch turnen kijkenquote:
da's ook alleen maar omdat ze d'r examinator heeft lopen stokslobberen en zich in heeft gelikt bij iedere baas bij rtl.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:25 schreef Juup© het volgende:
[..]
Misschien omdat zij ook een race-licentie heeft en in kleine auto's racet?
da's helemaal een zaadhoofd idd.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:38 schreef Pakspul het volgende:
Zelfde als Hans Kraay jr. die bij de K-1 even de man probeert te zijn
Contract met zender, x aantal uren op tv, geen talent, wegpesten.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:24 schreef Jim.Beam het volgende:
In godsnaam wat doet Froukje de Both bij de formule 1?
Sophie Hilbrand is er ook zo een.quote:Op zondag 8 juli 2007 14:02 schreef parselmouth het volgende:
Ik denk dat ik Froukje de Both toch wel een van de lelijkste wijven vind die hier in Nederland het stempel 'lekker wijf' heeft gekregen. Ik kan haar hoofd echt niet aanzien gewoon
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |