quote:Karl Noten geeft bezit kinderporno toe
Utrecht - Fitnessgoeroe Karl Noten is woensdag door de politierechter in Utrecht veroordeeld voor het bezitten en verspreiden van pornografische foto's van minderjarige meisjes. De Avro heeft geschokt gereageerd en het programma 'Nederland in beweging' dat Noten met Olga Commandeur presenteerd direct van de buis gehaald.
Op de PC van Noten trof de politie in totaal zes plaatjes, negen videofilms en 201 zogenaamde thumbnails aan van jonge meisjes aan die als 'walgelijk en voor zieke geesten' door de rechtbank bestempeld werden. De advocaat van de fitnessinstructeur zei dat haar cliënt de kinderporno alleen maar heeft bekeken en het daarna direct van zijn PC heeft verwijderd.
Noten gaf aan de rechter toe inderdaad kinderporno op zijn computer te hebben gehad. Hij werd vandaag veroordeeld tot een taakstraf van 150 uur en drie maanden voorwaardelijke celstraf.
Whoa, dat valt nog wel mee bij Karl. Al gun ik het hem welquote:Op zaterdag 7 juli 2007 00:47 schreef BlackRhino het volgende:
Vet.
Als iemand mijn kinderen verkracht moet het karl zijn!quote:
quote:Op zaterdag 7 juli 2007 00:52 schreef agRESSIV-e het volgende:
150 uur werken is voor een surinamer( ? ) erger dan levenslang zitten.
quote:Op zaterdag 7 juli 2007 00:54 schreef agRESSIV-e het volgende:
[..]
Als iemand mijn kinderen verkracht moet het karl zijn!![]()
Doe ik ook altijd.quote:De advocaat van de fitnessinstructeur zei dat haar cliënt de kinderporno alleen maar heeft bekeken en het daarna direct van zijn PC heeft verwijderd.
En dat voor slechts 6 (quote:Op zaterdag 7 juli 2007 00:56 schreef Niek. het volgende:
Hij is geschorst als fysio, is uit zn eigen bedrijf gestapt en is niet meer op tv te zien, kansloze mongool dus die door zo'n rare actie zn leven, naam en carriere naar de ***** helpt.
en aantal filmpjes en iets van 200 thumbnails...quote:Op zaterdag 7 juli 2007 00:59 schreef Rosbief het volgende:
[..]
En dat voor slechts 6 (! ) plaatjes van tietloze meisjes.
Ik ga mijn dvd-collectie maar begraven in de achtertuin.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 00:59 schreef Rosbief het volgende:
[..]
En dat voor slechts 6 (! ) plaatjes van tietloze meisjes.
Hij had zijn laptop ter reparatie aangeboden.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 01:00 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wat ik me dan altijd afvraag, hoe komt de politie uberhaupt op de pc van Karl Noten? De politie loopt hier niet dagelijks naar binnen om mijn pc te checken...
hij had zn pc weggebracht om hem te laten maken oid. dat bedrijf vond toen die kinderporno en heeft aangifte gedaan.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 01:00 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wat ik me dan altijd afvraag, hoe komt de politie uberhaupt op de pc van Karl Noten? De politie loopt hier niet dagelijks naar binnen om mijn pc te checken...
quote:Op zaterdag 7 juli 2007 01:01 schreef Niek. het volgende:
[..]
hij had zn pc weggebracht om hem te laten maken oid. dat bedrijf vond toen die kinderporno en heeft aangifte gedaan.
En die lui maar Fappen.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 01:10 schreef Isabeau het volgende:
Wel vreemd dat pc-reparatiebedrijfjes blijkbaar door je fotocollecties spitten. Ook schandalig.
Inderdaad. Ik merkte dat eerder ook al op. Lijken maar weinig mensen bij stil te staan. ICT bedrijven mogen daar wel eens een gedragscode over opstelllen. Nu gaat het toevallig om kinderporno, maar in de meeste gevallen zijn het medewerkers van een bedrijf die bewust onnodig rondneuzen op de computer van de klant en de privacy van de klant bewust schenden.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 01:10 schreef Isabeau het volgende:
Wel vreemd dat pc-reparatiebedrijfjes blijkbaar door je fotocollecties spitten. Ook schandalig.
quote:Op donderdag 5 juli 2007 21:00 schreef rutger05 het volgende:
Ik las vandaag in de krant dat hij is aangegeven door het ict bedrijf dat zijn computersysteem en zijn websites beheert. Hij liet door het bedrijf ook zijn privé-computer repareren en daarbij is de kinderporno aangetroffen.
Blijkbaar is het noodzakelijk voor medewerkers van ict bedrijven om bij reparatie van een computer beeldbestanden en filmbestanden te openen en te bekijken.Je hoort immers wel vaker van dergelijke gevallen. In zijn geval gaat het om kinderporno dat is aangetroffen, maar in de meeste gevallen zullen het vertrouwelijke documenten, privéfoto's en filmbeelden van nietsvermoedende onschuldige klanten zijn die worden geopend en bekeken. Mochten het smakelijke foto's en filmbeelden zijn, dan acht ik het ook nog eens waarschijnlijk dat deze worden gekopieerd en zelfs worden verspreid. Volgens mij beseffen veel mensen onvoldoende dat hun privacy bij veel bedrijven niet veilig is als zij hun computer ter reparatie aanbieden.
Limewire had toch wat doorgegeven ofzo? Zoiets kan ik me herinneren...quote:Op zaterdag 7 juli 2007 01:10 schreef Isabeau het volgende:
Wel vreemd dat pc-reparatiebedrijfjes blijkbaar door je fotocollecties spitten. Ook schandalig.
quote:De politie, die getipt werd door de softwareleverancier van Noten, heeft die afbeeldingen opgespoord met software waar de fitnesser zelf niet over beschikte.
Zie mijn post boven betreffende de ontdekking van porno.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 01:18 schreef Fetai het volgende:
[..]
Limewire had toch wat doorgegeven ofzo? Zoiets kan ik me herinneren...![]()
Update: Beetje een rare zin is het![]()
[..]
[upd] TV-fitnesser Noten zocht kinderporno
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |