Grrrr, het is toch niet teveel moeite omdat elke keer te zeggen? Luie lul!!!!!quote:Ja ik vraag het niet aan iedereen dat is te veel moeite omdat aan iedereen te vragen
Nee ik kreeg ze wel, maar het was blijjkbaar te moeilijkquote:Op vrijdag 6 juli 2007 20:04 schreef Schunckelstar het volgende:
dus je bent zonder zegels huiswaarts gekeert of wat![]()
Breezers gaan er tegenwoordig al snel in...quote:Op vrijdag 6 juli 2007 20:08 schreef Slasher het volgende:
[..]
geboorte datum: 01-09-1995, man je zit nog op de basisschool wat weet jij nu van tanken![]()
Precies, dat denk ik ook.....!!!quote:Op vrijdag 6 juli 2007 20:08 schreef -skippybal- het volgende:
Hij is gewoon zoeen sneaky bastard die nooit vraagt of je die zeugels moet maar ze intussen zelf in de zak stopt en iedere maand aan de nieuwe badhandoeken zit.
Ja dan plakken ze beter!quote:Op vrijdag 6 juli 2007 20:05 schreef HenkieVdV het volgende:
En nu zit je thuis lekker te rukken op je fijne zegeltjes?
Dan moet je daar niet gaan werken.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 20:09 schreef CodeCaster het volgende:
Zeg jij maar eens 358 keer op een dag "Spaart u ook zegeltjes?". Op een gegeven moment brabbel je alleen nog maar "zegeltjes" uit, en er hoeft maar één dikke triangeljostie "zeeëgel" te verstaan en je wordt op je bek gehoekt.
Dáárom vragen ze het niet meer.
ga eens in een hoekje zitten huilenquote:
quote:
zeg ik ergens dat je niet mag klagen? kut-jostiequote:
daar word die halve tamme toch ook voor betaaldquote:Op vrijdag 6 juli 2007 20:02 schreef Slasher het volgende:
Grrrr, het is toch niet teveel moeite omdat elke keer te zeggen? Luie lul!!!!!
Gedesillusioneerd verliet ik het pand, ik had geen zin meer om met die gast in discussie te gaan.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |