5 augustus vieren de verjaardag van Morrisquote:Op vrijdag 6 juli 2007 22:17 schreef Moonah het volgende:
[..]Yep, 29 juli wordt het kutweer en 5 augustus is dit jaar een stralende dag!
Neuh! 29 juli is inderdaad kutweerquote:Op vrijdag 6 juli 2007 22:29 schreef snoopy het volgende:
[..]
5 augustus vieren de verjaardag van MorrisOok dan wordt het mooi weer. Net als 29 juli
![]()
Het wordt de 29ste vast mooi weerquote:Op vrijdag 6 juli 2007 18:57 schreef An24 het volgende:
[..]
Ja klopt, ik kan de 29e wel maar de 5e niet, tenminste, ik schat in dat ik dan te brak ben van het fotograferen op Loveland de 4e![]()
Ja, de 29e vieren wij die van Myhron, dan moet het wel goed weer zijn. Net als de 5e trouwens.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 22:29 schreef snoopy het volgende:
[..]
5 augustus vieren de verjaardag van MorrisOok dan wordt het mooi weer. Net als 29 juli
![]()
Precies, dan ik ook. Spreken we dan over het centraal station? Of Zuilen station?quote:
quote:Op zaterdag 7 juli 2007 10:59 schreef owlet het volgende:
Misschien is centraal het makkelijkst. Onder de grote blauwe borden ofzo, da's niet te missen.
Wat mij betreft is centraal prima en zolang het niet om 8 uur 's ochtends is vind ik een heleboel primaquote:Op zaterdag 7 juli 2007 10:51 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
Precies, dan ik ook. Spreken we dan over het centraal station? Of Zuilen station?
Had ik het met PM-girl ook al overquote:Op vrijdag 6 juli 2007 22:17 schreef Moonah het volgende:
We kunnen mss wel carpoolen?
Wij om 10.40 op zn vroegst. En dan gaat er om 10.47 de trein naar Utrecht Zuilen. Al zal die misschien vaker per uur gaan. Dat weet ik niet, de ns site kapt er hier mee.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 11:35 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
ik kan er op ze vroegst pas 10:22 zijn
Ik ookquote:Op zaterdag 7 juli 2007 13:35 schreef owlet het volgende:
Ik schik mij naar de tijd waarop de meeste mensen op het station kunnen zijn
Ieder voor zich is handig denk ik. En misschien sommigen als extra zeg maar iets lekkers? Of zeg ik nu iets stoms?quote:Op zondag 8 juli 2007 19:23 schreef Oxymoron het volgende:
Moeten we nog iets lekkers meenemen?
Mis ik iets?quote:Op maandag 9 juli 2007 06:23 schreef Belana het volgende:
oxymoron, als ik jou nou zie he in het park, hoe wil je dan benaderd worden? wil je alleen een "hoi oxy, ik ben belana"? ik kan me voorstellen dat je handen schudden misschien niet prettig vind?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |