Nog even over het 'probleem' van gisteren..
Het zit me niet lekker dat ik hier door met name Loena-tik- als iemand wordt neergezet die geen respect heeft voor privacy van anderen. Alsof ik die bepaal.. Zou niet durven!
Ik heb nérgens een foto publiekelijk online gezet, heb nérgens een portret van iemand gemaakt die dat niet wil (mensen die ik ontmoet hebben kunnen zelfs beamen dat ik dat netjes vraag) en ik ben zélfs nog niet eens op de meeting verschenen. Dan hoeft er toch niet zo overtrokken gereageerd te worden? Er is überhaupt nog geen probleem, zoals nikky ook al aangaf!
Het is nota bene míjn voorstel geweest om weer het Photobucket principe te hanteren, waarbij iedereen zélf bepaald of haar foto online komt. Is dat niet privé genoeg Loena-tik-?
Maar.. Ik heb zo wel mijn principes. Met het niet weg poetsen van mensen op de foto's, bedoel ik dat ik geen mini gezichtjes van een overzicht foto ga weg halen die ik alleen maar privé voor de mensen die elkaar tóch al ontmoet hebben op Photobucket zet. Ik ga ook niet aan iedereen vragen of ik een foto mag maken op dat ene leuke snapshot moment. Sorry, maar dan heb ík geen plezier meer in het foto's maken. Mensen die naar deze meeting willen komen wéten dat er gefotografeerd wordt (of hier nu een FOT tag aan hangt Brighteyes of niet, dat zal mij een zorg zijn). Als je persé niet gefotografeerd wilt worden, is het verstandiger om niet te komen.
Privé is zo'n meeting sowieso niet. Er wordt in dit topic duidelijk beschreven waar en wanneer het plaats vindt. Ook staat er vermeld wie er komt. De Britney jagers die hier mee lezen weten ons dan echt wel te vinden
![]()
Niet om jullie 'bang' te maken, maar om je er even van bewust te maken.
Shit, ik wilde me hier echt niet gaan verantwoorden aan mensen die bij voorbaat al het slechte denken.. maar het zat me vanmorgen nog steeds niet lekker, vandaar.