Geweldig!quote:Op zondag 22 juli 2007 19:56 schreef Patch het volgende:
Ik was en ben stemacteur.
Ik ben toen bij The Simpsons begonnen als Milhouse en andere diverse kinderstemmen, daarnaast nog een boel andere tekenfilms, ook veel uit joegoslavië. Zo is het balletje gaan rollen en nog steeds
Check.quote:
laatste offtopic reactiequote:Op maandag 23 juli 2007 14:17 schreef Ceriel het volgende:
[..]
Geweldig!Ik weet nog goed hoe Milhouse klonk in de Nederlandse versie. Ik deed 'm met vrienden zelfs weleens na weet ik nog goed. Ik kan me nog een aflevering herinneren dat Milhouse niet meer met Bart mocht omgaan vanwege z'n slechte invloed. Daar zaten een aantal leuke quotes in.
Stemacteur lijkt me echt een superberoep. Of valt 't ook weleens tegen?
Dat zou iets betekenen als niet elke zomerblockbuster in de IMDb top 250 heeft gestaan.quote:
Het gaat me dan ook meer om die 9.3. Dat is toch niet alledaags.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 12:13 schreef SaintOfKillers het volgende:
Dat zou iets betekenen als niet elke zomerblockbuster in de IMDb top 250 heeft gestaan.
Uit de recente geschiedenis kan ik me Borat, Inland Empire en Snakes on a Plane herinneren die bij 1.000 stemmen nog steeds een erg dikke 9 hadden en ik kijk maar sporadisch naar die ratings.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 12:17 schreef Arcee het volgende:
[..]
Het gaat me dan ook meer om die 9.3. Dat is toch niet alledaags.
Eerst stonden we gepland voor 26 juli, maar dat was ineens verplaatst naar 16 augustus, geen idee waarom.quote:Op woensdag 25 juli 2007 20:42 schreef biermeister het volgende:
waarom moeten wij in godsnaam weer zo lang wachten...de belgen krijgen hem weer als eerst
Wat goed nieuws is voor ons, de generatie die opgroeide met Sky Channel en Superchannel enzo...quote:Op woensdag 25 juli 2007 21:15 schreef biermeister het volgende:
moet zo ie zo verboden worden dat nasynchronisatie gebeuren, daardoor kunnen veel mensen nog geen engels
Ik vind het voor Aziatische films wel prettig eigenlijk.quote:Op woensdag 25 juli 2007 21:07 schreef Yi-Long het volgende:
Wat een belachelijke praktijken blijven dat toch, dat nasynchroniseren. Zou verboden moeten worden. Ook voor kinderseries btw.
idd als je die series van nu allemaal ziet op jetix, nickelodeon etc.... triest gewoon. Ook hoe ze 'getekend' zijn btw. Wat een zooi allemaal.quote:Op woensdag 25 juli 2007 21:07 schreef Yi-Long het volgende:
Wat een belachelijke praktijken blijven dat toch, dat nasynchroniseren. Zou verboden moeten worden. Ook voor kinderseries btw.
Zeker gaan zien dusquote:Net gezien in de bios:
The Simpsons Movie
Ik kan er kort over zijn: hij was erg cool! Alle verwachtingen werden waar gemaakt.
Het verhaal is redelijk dun en uiteraard voorspelbaar maar speelt heel handig in op de milieu hype van dit moment zonder prekerig over te komen, het Amerika van dit moment wordt nogal voor aap gezet zoals we dat gewend zijn maar zonder dat het geforceerd is of over the top wordt.
De verwijzingen naar andere films en docu`s (Al Gore`s An Inconvienent Truth mag uiteraard niet ontbreken) zijn talrijk en goed gevonden.
Alle bekende personages komen (in mindere of meerdere mate) ook hier weer voorbij, al is het jammer dat een aantal van die figuren niet wat meer tijd kreeg.
Verder doen The Simpsons wat van ze verwacht wordt en is Homer weer glorieus in de hoofdrol. Wat een fantastisch personage blijft dat toch.
Vooraf was ik wellicht wat sceptisch of het concept dat in een aflevering van 20 minuten zo goed werkt ook voor de volledig anderhalf uur zou kunnen werken, maar die angst bleek ongegrond.
The Simpsons Movie is een geweldig avontuur van onze favoriete tekenfilm familie die de hele duur van de film weet te boeien. Zowel voor fans als voor niet fans.
IMDB Cijfer: 9,0/10
Mijn Cijfer: 8,5/10
quote:Op donderdag 26 juli 2007 23:39 schreef __Saviour__ het volgende:
Nieuws over die film haalde ik alleen uit dit topic dus ik hield ook die datum aan. Maar da's blijkbaar alleen Nederland dus, geen idee waarom dat nou weer achterloopt.
Maar hij draait dus al gewoonEn nog digitaal ook
Binnenkort eens gaan zien dan!
Zei ik ook tegen m`n broer: heb echt medelijden met de mensen die per ongeluk de NL versie kiezenquote:Op donderdag 26 juli 2007 23:49 schreef __Saviour__ het volgende:
Die zou het dan wel worden ja. Wel opletten dat het niet per ongeluk de NL versie wordt, die draait op dezelfde tijdstippen ook nog eens
Ik kan me niet voorstellen dat mensen bewust voor de Nederlandse versie kiezen, dus ze zullen het alleen maar van deze ongelukjes moeten hebben.quote:Op donderdag 26 juli 2007 23:52 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Zei ik ook tegen m`n broer: heb echt medelijden met de mensen die per ongeluk de NL versie kiezen
De mensen die bewust voor de NL-versie kiezen zijn wel redelijk triestquote:Op vrijdag 27 juli 2007 11:38 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat mensen bewust voor de Nederlandse versie kiezen, dus ze zullen het alleen maar van deze ongelukjes moeten hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |