Nope, vereist een bepaald jaarinkomen...quote:Op dinsdag 3 juli 2007 11:23 schreef Gunner het volgende:
Neem gewoon een VISA. Eerste jaar gratis. Weet alleen niet of je die als student kan afsluiiten.
Visa is ook gewoon een credit card, net zoals de Master Card die je bij de meeste banken krijgt.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 11:25 schreef Sport_Life het volgende:
Wat is het verschil tussen Visa en CC? Volgens mij kan ik alleen CC bij een studentenrekening afsluiten.
Ik zie het probleem ook niet zo. Als je ook al zo schraperig op vakantie moet vind ik er bij voorbaat al niets meer aan.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 11:28 schreef Xebrozius het volgende:
Maar goed, je bent dus 14 euro kwijt om een jaar lang een CC te kunnen gebruiken. Dus ook de volgende vakantie ws nog. Dat houdt in dat je per maand 1,17 euro kwijt bent voor een stukje plastic. Een biertje per maand minder drinken en je speelt alweer quitte..
Juist, vakantie kost geld... Soms meer dan je hebt. Prima... Dan werk je daarna wat harder om de kosten weer af te lossen. Ik leef maar een keer en ik laat me niet tegenhouden door mijn saldo om zo mijn vakantie niet maximaal te beleven.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 11:29 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ik zie het probleem ook niet zo. Als je ook al zo schraperig op vakantie moet vind ik er bij voorbaat al niets meer aan.
Hell, m'n credit card statement van m'n vakantie in Amerika is m'n leukste souvenir![]()
Ik ook niet, maar verschil met jou is blijkbaar dat ik voldoende saldo HEB.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 11:31 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Juist, vakantie kost geld... Soms meer dan je hebt. Prima... Dan werk je daarna wat harder om de kosten weer af te lossen. Ik leef maar een keer en ik laat me niet tegenhouden door mijn saldo om zo mijn vakantie niet maximaal te beleven.
Nou ja, blijf student he, moet toch iedere maand weer meer dan 300 euro opzij leggen voor de huur en dan nog eten , stappen etc.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 11:29 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ik zie het probleem ook niet zo. Als je ook al zo schraperig op vakantie moet vind ik er bij voorbaat al niets meer aan. Voor vakantie heb ik dan wel geld genoeg (2x wintersport & 2 of 3x 's zomers meestal)
Volgens mij zie jij het verschil niet echt tussen iets niet KUNNEN betalen of ergens zo min mogelijk voor WILLEN betalen...quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:26 schreef Gunner het volgende:
Oh ja, je kan ook GEEN auto huren. is pure luxe die je je volgens mij helemaal niet kan veroorloven, anders had je dit topic niet hoeven openen.
2,50 voor een bietje is alsnog absurd, maar dat is een andere discussie. en tien euro voor een biertje? is dat in een bordeel ofzo?
Huurauto die we nemen is ook een kleine Matiz of vergelijkbaar, ja tuurlijk kan ik 200 euro meer uitgeven aan een leuke cabrio (kan 1000E rood staan dus betalen is geen punt), maar dat heb ik er niet voor over, omdat een Matiz ook rijdt..quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:26 schreef Gunner het volgende:
Oh ja, je kan ook GEEN auto huren. is pure luxe die je je volgens mij helemaal niet kan veroorloven, anders had je dit topic niet hoeven openen.
2,50 voor een bietje is alsnog absurd, maar dat is een andere discussie. en tien euro voor een biertje? is dat in een bordeel ofzo?
Ik zie het anders ja denk ik, want een tientje extra kosten op een hele vakantie vind ik dus peanuts. Een luxe vakantie naar Portugal is ja ook niet gratis? Verre van dat.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:36 schreef Furia het volgende:
Volgens mij zie jij het verschil niet echt tussen iets niet KUNNEN betalen of ergens zo min mogelijk voor WILLEN betalen...
De verhouding huurauto/creditcard en ijsje gaat direct al wat scheef niet waar.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:45 schreef Sport_Life het volgende:
Toch zal ik ook geen 10 euro in Lissabon voor een ijsje betalen (ik zeg maar wat). "ja want wat is 10 euro nou op een hele vakantie van 500 euro" -
Dat vind ik zelf een beetje een domme gedachtengang. Als ik hier en daar een tientje bespaar op dingen die niet belangrijk voor me zijn, hou ik meer geld over voor dingen die ik wel graag wil doen!quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:44 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ik zie het anders ja denk ik, want een tientje extra kosten op een hele vakantie vind ik dus peanuts. Een luxe vakantie naar Portugal is ja ook niet gratis? Verre van dat.
Ik probeer het totaalplaatje te zien.
quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:48 schreef Furia het volgende:
Maar goed, dan ga ik er weer vanuit dat je geld hebt en iets zegt me dat dat bij jou dan niet het geval is.
Ik zeg ook niet dat het duur is, die 3,50 per kwartaalquote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:47 schreef Gunner het volgende:
[..]
De verhouding huurauto/creditcard en ijsje gaat direct al wat scheef niet waar.
Ijsje 10 euro (kan je contant afrekenen)
Auto huren : 200 (noem maar wat) + 10 euro credit card. Dat is 5% extra op dat bedrag.
Om maar terug te komen op een eerdere post ; Ik probeer het totaalplaatje te zien en op basis daarvan maak ik voor mezelf uit of het duur is of niet.
Ik hoop dat je mijn punt ook een beetje snapt wat ik probeer te zeggen?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:53 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat het duur is, die 3,50 per kwartaal. (vind het juist erg goedkoop eigenlijk, had wel duurder verwacht). Maar als ik 10,50 kan besparen, doe ik dat graag. En niet alleen omdat ik nu student ben met een torenhoge schuld..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |