[Dit bericht is gewijzigd door trafo (Datum 10 Oktober 1999).]
Je lijkt V wel. Ook allemaal foutieve informatie.
Van deze lijst klopt geen hol. Als je dit serieus bedoelt pleur dan maar op!!!!
quote:
op 10-10-1999 om 07:25 PM schreef Uniquehorn het volgende:
Eh.... ze is bezig met kijkers te laten denken dat ze bekt met Maurice. Naar mijn mening deden ze het dus niet echt, maar gewoon om reakties als die van jou op te roepen.
Ik denk dat je gelijk hebt Uniquehorn! Het zag er nogal gespeeld uit en daarna zaten ze heel geitachtig te kijken in de camera. Tja, ik heb natuurlijk geen idee van wat voor verhouding Karin heeft met haar man, maar echt humoristisch zal ie het toch niet vinden? Het houdt wederom de gemoederen in Nederland bezig hè?!
Groetjes
------------------
Ruby
[Dit bericht is gewijzigd door ruby (Datum 10 Oktober 1999).]
quote:
op 10-10-1999 om 07:28 PM schreef luciano het volgende:
1) vanavond gezien dat maurice + karin hebben gekust
1) vanavond gezien dat karin een kaartje kreeg met de tekst : veel plezier in je nieuwe huis
Shit Luciano,
Ik heb maar de laatste 20 minuten gezien, heb ik iets gemist??
Maar als je doelt op datgene wat er gebeurde in de badkamer, vongens mij fluisterde Karin alleen maar wat zag je hoe Maurice doorging met tandenpoetens? Btw zoenen onder tandenpoesten lijkt mij niet zo lekker...nooit geprobeert, eigenlijk.
quote:
op 10-10-1999 om 10:48 PM schreef Beeezzz het volgende:
Shit Luciano,Maar als je doelt op datgene wat er gebeurde in de badkamer, vongens mij fluisterde Karin alleen maar wat zag je hoe Maurice doorging met tandenpoetens? Btw zoenen onder tandenpoesten lijkt mij niet zo lekker...nooit geprobeert, eigenlijk.
Het was inderdaad in eerste instantie fluisteren terwijl hij zijn tanden aan het poetsen was. Toen kwam sabine uit de slaapkamer, keek en zei nog: "Ik heb niets gezien" (ze had een idee wat er aan de hand was!) Daarna ging de bek er echt op.
Sowieso zal Karins man het niet zo leuk vinden, dat geflikflooi met een puber. Of ze nou gezoend hebben of niet.
Anyway , de meest geloofwaardige oplossing lijkt mij dat diverse paren met hun partner hebben afgesproken , schat we gaan voor die F250.000 , en daarbij moeten er offers gebracht worden. Een beetje kussen , knuffelen , kroelen , strelen , masseren , omarmen , opgeilen , flirten , bij elkaar in bed kruipen , zoenen , bekken , tongen , ik zou mijn vrouw daar toestemming voor geven , en eventueel in een later stadium zou ze van mij ook de wip van de century mogen maken als dat haar populariteit ten goede zou komen , want F250.000 , ik heb ze niet elke dag op mijn bankrekening!
En nou niet allemaal met die flauwe opmerking komen van ; daarom ben je zeker weer vrijgezel , want dat lag aan ....... , ja , waar lag dat ook al weer aan? , afijn , op naar de volgende vriendin , MET RRROOOOOODDD HAAR ! e-mail me maar , foto bijsluiten graag !
"mama, wat doet die jongen met mama" ... zoo, da's lekker.
Die discussie is toch al jaren geleden gevoerd, na het uitkomen van Indecent Proposal (of hoe je het ook schrijft, tis al laat).
Het idee om WF naar Karin d'r familie te sturen vind ik trouwens wel errug leuk.
Of zouden ze donderdag in de uitzending een diepte interview met Dufne en Rolf hebben?
Rolf: Ja, ik presenteer het programma ook alleen maar en heb er dus niets mee te maken hoor maar mogen de kinderen naar hun moeder kijken om 8 uur? En wat vind u van het gedrag van uw vrouw SNUIF ?
Dufne: Kom Rolf, laten we het bij het programma blijven. We gaan even naar de life beelden in het huis, naar de slaapkamer.
Oooooooooh, wat gebeurt er daar?
Snel terug naar jou Rolf. ROLF, Rolf?????
quote:
op 10-11-1999 om 12:04 AM schreef Gaby het volgende:
iedereen vraagt zich af waar karin mee bezig is maar ik denk meer : wat ziet die maurice in die oude bejaarde karin...bah hij is stom bezig
Sorry.. zelfs dat doe ik niet.. ben ik nou misschien te trouw???
Een groot verschil met hetgene wat jij schetst is dat wat Karin en Maurice (vergeet hem ook niet) doen live wordt uitgezonden.
Kijk tuurlijk is het geniepige ook niet goed, dat zeg ik niet.
Maar tjee wat moeten die kinderen van Karin morgen op school aanhoren. Ik zou niet in hun schoentjes willen staan.
Eindelijk een vrouw die het begrijpt , als je ROOD haar hebt , mag je me e-mailen voor , éh , waarvoor ook alweer , nou ja dat komt wel. Evt.vriend/partner/man = geen probleem , daar waren we het toch over eens , hè?!
LOL
Sorry.. zelfs dat doe ik niet.. ben ik nou misschien te trouw???
Bestaat er dan zoiets als té trouw? Maarre... vast geen twintig jaar huwelijk met vier kinderen achter je kiezen...
quote:
op 10-11-1999 om 12:28 AM schreef sjak het volgende:
Inderdaad erg seventies Patsy.
Ze moeten na de scheiding zeker ook goede vrienden blijven en alles nog met elkaar kunnen doen?Een groot verschil met hetgene wat jij schetst is dat wat Karin en Maurice (vergeet hem ook niet) doen live wordt uitgezonden.
Kijk tuurlijk is het geniepige ook niet goed, dat zeg ik niet.Maar tjee wat moeten die kinderen van Karin morgen op school aanhoren. Ik zou niet in hun schoentjes willen staan.
Tja... tenzij ze zeer maatschappijvreemde kindertjes heeft heb ik nog steeds niets gezien waar die een trauma aan over zouden moeten houden. De gemiddelde tienjarige van nu heeft genoeg MTV en Cartoon Network op z'n zieltje zitten om een knuffelende mama te kunnen hebben. Je kúnt het natuurlijk ook allemaal wat minder ranzig zien. Positief denken, bedoel ik.
Karin is er toch echt zelf bij. Hopelijk beseft zij wat haar handelen kan betekenen voor haar kinderen.
Karin is de enige die hiervoor verantwoordelijk is!
Als ze een echte moeder is stapt ze nu uit BB om haar kinderen een hoop ellende te besparen. Blijft ze rotzooien met Maurice dan is het duidelijk met wat voor een egoist we hier te maken hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |