abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 2 juli 2007 @ 15:55:58 #26
181399 Swiffer
Opgeruimd staat netjes.
pi_51061154
Staat allemaal in dat budget ding
pi_51061511
quote:
Op maandag 2 juli 2007 15:55 schreef Swiffer het volgende:
Staat allemaal in dat budget ding
Jaaa maar dat is intimiderend enzo
Ik heb zelf allerlei kladblaadjes vol zitten pennen indertijd
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  maandag 2 juli 2007 @ 16:18:30 #28
181399 Swiffer
Opgeruimd staat netjes.
pi_51061897
intimiderend??

vond juist van niet... maar goed ieder zijn meug he
pi_51062089
quote:
Op maandag 2 juli 2007 16:18 schreef Swiffer het volgende:
intimiderend??

vond juist van niet... maar goed ieder zijn meug he
Ik heb dyscalculie, dus die rijen cijfers zijn een beetje moeilijk te verwerken voor me.
Vandaar ook dat ik voordat ik op mezelf ging eerst goed heb zitten rekenen, ik ben als de dood dat ik niet rondkom ofzo.

Wat nergens op slaat want het gaat prima tot nu toe. Ik heb de site wel goed kunnen gebruiken om ongeveer mijn boodschappen per maand te kunnen berekenen. EN er de tip van de ziektekosten vanaf gehaald (was iets met bepaalde ziektekosten die je kon aftrekken etc.).

Maar dat is een beetje oftopic
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  maandag 2 juli 2007 @ 16:34:51 #30
181399 Swiffer
Opgeruimd staat netjes.
pi_51062346
oooh ik snap hem, wist ik niet...

maar inderdaad OT ik ben benieuwd wat TS zegt.
pi_51066012
quote:
Op maandag 2 juli 2007 15:52 schreef Syrena het volgende:

[..]

Wel afvalstoffenheffing. Daar heb je meestal een vast deel (dat is in mijn geval 159 euro per jaar, is voor iedereen gelijk in mijn gemeente) en daarbovenop nog de variabele kosten. Dus per vuilniszak of per aangeboden container. Ik betaal 2.40 per zak.
Hmm, bij Nijmegen staat geloof ik afvalstoffenheffing 40,74. Maar dat lijkt me dan wel erg weinig in vergelijking met jou. Dan vraag ik me af of die 40,74 toch niet per kwartaal of per maand is ofzo.
Nijmegen is dacht ik wel erg duur qua gemeentelijke belastingszooi dus zou me niks verbazen als het per maand blijkt te zijn
Ik geloof dat je in Nijmegen trouwens 0,77 ct betaalt voor een zak. Maar t kan dus nog duurder :-/

Zorgtoeslag krijg ik gelukkig wel, 36 euro per maand ofzo. Maar ik zat me laatst af te vragen of dat wel klopt (met mijn 1550 bruto/ 1200 netto per maand). Volgens mij is het gebaseerd op een jaarloon van 10.000 en ik verdien nu bruto het dubbele.
Ik zou denk ik veel minder moeten krijgen of niks? Dat wordt vrees ik terugbetalen ah eind vh jaar...
pi_51067128
Je kunt een proefberekening doen op de site van de belastingdienst. Je moet uitgaan van je belastbaar inkomen, dus het bedrag dat je aan de belastingdienst opgeeft. Het gaat er dan om wat je dit jaar denkt te gaan verdienen in totaal.

Ik bereken mijn jaarinkomen door mijn nettoloon x 14 te doen (ivm vakantiegeld en eindejaarsuitkeringen).
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_51067506
quote:
Op maandag 2 juli 2007 15:43 schreef Swiffer het volgende:
http://www.nibud.nl/testenspel/index.php?subject=spel&id=76&subject_extra=Persoonlijk+Budgetadvies

doe de budgettest en je weet hoe ver je ongeveer kan springen, daar staan praktisch alle dingen in die je zo zou vergeten.
Hmm ik kom uit op rond de 850 euro per maand aan vaste lasten. Ik heb het wel ruim gehouden dan zit ik er iig niet onder.
Dan houd ik nog ongeveer 300 euro per maand over voor eten+drinken, kleding, reizen, huisinrichting, schoonmaakmiddelen, onvergoede ziekenkosten, toiletspullen, leuke dingen, sparen etc.
Is dat eigenlijk normaal of zit ik hiermee op uitkerings/ bijstandsniveau?
Dat wordt krap :-p Ik woon nu thuis, betaal mn ziekenkosten en 100 kostgeld en wat eigen boodschappen en mn toiletspullen en mn vriendje is een grote kostenpost -en ook het reizen ernaartoe-, maar voorderest heb ik echt onwijs veel geld over eigenlijk (toch geef ik niet veel uit en kom ik toch niet aan sparen ofzo toe).

Ff een overzicht van mn berekening:

INKOMSTEN
Inkomen: 1200
(zorgtoeslag 36 euro maar dat moet eigenlijk 0 zijn denk ik met mijn inkomen dus dat tel ik niet mee)

UITGAVEN

Huur: 320
Servicekosten: 5
Gas/ licht: 90
Water: 10
Afvalstoffenheffing: 42
Riool: 45
Waterschapsheffing: 10
TV/ internet/ telefoon: 50
Telefoontikken: 25
Mobiel: 50
Ziekenfonds: 112
Inboedel+WA: 10
IB groep schuld: 50
Abbo Tv gids of krant: 25

En dan maar hopen dat het meevalt en ik toch iets meer overhoud dan die 75-60 euro per week Damn.

[ Bericht 4% gewijzigd door Verhuisdoos op 02-07-2007 19:17:57 ]
pi_51067924
'Huiseigenaren van wie de woning is aangesloten op het gemeentelijk riool, betalen rioolrecht.'

Dat staat op een site over rioolrecht. Ben je als je huurt ook huiseigenaar of alleen als je koopt en het huis echt van jou is?
In geval van het laatse hoef je dus als huurder blijkbaar idd geen rioolrecht te betalen...hoop ut.
  maandag 2 juli 2007 @ 19:28:18 #35
3358 pluisje
Mevrouw Mans
pi_51068216
Die heffingen en belastingen vallen als je huurder bent vaak wel mee. Hoe en wat precies kan ik je ook niet vertellen, vaak wordt een deel geincasseerd door de gemeente, een deel door het waterschap en een deel door het energiebedrijf, maar ik denk dat je dat nu behoorlijk aan de ruime kant hebt geschat. Maar goed, dan kan het alleen maar meevallen
Als je daarnaast zou willen besparen dan zou ik dat op je telefoonkosten proberen te doen, die zijn in totaal best hoog, en geen krant of tvgids nemen.
  maandag 2 juli 2007 @ 19:40:53 #36
16715 Mylene
*schatje*
pi_51068725
LIF >>> WGR
pi_51068756
Ik had wel veel gespaard voor de inrichting etc. dus dat hoefde ik niet in mijn budget op te nemen.
Mijn vaste lasten zijn zo'n 890 euro per maand, exclusief de treinkaartjes naar mijn lief en exclusief boodschappen (overigens inclusief 100 euro sparen).

De gemeentelijke belastingen heb ik hierbij niet meegeteld, die aanslag komt maar 1x per jaar en dan betaal ik die in termijnen. Zou ik die wel meetellen dan wordt het bedrag zo'n 25 euro per maand hoger.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  maandag 2 juli 2007 @ 20:29:25 #38
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_51070714
quote:
Op maandag 2 juli 2007 19:12 schreef Verhuisdoos het volgende:

Een rijtje uitgaven
Is helemaal niet verkeerd hoor. WIj hebben 600 voor 4 personen en redden het er makkelijk mee.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  maandag 2 juli 2007 @ 21:09:59 #39
83128 Sandertje21
Ben er even niet.
pi_51072416
DELTA is een prima leverancier voor elektriciteit.

Concurerende prijzen maar daarnaast ook nog een prima klantenservice die tenminste te bereiken is via een gratis nummer ipv een dure betaalde lijn. (waar je dan ook nog vaak in de wacht mag staan)
.
..
...
....
pi_51073694
Ik zag trouwens dat ik toch nog recht had op zorgtoeslag, 27 eurie als het goed is toch nog wel met mijn 20.000 euro (wat overigens ook vrij aan de ruime kant is volgens mij)
pi_51106422
Ik heb de aanslagen van mijn water er nog even bijgepakt en voor afvalstoffenheffing + rioolrecht ben ik in totaal 365 euro per jaar kwijt, voor verontreinigingsheffing e.d. 105 euro per jaar.
Dat is dus inbegrepen bij die 90 euro per twee maanden.

Dit zal best wat verschillen per gemeente, maar zo'n groot verschil? Staat er geen periode op de aanslag?
Nou ja, des te beter natuurlijk wanneer het voor jou zo weinig per jaar zou zijn

Je hebt je zo te merken wel flink verkeken op een aantal zaken, maar met 75 euro per week zou je het prima moeten kunnen redden.

En weet je zeker dat je geen recht hebt op huurtoeslag?
"The problem with common sense is that most people are morons."
pi_51106909
quote:
Op maandag 2 juli 2007 21:35 schreef Verhuisdoos het volgende:
Ik zag trouwens dat ik toch nog recht had op zorgtoeslag, 27 eurie als het goed is toch nog wel met mijn 20.000 euro (wat overigens ook vrij aan de ruime kant is volgens mij)
Dat is idd wel enorm ruim ja. Denk dat je eerder rond de 16.500 zit.
Ze betalen je niks terug als je zelf een te hoge schatting gemaakt hebt. Alleen als je te laag schat moet je terugbetalen (ja lekker oneerlijk )
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  woensdag 4 juli 2007 @ 10:17:48 #43
6373 thaduck
!! nu Tha_Duck !!
pi_51121377
quote:
Op maandag 2 juli 2007 13:59 schreef Verhuisdoos het volgende:
In dit geval voor nu maar even voor NUON gekozen, ben ik tenminste -op tijd- ergens aangemeld en kan ik op mn gemak nog wel uitzoeken welke nu echt goedkoper is en evt. dan alsnog overstappen.
Lol, precies hetzelfde gedaan hier. En sindsdien zit ik nog steeds bij UnitedConsumers/COGas. Ik ben te beroerd om het allemaal uit te zoeken, en de prijs is in mijn ogen billijk.
tegenwoordig bekend als Tha_Duck
pi_51142913
Valt me ook erg tegen al die bedragen. En dat is hetgene wat je huurt nog goedkoop ook vind ik.
Slapelopze nachten? Daar lig ik niet wakker van....
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')