Nee ik ben normaalquote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:03 schreef zarGon het volgende:
Tsssk, niet eens citronella in de buurt,.
Volgens mij komen ze op je lichaamsgeur af ipv op je CO2 die je uitademtquote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:07 schreef cerror het volgende:
Heb je een ventilator? Die aanzetten!
Die beesten kunnen je o.a. lokaliseren middels je adem (koolstofblabla) met een ventilator raken ze de kluts kwijt.
Ik werd normaal altijd doodgestoken maar sinds een jaar heb ik een plafondventilatordinges en geen last meer van die kankermuggen gehad.
Ik heb er nog een staan (serieus) en doe er niets mee. Hebben?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:09 schreef Jojoortje het volgende:
Wel een handige tip, maar ik heb geen ventilator![]()
Dan wordt het gewoon ouderwets met een opgerolde Donald Duck meppen.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:09 schreef Jojoortje het volgende:
Wel een handige tip, maar ik heb geen ventilator![]()
Kom je hem brengen ?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:10 schreef student_van_het_leven het volgende:
[..]
Ik heb er nog een staan (serieus) en doe er niets mee. Hebben?
Stuur maar via de mailquote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:10 schreef student_van_het_leven het volgende:
[..]
Ik heb er nog een staan (serieus) en doe er niets mee. Hebben?
Nee gek, dat is zondequote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:11 schreef cerror het volgende:
[..]
Dan wordt het gewoon ouderwets met een opgerolde Donald Duck meppen.
Gewoon in je kamer rond gaan lopen en alles in beweging zetten (gordijnen etc.) dan vliegt hij vanzelf een keer op en pak je hem met de Libellequote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:12 schreef Jojoortje het volgende:
Ja helpt misschien wel... een citroen, citronella, ventilator... Maar die mug moet gewoon dood weejewel
Doodverwensen, voodopop maken of een dreigbrief schrijven!quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:12 schreef Jojoortje het volgende:
Ja helpt misschien wel... een citroen, citronella, ventilator... Maar die mug moet gewoon dood weejewel
lukt niet, bestand is te groot...quote:
In stukjes hakkenquote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:23 schreef student_van_het_leven het volgende:
[..]
lukt niet, bestand is te groot...
Hoezee. Nu kan je ongestoord van je pruim genieten.quote:
ff aflikken en het is wegquote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:28 schreef Jojoortje het volgende:
Heb nu wel een vlek op mijn plafond met bloed![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |