Hij werkt nu goed voor Internet Explorer, maar voor Netscape moeten er nog wat dingen verandert worden. Hij doet het wel in Netscape, maar veeel minder mooi.
Zouden jullie mijn zite ff willen testen en zeggen wat je er van vindt. Zeg ook ff welke browser je gebruikt!
Site: http://www.wins.uva.nl/~tverstrt
Bedankt!
Niet alle streams zijn tegelijk te zien (kan ook aan m'n kabelmodem (Casema) liggen). Bovendien krijg ik geen geluid (geprobeerd om met rechtermuisknop etc. mute weg te halen, geen effect).
Statusbalk onder de frames is wel heel goed, kun je eindelijk zien waar het mis gaat of wat er gebeurd/zou moeten gebeuren.
Succes,
ik ga effe...
Gebruik je explorer of netscape?
En Werkte kanaal 1, want als deze nog aan het laden is dan heb je geen geluid omdat standaard de drie andere kanalen op MUTE staan!
[Dit bericht is gewijzigd door Thomasso (Datum 09 Oktober 1999).]
Dat heeft meer te maken met de server van veronica dan met fouten in mijn site.
De server van veronica kan niet zoveel hebben.
Bedankt
3 keer beeld en 1 keer blauwe mededeling
(hoe krijg ik weer beeld na een blauw scherm?), dit terwijl ik met BBSpy geen connectie kreeg.
geluid werkt
waarom de streams niet 2 aan 2, zodat ze alle 4 tegelijk te zien zijn?
Groet,
Rob uit
Alkmaar - zuid
In explorer heb ik het al zo gemaakt dat je alle vier de beelden in 1 scherm ziet! Ik moet nog even iets veranderen om dat in Netscape ook zo te krijgen.
Heeft trouwens iemand een idee hoe ik die reclames eruit kan krijgen?
Als ik de .asx verander in .nsc dan werken de streams niet meer. Misschien omdat veronica iets verandert heeft
Bedankt
iemand die raad weet?
Bedankt
Thomas
DUS ALS JE BB LIVE OP VIER KANALEN TEGLIJK WILT ZIEN KIJK DAN OP:
http://gene.wins.uva.nl/~tverstrt/
[Dit bericht is gewijzigd door Cali (Datum 12 Oktober 1999).]
gr. van Wins-Genoot
[Dit bericht is gewijzigd door Kwekkie (Datum 18 Oktober 1999).]
Wil iemand dat ff testen?
Vandaag werkt hij namelijk bij mij ook niet, maar dat komt doordat de site van veronica het niet doet. Overbelast??
probeer het later nog eens!
quote:
op 10-22-1999 om 05:41 PM schreef Thomasso het volgende:
Wat werkt er niet?Vandaag werkt hij namelijk bij mij ook niet, maar dat komt doordat de site van veronica het niet doet. Overbelast??
probeer het later nog eens!
Will do... Intussen al ge-bookmark-t
[Dit bericht is gewijzigd door Bertje (Datum 22 Oktober 1999).]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |