Als 't een gok zou zijn zou ik dat doen.quote:Op woensdag 27 juni 2007 03:36 schreef Cobra4 het volgende:
Zou je niet ff wachten tot arrebar je het puntje toe kent en de stand bijwerkt?
MREn +1quote:Op woensdag 27 juni 2007 04:23 schreef MREn het volgende:
Goedemorgen
Toch goed dat ik dit jaar mn achterstand in het lezen van vaderlandse fictie in heb gehaald met in ieder geval de aanschaf van wat klassiekers, waaronder natuurlijk nooit meer slapen van Willem Frederik. (Hm, dat klinkt niet zo solide als een A.F.Th..., dan toch maar gewoon Hermans?)
Mwa, ik ben eigenlijk al vanaf 19:00 ofzo wakker, en heb net ipv die bak koffie een heerlijk verse in de boter gebakken stuk romige zalm naar binnen gewerkt, maar daar is natuurlijk weer geen smiley vanquote:
ik wel:quote:Op woensdag 27 juni 2007 04:33 schreef MREn het volgende:
[..]
Mwa, ik ben eigenlijk al vanaf 19:00 ofzo wakker, en heb net ipv die bak koffie een heerlijk verse in de boter gebakken stuk romige zalm naar binnen gewerkt, maar daar is natuurlijk weer geen smiley van
Dat wilde ik net zeggenquote:Op woensdag 27 juni 2007 04:50 schreef MREn het volgende:
Aangezien er niemand weer wakker is: het was Joris Luyendijk.
Dan nu nieuwe ronde, nieuwe kansenquote:
quote:Op woensdag 27 juni 2007 04:59 schreef Cobra4 het volgende:
Terschelling = Oeral?
quote:
quote:Op woensdag 27 juni 2007 05:12 schreef MREn het volgende:
Evers? (al zit die volgens mij ergens anders vandaag de dag...)
quote:Op woensdag 27 juni 2007 05:14 schreef MREn het volgende:
Wat hebben we nog meer in de aanbieding...Ekdom?
Jaaaquote:Op woensdag 27 juni 2007 05:17 schreef MREn het volgende:
Wat toch lastig is omdat ik nooit radio 3 op heb staan... Stenders?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |