Thnxquote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:32 schreef BaajGuardian het volgende:
www.disclosureproject.org
@ boswachtertje.
het is steven greer ( levert wat meer hits op in google)quote:Op donderdag 28 juni 2007 22:57 schreef BaajGuardian het volgende:
n.b. Ik muiste even nog eens over dit topic en zag de naam stephen greer staan, nu ben ik geinterreseerd.
zoals?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 14:43 schreef BaajGuardian het volgende:
Hmm, schijnen wat rare dingen te gebeuren op ats op het moment.
kan je iets concteter zijnquote:Op vrijdag 29 juni 2007 14:53 schreef BaajGuardian het volgende:
Zoals dat ik er niet op kan komen, maar wel herinner dat er gister nogal wat site owners in dat topic kwamen en de hele bende zowat leegeditten, god knows why.
wie beweert dat?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 14:48 schreef 3doorsdown het volgende:
Hmm.. iemand beweert een video opname te hebben van zijn "alien" ontvoering
kom je alleen om te bashen? , want aan je posts te zien heb je bar weinig kennis van het ufo/alien gebeurenquote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:01 schreef 3doorsdown het volgende:
Omdat het een hoax is en zonde van de HDD ruimte?
Nou ik keek er vanochtend even naar en er waren allemaal posts van site owners dat bepaalde dingen verwijderd waren en wat posts van mensen die wel dingen quoten wat verwijderd was etc..quote:
Nee absoluut niet, ik vind het interessante stof. Alleen ben ik iets "sceptischer" dan vroeger met deze dingen. Een complot zoeken in een complot over een complot gaat mij te ver.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:05 schreef huupia het volgende:
[..]
kom je alleen om te bashen? , want aan je posts te zien heb je bar weinig kennis van het ufo/alien gebeuren![]()
okay, ik ben ook veel te serieusquote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:18 schreef 3doorsdown het volgende:
[..]
Nee absoluut niet, ik vind het interessante stof. Alleen ben ik iets "sceptischer" dan vroeger met deze dingen. Een complot zoeken in een complot over een complot gaat mij te ver.
Ik denk dat er ( zoals de laatste jaren wel vaker ) gewoon weer niks gaat gebeuren in Augustus. Maar het zou grappig zijn als het wel zo zou zijn.
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread289146/pg1quote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:04 schreef huupia het volgende:
[..]
wie beweert dat?
ps: abductions zijn the real thing
zie: budd hopkins
ik welquote:Op vrijdag 29 juni 2007 18:23 schreef BaajGuardian het volgende:
Link doet het niet, ik snap echt de ballen hiervan. Ik kom ats gewoon niet op
Hoe bedoel je een van bg?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 19:55 schreef huupia het volgende:
[..]
ik wel![]()
heb je een van bg?
of last van de aivd![]()
Hij bedoelt of je een BAN hebt op ATS.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:23 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Hoe bedoel je een van bg?
Ik kom er gewoon niet op, doet gewoon time out, below top secret kom ik wel op maar die is extreem langzaam.
Hoe kan ik nou een ban hebben op ATS als ik wel op BTS kan komen, het is dezelfde server.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 22:02 schreef 3doorsdown het volgende:
[..]
Hij bedoelt of je een BAN hebt op ATS.
Ik kom er gewoon op, constant dus het is vást en zéker een complot tegen BG!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |