doe mij er ook een.quote:Op maandag 25 juni 2007 22:08 schreef Cynic het volgende:
*scheermesjes gaat zoeken
Ga je nu elk gitarist scheren in dit topic?quote:Op maandag 25 juni 2007 22:08 schreef Cynic het volgende:
*scheermesjes gaat zoeken
ge-ni-aal. Maar dit is geen pink floyd volgens mij, volgens mij is dit Frijid Pink (ouwe 60s band). Kippe(n)velnummer!quote:Op maandag 25 juni 2007 21:33 schreef ibaneX het volgende:
Coveren op een heel aparte manier maar GEWELDIG gedaan
http://www.youtube.com/watch?v=eYzQspdn4J0&mode=related&search=
DIT OOK NIETquote:Op maandag 25 juni 2007 22:11 schreef Dribbel_ het volgende:
DIT KAN NATUURLIJK NIETONTBREKEN IN DIT TOPIC
dat wil toch iedereen bereikenquote:Op dinsdag 26 juni 2007 12:14 schreef ikheetmartijn het volgende:
10 jaar geleden, toen ie met vuurwerk in z'n reet in de glasfabriek te groningen stond te zingen, ja. super
tis nu 1 slappe ongeinspireerde poppy (goeddraaiende) marketingmachine.
zie dequote:Op dinsdag 26 juni 2007 12:17 schreef ikheetmartijn het volgende:
neuh ik maak liever muziek waar ik trots op ben en dat echt is
Muwoa ik vind ze nogaltijd tof, het is ver van deathpunk, maarja weinig bands die in zo'n lange periode die ze bestaan precies hetzelfde blijven hequote:Op dinsdag 26 juni 2007 12:17 schreef ikheetmartijn het volgende:
Neuh ik maak liever muziek waar ik trots op ben en dat echt is.
Ik maak muziek voor mezelf en voor niemand anders. Mocht er publiek zijn die het toevallig leuk vind is het mooi meegenomen. Wil je puur voor het geld gaan, dan zul je consessies moeten doen. In de vorm van muziek spelen die je (ik persoonlijk) niet geweldig vind -> top 40 coverbandjes, of zoals turbonegro slappe muziek gaan maken die zelf oma nog leuk kan vinden, want let wel misschien wordt het weer bij jackass gedraaid.... De echtheid druipt er vanaf....Dus het mag niet meer te schokkend zijn, te controversieel. Fok! muziek met voorafgestelde grenzen.
'Deathpunk?" ja 10 jaar geleden.
Mja dan waren die 2 platen daarvoor dat ook al zóveel verschillen die nou ook alweer nietquote:Op dinsdag 26 juni 2007 12:40 schreef NASDAQbastardo het volgende:
De nieuwe Turbonegro is inderdaad een schande. Grootste selloutplaat sinds St. Anger. Franz Ferdinand, maar dan met humbuckers.
Heeft voor mij trouwens niks te maken met stijl (rustig tot agressief, analoog/digitaal) of met productie (vet overgeproduceerd of lo-fi). Als 't maar echt isquote:Op dinsdag 26 juni 2007 12:17 schreef ikheetmartijn het volgende:
..slappe muziek gaan maken die zelf oma nog leuk kan vinden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |