BE en stinkie krijgen een baby. Wie?
stinkie en BE! stinkie is de motormuis van FOK! en heeft lange tijd op Melanie gegeild, maar die was te jong. Al was het wel lekker achter op de motor. Daarbij is stinkie mijn virtuele vriend, je weet wel, zo'n vriend die je jaren nooit spreekt.
BE is ergens mod, geen idee waar.
Samen hebben ze dus een keer geneukt (iew!) en stinkie is gevangen door de eierstokken van BE. Hij is zijn leven kwijt en heeft geen idee wat hem te wachten staat.
Daar zijn wij voor.
stinkie, luister naar de wijze woorden van de FOK!-kers.
Een wijs man zei ooit:
quote:
Op dinsdag 23 mei 2006 18:26 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Hechten kan ook met een huis en tuin nietmachine.
Die uitgelubberde flamoes is makkelijk te vervangen met een 18 jarig sletje (gewoon voor tussendoor)
Die mooie oordopjes die er tegenwoordig zijn, zijn een goede vervanging voor een babyfoon.
Kind eet gewoon wat de pot schaft, vroeger hadden ze ook geen Olvarit.
Schoolgeld kan het kind zelf betalen door een krantenwijk te nemen, folders rond te lopen en vakken te vullen (als het nog een peuter is, kan het mooi het onderste schap vullen)
Kind heeft jonge ouders, dus ook jonge opa en oma's, dat zijn goedkope oppassers. (laat ze hun verantwoordelijkheid maar eens nemen)