quote:
Op zondag 24 juni 2007 19:20 schreef tuinfluiter het volgende:[..]
Info over Dennis van Pinka.
Dennis is zeer ijdel, houdt van dure kleding,
zorgt overdreven goed voor zichzelf, krult zijn wimpers, heeft iets naiefs,
heeft meegedaan met Idols, dol op aandacht en wil beroemd worden, kan best aardig zingen.
Hij is een goede voetballer. Hij heeft een hele zachte kant, maar ook een keiharde kant
en switcht moeiteloos tussen beide kanten. Beetje eng.
Jaap vindt hij geweldig, hij kent Lieke, maar hij heeft niet iets met Lieke gehad.
.
quote:
Op zondag 24 juni 2007 22:11 schreef NRH het volgende:Dennis wil per sé beroemd worden. Kon aardig voetballen, zat zelfs even in de jeugd van Ajax en Feyenoord, maar is al wat afgezakt naar het niveau van zondagtweedeklasser Alphense Boys (zou hij volgend seizoen gaan voetballen, maar dat lijkt me nu lastig). Hij heeft meegedaan aan Popstars The Rivals, zonder veel succes, tweede ronde eruit dacht ik. Verder beetje populair mannetje, allemansvriend zonder al te veel karakter. Beetje een playertje.
(Dit is wat ik van anderen hoor, ken hem zelf niet zo goed, maar heeft bij bekenden van me gevoetbald en op school gezeten).
Als aanvulling op deze twee posters wil ik nog melden dat Dennis tezamen met zijn contract van Tien
eveneens een script heeft gehad.
Zijn
eigen mening was voordat hij in de kooi kwam: dat hij Amanda wel lekker vond en breuk wel tussen Brian en Amanda wel zag zitten, Lieke kent (zij is ook een van zijn Hyvesvrienden) en hoopte dat het geen probleem zou worden wanneer hij de selectie zou doorkomen en Huub wel een geschikte kerel vond.
Aldus, Dennis zit nu in de Kooi. Ik heb net een film gezien waarin Dennis Huub hard op de grond duwt, Huub hard tegen de muur duwt, een lik (a la Huub) in het gezicht geeft bij Huub en Huub's bril uit Huub's handen trekt en stukmaakt. Dit strookt
niet met zijn mening over Huub vóór dat hij de Kooi in kwam. Dennis heeft dan ook gezegd tegen een vriend: als ik me anders voordoe dan dat je mij kent en mijn mening kent over de bewoners, dan speel ik dus toneel (script).
Vannacht hield Dennis zich dus duidelijk aan het script, ging weliswaar iets te hardhandig te werk en werd ook door Natasia en door Huub gewaarschuwd dat het minder moest. Het gaat alleen helemaal aan me voorbij waarom de Febo dit script hanteert. Huub heeft 41% van de stemmers (merendeel streamers) en is dus bij kijkers en streamers, de populaire uit de kooi. Zou Flens weer de opdracht hebben gegeven om Huub (en daarmee ook Lieke) te bashen of uit te lokken? Het zal me niets verbazen.
Oh ja, en nogwat, voordat Dennis de kooi inging, heeft hij zich ontpopt als een goede pokerspeler, maar wellicht is dat al oud nieuws hier.
[ Bericht 1% gewijzigd door BwennieBren op 25-06-2007 06:23:08 ]
Ik ben niet labiel. Ik ben emotioneel flexibel.